Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MEAFC U20 | O | GY, 91 - 81 | 1 - 0 |
GARANCZ Milán (22) (Agrofeed Győri KC U20) |
VEIT Milán (12) (MEAFC U20) |
DANI Balázs Dominik (5) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Káli Szabolcs, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BUDAFOK U20 | I | V, 93 - 45 | 1 - 1 |
SCHINOGL Márton (17) (BUDAFOK U20) |
SCHINOGL Márton (13) (BUDAFOK U20) |
FEKETE Béla Bence (5) (BUDAFOK U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NYÍKSE U20 | O | GY, 119 - 47 | 2 - 1 |
GARANCZ Milán (25) (Agrofeed Győri KC U20) |
BRECZKA Barnabás (10) (NYÍKSE U20) |
DANI Balázs Dominik (8) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Káli Szabolcs, Wischy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Dávid Kornél KA U20 | O | GY, 95 - 73 | 3 - 1 |
ÉDER Barnabás (24) (Dávid Kornél KA U20) |
UJHELYI Adrián (14) (Dávid Kornél KA U20) |
DANI Balázs Dominik (9) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Bakó László Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | I | V, 115 - 54 | 3 - 2 |
IMOLAY Ákos (17) (DMTK-ZSAK U20) |
GERGÁCZ Gellért (11) (Agrofeed Győri KC U20) |
SIMONICS Olivér Márk (5) (DMTK-ZSAK U20) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia U20 | I | GY, 72 - 76 | 4 - 2 |
GARANCZ Milán (42) (Agrofeed Győri KC U20) |
RÉTI Boldizsár Tibor (19) (SMAFC 1860 KA U20) |
DANI Balázs Dominik (7) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PSE-Csepel U20 | O | GY, 101 - 77 | 5 - 2 |
GARANCZ Milán (25) (Agrofeed Győri KC U20) |
LESTI Botond (10) (PSE-Csepel U20) |
DANI Balázs Dominik (7) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | I | V, 83 - 50 | 5 - 3 |
BŐSZ Richárd (21) (Vásárhely U20) |
UTASI Zsombor (13) (Vásárhely U20) |
BŐSZ Richárd (4) (Vásárhely U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | O | GY, 129 - 50 | 6 - 3 |
GARANCZ Milán (36) (Agrofeed Győri KC U20) |
BESENYEI Bálint (15) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
DANI Balázs Dominik (9) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Kocsis Pálma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | I | V, 86 - 64 | 6 - 4 |
BOHUNICKY Olivér (20) (Agrofeed Győri KC U20) |
BOHUNICKY Olivér (20) (Agrofeed Győri KC U20) |
DANI Balázs Dominik (4) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MEAFC U20 | I | V, 77 - 68 | 6 - 5 |
BOHUNICKY Olivér (29) (Agrofeed Győri KC U20) |
RAGÁLYI Levente Gergely (16) (MEAFC U20) |
KÁLMÁN Zsombor Tamás (4) (MEAFC U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BUDAFOK U20 | O | V, 88 - 89 | 6 - 6 |
GARANCZ Milán (28) (Agrofeed Győri KC U20) |
VÁRSZEGI Balázs (10) (Agrofeed Győri KC U20) |
DANI Balázs Dominik (14) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Réka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | NYÍKSE U20 | I | GY, 51 - 67 | 7 - 6 |
BOHUNICKY Olivér (29) (Agrofeed Győri KC U20) |
VÁRSZEGI Balázs (13) (Agrofeed Győri KC U20) |
KOVÁCS Gábor (5) (NYÍKSE U20) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Horányi András, KONCZ JÁNOS |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Dávid Kornél KA U20 | I | GY, 55 - 79 | 8 - 6 |
BOHUNICKY Olivér (21) (Agrofeed Győri KC U20) |
BOHUNICKY Olivér (14) (Agrofeed Győri KC U20) |
DANI Balázs Dominik (8) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | O | V, 76 - 107 | 8 - 7 |
VASAS Máté Brúnó (31) (DMTK-ZSAK U20) |
VASAS Máté Brúnó (8) (DMTK-ZSAK U20) |
DANI Balázs Dominik (6) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia U20 | O | GY, 75 - 63 | 9 - 7 |
GARANCZ Milán (35) (Agrofeed Győri KC U20) |
RÉTI Boldizsár Tibor (18) (SMAFC 1860 KA U20) |
DANI Balázs Dominik (4) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | PSE-Csepel U20 | I | GY, 61 - 70 | 10 - 7 |
GARANCZ Milán (34) (Agrofeed Győri KC U20) |
BOHUNICKY Olivér (12) (Agrofeed Győri KC U20) |
NYIKOS Barnabás (8) (PSE-Csepel U20) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | O | V, 75 - 84 | 10 - 8 |
MEGYESI Dániel Márk (34) (Vásárhely U20) |
MEGYESI Dániel Márk (19) (Vásárhely U20) |
BORBÁTH Balázs Csaba (9) (Vásárhely U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | I | GY, 56 - 93 | 11 - 8 |
GARANCZ Milán (18) (Agrofeed Győri KC U20) |
BESENYEI Bálint (16) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
DANI Balázs Dominik (7) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Burján Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | O | V, 81 - 90 | 11 - 9 |
GARANCZ Milán (35) (Agrofeed Győri KC U20) |
VÁRSZEGI Balázs (10) (Agrofeed Győri KC U20) |
PAVLIK Botond Oliver (9) (Atomerőmű KSE Bonyhád U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Réka |