Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budafok/A | I | GY, 54 - 78 | 1 - 0 |
BANDúR Ádám (20) (Ziccer KS) |
POLGÁRI Bence (4) (Ziccer KS) |
VIZI Balázs (4) (Budafok/A) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Hervay Tibor, B. Németh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Malév SC | O | GY, 76 - 45 | 2 - 0 |
BANDúR Ádám (23) (Ziccer KS) |
POLGÁRI Bence (3) (Ziccer KS) |
BIBITY Norbert (2) (Malév SC) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tüker MSC | O | GY, 72 - 57 | 3 - 0 |
POLGÁRI Bence (23) (Ziccer KS) |
KRÁNICZ András (5) (Tüker MSC) |
TABAJDI Márton (2) (Tüker MSC) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szentendrei KHSE | I | GY, 62 - 79 | 4 - 0 |
POLGÁRI Bence (19) (Ziccer KS) |
POLGÁRI Bence (5) (Ziccer KS) |
HORVÁTH Viktor Gábor (4) (Szentendrei KHSE) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Saskacsák MF | O | GY, 77 - 66 | 5 - 0 |
BANDúR Ádám (21) (Ziccer KS) |
TAKÁCS Máté (3) (Saskacsák MF) |
UZSEKA Dániel Balázs (7) (Saskacsák MF) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | X-Debrecen | I | V, 67 - 65 | 5 - 1 |
BANDúR Ádám (25) (Ziccer KS) |
POLGÁRI Bence (4) (Ziccer KS) |
PINTÉR Zalán (6) (Ziccer KS) |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Student SE | O | V, 55 - 73 | 5 - 2 |
BANDúR Ádám (17) (Ziccer KS) |
POLGÁRI Bence (3) (Ziccer KS) |
FUCHS Máté József (2) (Student SE) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budai Kardinális | O | V, 52 - 79 | 5 - 3 |
SÁROSI Miklós (20) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (2) (Budai Kardinális) |
SÁROSI Miklós (5) (Budai Kardinális) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | I | GY, 45 - 47 | 6 - 3 |
SZONDI Bence Balázs (16) (Újpest-MT Öregfiúk) |
POLGÁRI Bence (3) (Ziccer KS) |
HALMOS Szabolcs István (2) (Újpest-MT Öregfiúk) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | VICE KSE | O | V, 73 - 77 | 6 - 4 |
SZŐLLŐS Szabolcs (24) (VICE KSE) |
SZABÓ György András (4) (VICE KSE) |
POLGÁRI Bence (5) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Piar | I | GY, 70 - 84 | 7 - 4 |
FAZEKAS Mihály Imre (19) (Piar) |
POLGÁRI Bence (3) (Ziccer KS) |
FAZEKAS Mihály Imre (6) (Piar) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | GY, 84 - 78 | 8 - 4 |
BANDúR Ádám (31) (Ziccer KS) |
GÁL Márkó (5) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
BÖRÖNTE Bence (10) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Iparterv | O | GY, 84 - 49 | 9 - 4 |
HORVÁTH Dávid (21) (Ziccer KS) |
SALAMON Tamás (2) (Iparterv) |
SALAMON Tamás (8) (Iparterv) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budafok/A | O | V, 59 - 65 | 9 - 5 |
PINTÉR Zalán (20) (Ziccer KS) |
DREVENKA Dávid Imre (4) (Budafok/A) |
PINTÉR Zalán (10) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tüker MSC | I | GY, 60 - 63 | 10 - 5 |
BANDúR Ádám (19) (Ziccer KS) |
POLGÁRI Bence (3) (Ziccer KS) |
BANDúR Ádám (5) (Ziccer KS) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Szentendrei KHSE | O | GY, 83 - 50 | 11 - 5 |
BAKK Richárd Győző (19) (Ziccer KS) |
GRUDL-TURI Gábor (2) (Szentendrei KHSE) |
POLGÁRI Bence (4) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Saskacsák MF | I | GY, 49 - 62 | 12 - 5 |
BAKK Richárd Győző (14) (Ziccer KS) |
GHYCZY Dénes Emil (3) (Ziccer KS) |
UZSEKA Dániel Balázs (5) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | X-Debrecen | O | GY, 82 - 53 | 13 - 5 |
BANDúR Ádám (22) (Ziccer KS) |
BANDúR Ádám (2) (Ziccer KS) |
BANDúR Ádám (6) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Student SE | I | V, 67 - 56 | 13 - 6 |
BANDúR Ádám (22) (Ziccer KS) |
HARANGOZÓ Gábor (5) (Student SE) |
GYETVAI Péter (4) (Student SE) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Budai Kardinális | I | V, 63 - 62 | 13 - 7 |
BANDúR Ádám (17) (Ziccer KS) |
TÓTH Máté Gergely (3) (Ziccer KS) |
KOVÁCS Péter (2) (Budai Kardinális) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Szőke Attila, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | O | GY, 73 - 69 | 14 - 7 |
BANDúR Ádám (31) (Ziccer KS) |
LIPPAI Gábor (4) (Újpest-MT Öregfiúk) |
BANDúR Ádám (9) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | VICE KSE | I | V, 69 - 63 | 14 - 8 |
SZABÓ György András (23) (VICE KSE) |
SZABÓ György András (5) (VICE KSE) |
SZŐLLŐS Szabolcs (4) (VICE KSE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Piar | O | GY, 59 - 56 | 15 - 8 |
BOGNÁR Áron Bendegúz (20) (Piar) |
BOGNÁR Áron Bendegúz (2) (Piar) |
PINTÉR Zalán (6) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Malév SC | I | GY, 74 - 80 | 16 - 8 |
OLÁH István (26) (Malév SC) |
OLÁH István (6) (Malév SC) |
OLÁH István (8) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | I | GY, 66 - 67 | 17 - 8 |
GÁL Márkó (21) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
GÁL Márkó (5) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
BÖRÖNTE Bence (3) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Bagi Bálint, dr. Horváth Brúnó József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Iparterv | I | GY, 44 - 69 | 18 - 8 |
GHYCZY Dénes Emil (12) (Ziccer KS) |
GHYCZY Dénes Emil (2) (Ziccer KS) |
HORVÁTH Dávid (3) (Ziccer KS) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Tarnai Gyula Csaba |