Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Parthus SE | I | V, 81 - 57 | 0 - 1 |
SIMON Szabolcs (25) (Parthus SE) |
GYIMESI Regő Csongor (2) (Eötvös Halak) |
ZOBOKI Ábel (3) (Eötvös Halak) |
Aréna: Fészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Csepel-Bontó/B | O | GY, 100 - 32 | 1 - 1 |
GYIMESI Regő Csongor (27) (Eötvös Halak) |
BUDAI Mátyás (7) (Eötvös Halak) |
BÁRÁNY Levente (2) (Csepel-Bontó/B) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BEAC Und Einz | O | V, 62 - 66 | 1 - 2 |
FÖVÉNYI Zsombor (23) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (3) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (8) (Eötvös Halak) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Vigh Balázs, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Honvéd Zrínyi SE/B | I | GY, 54 - 59 | 2 - 2 |
FÖVÉNYI Zsombor (16) (Eötvös Halak) |
BUDAI Mátyás (4) (Eötvös Halak) |
GYIMESI Regő Csongor (4) (Eötvös Halak) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Álló Farkasok | O | GY, 84 - 57 | 3 - 2 |
FÖVÉNYI Zsombor (25) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (5) (Eötvös Halak) |
HARSÁNYI Gábor Péter (2) (Álló Farkasok) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Optofit VKB Vác | O | GY, 61 - 49 | 4 - 2 |
FÖVÉNYI Zsombor (26) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (5) (Eötvös Halak) |
DR. SALA Árpád (4) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Monor SE | I | V, 72 - 54 | 4 - 3 |
BúZÁS Bence (20) (Monor SE) |
BUDAI Mátyás (4) (Eötvös Halak) |
ZOBOKI Ábel (3) (Eötvös Halak) |
Aréna: József Attila Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szentendrei KHSE U20 | O | GY, 75 - 63 | 5 - 3 |
BUDAI Mátyás (22) (Eötvös Halak) |
BUDAI Mátyás (4) (Eötvös Halak) |
LAKI Tamás Salamon (2) (Szentendrei KHSE U20) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Vida József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kőbánya Old Boys/B | I | V, 79 - 68 | 5 - 4 |
ZOBOKI Ábel (23) (Eötvös Halak) |
SOMOGYVÁRI Ádám (4) (Kőbánya Old Boys/B) |
DAUDA Péter (3) (Kőbánya Old Boys/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Treff 07 SE | O | V, 39 - 59 | 5 - 5 |
KARSAI Csaba (15) (Treff 07 SE) |
MATIKA Patrik Péter (3) (Treff 07 SE) |
GYIMESI Regő Csongor (2) (Eötvös Halak) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kisbojtár | I | V, 56 - 44 | 5 - 6 |
DR. KAMONDI Szilárd (19) (Kisbojtár) |
DR. KAMONDI Szilárd (3) (Kisbojtár) |
LUDÁNYI Balázs (5) (Kisbojtár) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | REGI Waldorf U23 | O | V, 63 - 67 | 5 - 7 |
VÁMOSI Lóránt (29) (REGI Waldorf U23) |
BUDAI Mátyás (4) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (4) (Eötvös Halak) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Győri Ferenc, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BEAC Und Einz | I | V, 88 - 62 | 5 - 8 |
PÉTER Zsolt Balázs (19) (BEAC Und Einz) |
BUDAI Mátyás (5) (Eötvös Halak) |
KABA-CZÖVEK János (4) (Eötvös Halak) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Parthus SE | O | GY, 79 - 48 | 6 - 8 |
FÖVÉNYI Zsombor (22) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (6) (Eötvös Halak) |
LÁNG-MITICZKY Roland (3) (Parthus SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Csepel-Bontó/B | I | GY, 57 - 68 | 7 - 8 |
ZOBOKI Ábel (41) (Eötvös Halak) |
ZOBOKI Ábel (3) (Eötvös Halak) |
ZÁMBÓ Gergely (3) (Eötvös Halak) |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, Tóth Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Honvéd Zrínyi SE/B | O | GY, 69 - 64 | 8 - 8 |
GYIMESI Regő Csongor (21) (Eötvös Halak) |
GYIMESI Regő Csongor (3) (Eötvös Halak) |
ZÁMBÓ Gergely (3) (Eötvös Halak) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Álló Farkasok | I | GY, 60 - 82 | 9 - 8 |
GYIMESI Regő Csongor (29) (Eötvös Halak) |
KASPÁR Norbert (3) (Álló Farkasok) |
ZÁMBÓ Gergely (6) (Eötvös Halak) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Treff 07 SE U23 | I | V, 72 - 61 | 9 - 9 |
ISÉPY Botond Zoltán (23) (Treff 07 SE U23) |
BUDAI Mátyás (3) (Eötvös Halak) |
ISÉPY Botond Zoltán (3) (Treff 07 SE U23) |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Optofit VKB Vác | I | V, 64 - 59 | 9 - 10 |
SZABÓ András (20) (Optofit VKB Vác) |
BUDAI Mátyás (5) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (3) (Eötvös Halak) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Monor SE | O | V, 48 - 58 | 9 - 11 |
BODOR Dániel (16) (Monor SE) |
LENDÉR Armand András (3) (Monor SE) |
KABA-CZÖVEK János (4) (Eötvös Halak) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szentendrei KHSE U20 | I | GY, 48 - 51 | 10 - 11 |
ZOBOKI Ábel (17) (Eötvös Halak) |
FÖVÉNYI Zsombor (4) (Eötvös Halak) |
ZOBOKI Ábel (3) (Eötvös Halak) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kőbánya Old Boys/B | O | V, 36 - 51 | 10 - 12 |
ARANYI János Zsolt (12) (Kőbánya Old Boys/B) |
SULÁK Péter (2) (Kőbánya Old Boys/B) |
DAUDA Péter (2) (Kőbánya Old Boys/B) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | REGI Waldorf U23 | I | GY, 72 - 76 | 11 - 12 |
KINCSES Csongor (25) (REGI Waldorf U23) |
FÖVÉNYI Zsombor (5) (Eötvös Halak) |
KABA-CZÖVEK János (4) (Eötvös Halak) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Treff 07 SE U23 | O | GY, 60 - 57 | 12 - 12 |
ISÉPY Botond Zoltán (17) (Treff 07 SE U23) |
JAKOBICZ Balázs (2) (Treff 07 SE U23) |
KABA-CZÖVEK János (5) (Eötvös Halak) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Treff 07 SE | I | V, 43 - 35 | 12 - 13 |
LÓDI Dominik (12) (Treff 07 SE) |
LÓDI Dominik (4) (Treff 07 SE) |
KARSAI Csaba (3) (Treff 07 SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kisbojtár | O | GY, 41 - 40 | 13 - 13 |
TÓTH-CSÁK Máté (17) (Kisbojtár) |
TÓTH-CSÁK Máté (3) (Kisbojtár) |
TÓTH-CSÁK Máté (4) (Kisbojtár) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Magyar Zoltán Gábor |