Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | VICE KSE | O | V, 51 - 54 | 0 - 1 |
SZŐLLŐS Szabolcs (23) (VICE KSE) |
SZŐLLŐS Szabolcs (3) (VICE KSE) |
POZSEGOVICS Péter (6) (VICE KSE) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Piar | O | GY, 66 - 56 | 1 - 1 |
TAKÁCS Máté (20) (Saskacsák MF) |
TAKÁCS Máté (3) (Saskacsák MF) |
FENTŐS Bence (8) (Piar) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Iparterv | O | GY, 67 - 59 | 2 - 1 |
TAKÁCS Máté (19) (Saskacsák MF) |
MAYER Ádám Sándor (5) (Iparterv) |
UZSEKA Dániel Balázs (6) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ziccer KS | I | V, 77 - 66 | 2 - 2 |
BANDúR Ádám (21) (Ziccer KS) |
TAKÁCS Máté (3) (Saskacsák MF) |
UZSEKA Dániel Balázs (7) (Saskacsák MF) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Malév SC | O | GY, 46 - 41 | 3 - 2 |
KARSAI Balázs Kornél (12) (Saskacsák MF) |
OLÁH István (3) (Malév SC) |
KARSAI Balázs Kornél (4) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tüker MSC | I | GY, 52 - 58 | 4 - 2 |
MOLNÁR Tamás (16) (Tüker MSC) |
MOLNÁR Tamás (3) (Tüker MSC) |
UZSEKA Dániel Balázs (6) (Saskacsák MF) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szentendrei KHSE | O | V, 51 - 52 | 4 - 3 |
HORVÁTH Gergely (16) (Szentendrei KHSE) |
TAKÁCS Máté (4) (Saskacsák MF) |
UZSEKA Dániel Balázs (4) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budafok/A | I | V, 61 - 46 | 4 - 4 |
HALMOS Zsolt (16) (Budafok/A) |
HALMOS Zsolt (3) (Budafok/A) |
LUKÁCS Gergő Miklós (4) (Saskacsák MF) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Nagy László, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Student SE | O | V, 56 - 61 | 4 - 5 |
FINAK Huba (18) (Student SE) |
FINAK Huba (4) (Student SE) |
DR. STÁNICZ Péter (3) (Student SE) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gaál István Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budai Kardinális | I | V, 66 - 52 | 4 - 6 |
SÁROSI Miklós (25) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (3) (Budai Kardinális) |
UZSEKA Dániel Balázs (3) (Saskacsák MF) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | O | V, 43 - 56 | 4 - 7 |
LIPPAI Gábor (15) (Újpest-MT Öregfiúk) |
BORI István (2) (Újpest-MT Öregfiúk) |
SZÉLES István (4) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | VICE KSE | I | V, 42 - 41 | 4 - 8 |
SZOBI Marcell Zoltán (16) (VICE KSE) |
SZOBI Marcell Zoltán (4) (VICE KSE) |
UZSEKA Dániel Balázs (2) (Saskacsák MF) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Piar | I | V, 76 - 56 | 4 - 9 |
BOGNÁR Áron Bendegúz (28) (Piar) |
SZÉLES István (2) (Saskacsák MF) |
BOGNÁR Áron Bendegúz (8) (Piar) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | X-Debrecen | I | V, 57 - 43 | 4 - 10 |
HEGEDŰS Gergő (18) (X-Debrecen) |
SVEDA Tamás György (4) (X-Debrecen) |
HEGEDŰS Gergő (6) (X-Debrecen) |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | V, 68 - 84 | 4 - 11 |
MARÁZ Ádám Róbert (20) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
TÓTH Bertalan (2) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
SZÉLES István (6) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Iparterv | I | GY, 54 - 63 | 5 - 11 |
SALAMON Tamás (23) (Iparterv) |
SZÉLES István (3) (Saskacsák MF) |
SALAMON Tamás (4) (Iparterv) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Ziccer KS | O | V, 49 - 62 | 5 - 12 |
BAKK Richárd Győző (14) (Ziccer KS) |
GHYCZY Dénes Emil (3) (Ziccer KS) |
UZSEKA Dániel Balázs (5) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Tüker MSC | O | GY, 63 - 49 | 6 - 12 |
SZÉLES István (26) (Saskacsák MF) |
PINTÉR András József (5) (Tüker MSC) |
LOVRÓ József (6) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szentendrei KHSE | I | V, 67 - 36 | 6 - 13 |
GRUDL-TURI Gábor (18) (Szentendrei KHSE) |
GRUDL-TURI Gábor (4) (Szentendrei KHSE) |
STOMFAI Gergely István (2) (Saskacsák MF) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | I | V, 59 - 45 | 6 - 14 |
GÁL Márkó (15) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
GÁL Márkó (4) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
LOVRÓ József (8) (Saskacsák MF) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Goda László, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Budafok/A | O | V, 49 - 83 | 6 - 15 |
DREVENKA Dávid Imre (29) (Budafok/A) |
DREVENKA Dávid Imre (9) (Budafok/A) |
NAGYFI László (5) (Budafok/A) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Malév SC | I | V, 71 - 38 | 6 - 16 |
OLÁH István (14) (Malév SC) |
OLÁH István (3) (Malév SC) |
OLÁH István (3) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | X-Debrecen | O | V, 34 - 67 | 6 - 17 |
DR. URBÁN Antal (21) (X-Debrecen) |
DR. URBÁN Antal (4) (X-Debrecen) |
HEGEDŰS Gergő (2) (X-Debrecen) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Vida József, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Student SE | I | V, 60 - 47 | 6 - 18 |
VÁGHY Balázs József (17) (Student SE) |
BOGNÁR Kristóf (2) (Student SE) |
BOGNÁR Kristóf (4) (Student SE) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Budai Kardinális | O | V, 48 - 58 | 6 - 19 |
TUBA Zoltán (19) (Budai Kardinális) |
NAGY Attila (3) (Budai Kardinális) |
UZSEKA Dániel Balázs (5) (Saskacsák MF) |
Aréna: Ady Endre Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | I | V, 70 - 36 | 6 - 20 |
LIPPAI Gábor (20) (Újpest-MT Öregfiúk) |
BORI István (2) (Újpest-MT Öregfiúk) |
LIPPAI Gábor (4) (Újpest-MT Öregfiúk) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Belák Zoltán |