Műsor - 2022. október 2. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Kandó SC-Óbudai Egyetem |
I |
GY, 51 - 91
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Zádeczki Donát László |
Műsor - 2022. október 13. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
V, 75 - 83
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Sancilio Alexis |
Műsor - 2022. október 16. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Titán Farkasok |
I |
V, 72 - 64
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna, kis terem |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Fanni |
Műsor - 2022. október 20. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Gia Form-VMG DSE |
O |
GY, 103 - 78
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőts Dávid István |
Műsor - 2022. november 10. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Pénzügyőr SE II. |
I |
V, 79 - 66
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Belák Zoltán |
Műsor - 2022. november 17. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 83 - 88
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente |
Műsor - 2022. december 2. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | TFSE |
I |
GY, 65 - 73
|
3 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Novák Bence, Hartai Tamás |
Műsor - 2022. december 8. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | ELTE Fortis |
I |
GY, 93 - 100
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
Műsor - 2022. december 15. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Malév SC |
O |
GY, 84 - 66
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Fajszi Zsombor Levente |
Műsor - 2023. január 6. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | BKG PRIMA Szigetszentmiklós |
I |
GY, 38 - 66
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Káré Gergő |
Műsor - 2023. január 20. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | BRAVOS |
I |
V, 85 - 76
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán Gábor |
Műsor - 2023. január 26. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | BUDAFOK II. |
O |
GY, 71 - 59
|
7 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2023. február 4. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | SZPA-HSE |
I |
GY, 65 - 95
|
8 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán |
Műsor - 2023. február 7. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Kandó SC-Óbudai Egyetem |
O |
GY, 88 - 58
|
9 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István |
Műsor - 2023. február 16. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Monori SE |
O |
GY, 88 - 77
|
10 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata |
Műsor - 2023. február 19. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
V, 78 - 60
|
10 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2023. február 28. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Gia Form-VMG DSE |
I |
GY, 77 - 83
|
11 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Hartai Tamás |
Műsor - 2023. március 2. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Titán Farkasok |
O |
GY, 74 - 57
|
12 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila |
Műsor - 2023. március 16. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Pénzügyőr SE II. |
O |
GY, 82 - 75
|
13 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Szőts Dávid István |
Műsor - 2023. március 22. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 72 - 63
|
13 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Magyar Zoltán Gábor |
Műsor - 2023. március 30. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | TFSE |
O |
V, 58 - 71
|
13 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás |
Műsor - 2023. április 13. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | ELTE Fortis |
O |
V, 83 - 106
|
13 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Takács István |
Műsor - 2023. április 20. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Malév SC |
I |
GY, 54 - 80
|
14 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Gombos Ádám Attila |
Műsor - 2023. április 27. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | BKG PRIMA Szigetszentmiklós |
O |
GY, 76 - 68
|
15 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2023. május 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | Monori SE |
I |
GY, 77 - 82
|
16 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton |
Műsor - 2023. május 11. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | BRAVOS |
O |
GY, 98 - 79
|
17 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2023. május 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | BUDAFOK II. |
I |
V, 63 - 58
|
17 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás |
Műsor - 2023. május 25. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | SZPA-HSE |
O |
GY, 95 - 63
|
18 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Czupi Márton, Fajszi Zsombor Levente |