Műsor - 2022. október 7. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Pénzügyőr SE II. |
O |
GY, 97 - 80
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Magyar Zoltán Gábor |
Műsor - 2022. október 21. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 82 - 52
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, B. Németh Kristóf |
Műsor - 2022. október 28. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | TFSE |
O |
V, 68 - 87
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2022. november 5. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | ELTE Fortis |
I |
V, 102 - 74
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis |
Műsor - 2022. november 11. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Malév SC |
O |
GY, 85 - 60
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, B. Németh Kristóf |
Műsor - 2022. november 18. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | BKG PRIMA Szigetszentmiklós |
I |
V, 72 - 58
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Takács István |
Műsor - 2022. november 25. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Monori SE |
O |
V, 77 - 83
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila |
Műsor - 2022. december 11. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
V, 100 - 73
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Műsor - 2022. december 14. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | BUDAFOK II. |
I |
V, 80 - 59
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor |
Műsor - 2022. december 21. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | SZPA-HSE |
O |
GY, 78 - 58
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2023. január 15. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Kandó SC-Óbudai Egyetem |
I |
GY, 70 - 87
|
4 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, B. Németh Kristóf |
Műsor - 2023. január 20. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
GY, 85 - 76
|
5 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán Gábor |
Műsor - 2023. január 31. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Gia Form-VMG DSE |
I |
GY, 64 - 91
|
6 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Belák Zoltán |
Műsor - 2023. február 8. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Titán Farkasok |
O |
GY, 98 - 87
|
7 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás |
Műsor - 2023. február 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Pénzügyőr SE II. |
I |
GY, 66 - 78
|
8 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Takács István |
Műsor - 2023. február 24. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 63 - 99
|
8 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2023. március 2. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | TFSE |
I |
V, 90 - 69
|
8 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Czupi Márton |
Műsor - 2023. március 10. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | ELTE Fortis |
O |
GY, 79 - 64
|
9 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás |
Műsor - 2023. március 24. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | BKG PRIMA Szigetszentmiklós |
O |
GY, 87 - 69
|
10 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2023. március 31. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Monori SE |
I |
GY, 82 - 93
|
11 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Takács István |
Műsor - 2023. április 17. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
V, 59 - 95
|
11 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2023. április 21. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | BUDAFOK II. |
O |
GY, 80 - 65
|
12 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, B. Németh Kristóf |
Műsor - 2023. április 25. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Malév SC |
I |
GY, 64 - 77
|
13 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Magyar Zoltán Gábor |
Műsor - 2023. április 29. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | SZPA-HSE |
I |
GY, 57 - 91
|
14 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás |
Műsor - 2023. május 5. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | Kandó SC-Óbudai Egyetem |
O |
V, 72 - 77
|
14 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Magyar Zoltán Gábor |
Műsor - 2023. május 11. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 98 - 79
|
14 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2023. május 19. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Gia Form-VMG DSE |
O |
GY, 83 - 68
|
15 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kovács István |
Műsor - 2023. május 26. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Titán Farkasok |
I |
V, 87 - 74
|
15 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, B. Németh Kristóf |