Műsor - 2022. október 5. 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Titán Farkasok |
O |
V, 63 - 70
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kovács István |
Műsor - 2022. október 19. 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Pénzügyőr SE II. |
O |
GY, 69 - 54
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2022. október 26. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 79 - 83
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sentényi Barna |
Műsor - 2022. november 4. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | TFSE |
I |
GY, 73 - 76
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Molnár Tamás, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2022. november 17. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Malév SC |
I |
GY, 62 - 68
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Czupi Márton, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2022. november 23. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | ELTE Fortis |
O |
V, 64 - 105
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Antoni Márk Ágoston |
Műsor - 2022. november 30. 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | BKG PRIMA Szigetszentmiklós |
O |
GY, 82 - 52
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Hegedűs Attila |
Műsor - 2022. december 8. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Monori SE |
I |
V, 90 - 85
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Műsor - 2022. december 14. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | BRAVOS |
O |
GY, 80 - 59
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor |
Műsor - 2023. január 8. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
V, 90 - 71
|
5 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2023. január 14. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | SZPA-HSE |
I |
GY, 57 - 82
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2023. január 26. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 71 - 59
|
6 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2023. február 1. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Gia Form-VMG DSE |
O |
GY, 77 - 57
|
7 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István |
Műsor - 2023. február 23. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Pénzügyőr SE II. |
I |
GY, 48 - 77
|
8 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Gyurka Tamás |
Műsor - 2023. március 1. 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Kandó SC-Óbudai Egyetem |
O |
GY, 66 - 44
|
9 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő |
Műsor - 2023. március 5. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 96 - 65
|
9 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Takács István |
Műsor - 2023. március 8. 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | TFSE |
O |
V, 74 - 90
|
9 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2023. március 18. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | ELTE Fortis |
I |
V, 76 - 72
|
9 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács István |
Műsor - 2023. március 22. 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Malév SC |
O |
GY, 76 - 70
|
10 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Fajszi Zsombor Levente |
Műsor - 2023. március 31. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | BKG PRIMA Szigetszentmiklós |
I |
GY, 53 - 61
|
11 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2023. április 12. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Monori SE |
O |
V, 77 - 80
|
11 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Hegedűs Attila |
Műsor - 2023. április 21. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | BRAVOS |
I |
V, 80 - 65
|
11 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, B. Németh Kristóf |
Műsor - 2023. április 26. 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
V, 55 - 65
|
11 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2023. május 3. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | SZPA-HSE |
O |
GY, 87 - 64
|
12 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2023. május 14. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Kandó SC-Óbudai Egyetem |
I |
GY, 66 - 79
|
13 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Novák Bence, Sancilio Alexis |
Műsor - 2023. május 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
GY, 63 - 58
|
14 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás |
Műsor - 2023. május 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Titán Farkasok |
I |
V, 84 - 83
|
14 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2023. május 30. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Gia Form-VMG DSE |
I |
GY, 64 - 89
|
15 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás |