Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budafok/A | O | GY, 79 - 55 | 1 - 0 |
SCHWARCZINGER Csaba (20) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (3) (Budai Kardinális) |
NAGYFI László (7) (Budafok/A) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | O | GY, 78 - 65 | 2 - 0 |
KOVÁCS Péter (20) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (3) (Budai Kardinális) |
DR. HALMOS Gergő Dénes (2) (Újpest-MT Öregfiúk) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Student SE | I | GY, 55 - 62 | 3 - 0 |
DR. STÁNICZ Péter (15) (Student SE) |
VÁGHY Balázs József (3) (Student SE) |
DR. STÁNICZ Péter (5) (Student SE) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | VICE KSE | I | GY, 49 - 67 | 4 - 0 |
SZŐLLŐS Szabolcs (22) (VICE KSE) |
SZOBI Marcell Zoltán (3) (VICE KSE) |
SCHWARCZINGER Csaba (2) (Budai Kardinális) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Piar | O | GY, 70 - 46 | 5 - 0 |
SÁROSI Miklós (22) (Budai Kardinális) |
SÁROSI Miklós (2) (Budai Kardinális) |
SÁROSI Miklós (4) (Budai Kardinális) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | I | V, 82 - 81 | 5 - 1 |
MARÁZ Ádám Róbert (20) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
GÁL Márkó (3) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
MARÁZ Ádám Róbert (8) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Ziccer KS | I | GY, 52 - 79 | 6 - 1 |
SÁROSI Miklós (20) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (2) (Budai Kardinális) |
SÁROSI Miklós (5) (Budai Kardinális) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Malév SC | I | GY, 53 - 77 | 7 - 1 |
OLÁH István (22) (Malév SC) |
OLÁH István (4) (Malév SC) |
SEBESTYÉN Zsolt (3) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szentendrei KHSE | I | GY, 54 - 60 | 8 - 1 |
GRUDL-TURI Gábor (19) (Szentendrei KHSE) |
LACZKÓ Bálint (3) (Szentendrei KHSE) |
GRUDL-TURI Gábor (5) (Szentendrei KHSE) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Saskacsák MF | O | GY, 66 - 52 | 9 - 1 |
SÁROSI Miklós (25) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (3) (Budai Kardinális) |
UZSEKA Dániel Balázs (3) (Saskacsák MF) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | X-Debrecen | I | GY, 58 - 60 | 10 - 1 |
PAPP Mátyás (18) (X-Debrecen) |
DR. URBÁN Antal (2) (X-Debrecen) |
PAPP Mátyás (4) (X-Debrecen) |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Budafok/A | I | V, 74 - 67 | 10 - 2 |
PINTÉR Csaba Tamás (21) (Budai Kardinális) |
DREVENKA Dávid Imre (4) (Budafok/A) |
KÁROLY Máté István (3) (Budafok/A) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Tüker MSC | O | GY, 85 - 59 | 11 - 2 |
KOVÁCS Péter (22) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (6) (Budai Kardinális) |
MOLNÁR Tamás (3) (Tüker MSC) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | I | GY, 55 - 57 | 12 - 2 |
LIPPAI Gábor (19) (Újpest-MT Öregfiúk) |
SEBESTYÉN Bálint (2) (Budai Kardinális) |
PINTÉR Csaba Tamás (5) (Budai Kardinális) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | VICE KSE | O | GY, 77 - 54 | 13 - 2 |
NAGY Attila (20) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (4) (Budai Kardinális) |
SZŐLLŐS Szabolcs (2) (VICE KSE) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Piar | I | GY, 58 - 88 | 14 - 2 |
FENTŐS Bence (18) (Piar) |
TAKÁCS Tamás Márk (2) (Piar) |
FENTŐS Bence (3) (Piar) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | GY, 71 - 61 | 15 - 2 |
KOVÁCS Péter (20) (Budai Kardinális) |
KOVÁCS Péter (2) (Budai Kardinális) |
MARÁZ Ádám Róbert (6) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Iparterv | I | GY, 36 - 61 | 16 - 2 |
SEBESTYÉN Bálint (18) (Budai Kardinális) |
SEBESTYÉN Bálint (6) (Budai Kardinális) |
SZARKA István (2) (Iparterv) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Iparterv | O | GY, 80 - 64 | 17 - 2 |
KOVÁCS Péter (30) (Budai Kardinális) |
SALAMON Tamás (4) (Iparterv) |
EMRI Béla (4) (Iparterv) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Ziccer KS | O | GY, 63 - 62 | 18 - 2 |
BANDúR Ádám (17) (Ziccer KS) |
TÓTH Máté Gergely (3) (Ziccer KS) |
KOVÁCS Péter (2) (Budai Kardinális) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Szőke Attila, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Malév SC | O | GY, 74 - 47 | 19 - 2 |
MOLNÁR András (14) (Malév SC) |
SEBESTYÉN Bálint (2) (Budai Kardinális) |
MOLNÁR András (2) (Malév SC) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Tüker MSC | I | GY, 68 - 74 | 20 - 2 |
PUCSER Márton (16) (Tüker MSC) |
PINTÉR András József (4) (Tüker MSC) |
SZIROCZÁK Richárd (2) (Tüker MSC) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Student SE | O | V, 70 - 72 | 20 - 3 |
FINAK Huba (14) (Student SE) |
GYETVAI Péter (2) (Student SE) |
FUCHS Máté József (4) (Student SE) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gaál István Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Szentendrei KHSE | O | GY, 61 - 60 | 21 - 3 |
PINTÉR Csaba Tamás (18) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (3) (Budai Kardinális) |
PINTÉR Csaba Tamás (4) (Budai Kardinális) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Saskacsák MF | I | GY, 48 - 58 | 22 - 3 |
TUBA Zoltán (19) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (3) (Budai Kardinális) |
UZSEKA Dániel Balázs (5) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | X-Debrecen | O | GY, 88 - 64 | 23 - 3 |
KOVÁCS Péter (24) (Budai Kardinális) |
KOVÁCS Péter (2) (Budai Kardinális) |
HEGEDŰS Gergő (3) (X-Debrecen) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás |