Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PSE-Csepel U20 | O | GY, 93 - 74 | 1 - 0 |
HEGEDÜS Kornél (30) (Dávid Kornél KA U20) |
ROSZEL István (13) (Dávid Kornél KA U20) |
UGRICS Bálint (6) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | I | V, 112 - 40 | 1 - 1 |
UTASI Zsombor (24) (Vásárhely U20) |
MEGYESI Dániel Márk (17) (Vásárhely U20) |
BŐSZ Richárd (12) (Vásárhely U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor Péter, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | O | GY, 99 - 70 | 2 - 1 |
ROSZEL István (25) (Dávid Kornél KA U20) |
BESENYEI Bálint (13) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
UGRICS Bálint (5) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Agrofeed Győri KC U20 | I | V, 95 - 73 | 2 - 2 |
ÉDER Barnabás (24) (Dávid Kornél KA U20) |
UJHELYI Adrián (14) (Dávid Kornél KA U20) |
DANI Balázs Dominik (9) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Bakó László Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MEAFC U20 | I | GY, 59 - 72 | 3 - 2 |
UJHELYI Adrián (26) (Dávid Kornél KA U20) |
UJHELYI Adrián (13) (Dávid Kornél KA U20) |
HEGEDÜS Kornél (3) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BUDAFOK U20 | O | V, 66 - 78 | 3 - 3 |
TÓTH Balázs (23) (BUDAFOK U20) |
UJHELYI Adrián (18) (Dávid Kornél KA U20) |
HÜLL Marcell Tamás (4) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NYÍKSE U20 | I | GY, 52 - 73 | 4 - 3 |
ÉDER Barnabás (23) (Dávid Kornél KA U20) |
IRINYI István Ákos (16) (NYÍKSE U20) |
ÉDER Barnabás (4) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szilágyi Sámuel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | O | V, 75 - 101 | 4 - 4 |
ÉDER Barnabás (27) (Dávid Kornél KA U20) |
HEGEDÜS Kornél (8) (Dávid Kornél KA U20) |
HEGEDÜS Kornél (4) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | O | V, 47 - 91 | 4 - 5 |
IMOLAY Ákos (18) (DMTK-ZSAK U20) |
HAJDU Gergely (10) (DMTK-ZSAK U20) |
SIMONICS Levente Dávid (5) (DMTK-ZSAK U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia U20 | O | V, 52 - 67 | 4 - 6 |
HEGEDÜS Kornél (16) (Dávid Kornél KA U20) |
RÉTI Boldizsár Tibor (15) (SMAFC 1860 KA U20) |
HÜLL Marcell Tamás (4) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Novák Bence, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PSE-Csepel U20 | I | GY, 67 - 70 | 5 - 6 |
UJHELYI Adrián (19) (Dávid Kornél KA U20) |
LESTI Botond (17) (PSE-Csepel U20) |
GESZTESI Márk (4) (PSE-Csepel U20) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Vida József, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | O | V, 67 - 79 | 5 - 7 |
ÉDER Barnabás (22) (Dávid Kornél KA U20) |
MEGYESI Dániel Márk (17) (Vásárhely U20) |
BORBÁTH Balázs Csaba (9) (Vásárhely U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | I | V, 63 - 59 | 5 - 8 |
ÉDER Barnabás (25) (Dávid Kornél KA U20) |
BESENYEI Bálint (24) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
CZIMER László Adrián (3) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Agrofeed Győri KC U20 | O | V, 55 - 79 | 5 - 9 |
BOHUNICKY Olivér (21) (Agrofeed Győri KC U20) |
BOHUNICKY Olivér (14) (Agrofeed Győri KC U20) |
DANI Balázs Dominik (8) (Agrofeed Győri KC U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MEAFC U20 | O | GY, 88 - 70 | 6 - 9 |
BAJZÁT Péter Zoltán (19) (MEAFC U20) |
FINY Ágoston (13) (Dávid Kornél KA U20) |
ÉDER Barnabás (6) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BUDAFOK U20 | I | V, 96 - 58 | 6 - 10 |
UJHELYI Adrián (20) (Dávid Kornél KA U20) |
BODORKOS Richárd (11) (BUDAFOK U20) |
DORMÁN Miklós (6) (BUDAFOK U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | NYÍKSE U20 | O | GY, 121 - 36 | 7 - 10 |
HEGEDÜS Kornél (17) (Dávid Kornél KA U20) |
SZALCZGRUBER Zsolt (6) (Dávid Kornél KA U20) |
MAÁR Levente (5) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | I | V, 101 - 52 | 7 - 11 |
KÉKESI Kolos (23) (Atomerőmű KSE Bonyhád U20) |
BONDOR Bálint (8) (Dávid Kornél KA U20) |
PAVLIK Botond Oliver (6) (Atomerőmű KSE Bonyhád U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Csepregi Ivett Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | I | V, 103 - 51 | 7 - 12 |
VASAS Máté Brúnó (32) (DMTK-ZSAK U20) |
VASAS Máté Brúnó (19) (DMTK-ZSAK U20) |
HAJDU Gergely (8) (DMTK-ZSAK U20) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia U20 | I | V, 69 - 60 | 7 - 13 |
BONDOR Bálint (17) (Dávid Kornél KA U20) |
RÉTI Boldizsár Tibor (23) (SMAFC 1860 KA U20) |
FINY Ágoston (5) (Dávid Kornél KA U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |