Műsor - 2021. október 6. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló NKA Pécs u17/BNKA Pécs u17/B I GY, 30 - 115 1 - 0 TOMAN Réka (22)
(Csata DSE)
TOMAN Dóra (12)
(Csata DSE)
BAJZÁTH Lili (5)
(Csata DSE)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 109 - 27 2 - 0 TOMAN Réka (24)
(Csata DSE)
KASTL Dóra (12)
(Csata DSE)
BAJZÁTH Lili (10)
(Csata DSE)
Aréna: Csata utcai Általános Iskola Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. november 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A O GY, 85 - 39 3 - 0 TOMAN Réka (18)
(Csata DSE)
GÁBOR Lili (14)
(Csata DSE)
BAJZÁTH Lili (6)
(Csata DSE)
Aréna: Csata utcai Általános Iskola Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. november 16. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya I GY, 69 - 75 4 - 0 TAKÁCS Dorina (24)
(Zsíros Akadémia Kőbánya)
TOMAN Dóra (12)
(Csata DSE)
BAJZÁTH Lili (5)
(Csata DSE)
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Magyar Zoltán (László Zsolt Károly)
Műsor - 2021. november 20. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló NKA Pécs u17/BNKA Pécs u17/B O GY, 93 - 42 5 - 0 TOMAN Réka (21)
(Csata DSE)
KASTL Dóra (13)
(Csata DSE)
BAJZÁTH Lili (8)
(Csata DSE)
Aréna: Csata utcai Általános Iskola Játékvezetők: Németh Fanni , Hegedűs Attila (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. november 24. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 52 - 91 6 - 0 JÁNOSI Virág Eszter (23)
(Csata DSE)
MÁTYÁS Eszter (10)
(Nyíregyházi Kosársuli)
JÁNOSI Virág Eszter (5)
(Csata DSE)
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. Játékvezetők: Horányi András , Siska-Sándor Ivett (Molnár Péter Zoltán)
Műsor - 2021. december 1. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya O GY, 102 - 55 7 - 0 GÁBOR Lili (25)
(Csata DSE)
TOMAN Dóra (10)
(Csata DSE)
TOMAN Dóra (8)
(Csata DSE)
Aréna: Csata utcai Általános Iskola Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. december 10. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A I V, 53 - 48 7 - 1 OLÁH Fruzsina (26)
(DVTK Akadémia/A)
FÁRBÁS Eliza (10)
(DVTK Akadémia/A)
OLÁH Fruzsina (3)
(DVTK Akadémia/A)
Aréna: DVTK Aréna Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Fehérvári Gergely (Bene Szilárd Csaba)
Műsor - 2021. december 17. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I GY, 52 - 56 8 - 1 GELEI Karola (21)
(Vasas Akadémia/A)
VAN RIJS Dóra Ágnes (10)
(Vasas Akadémia/A)
TOMAN Dóra (5)
(Csata DSE)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. december 19. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O GY, 48 - 34 9 - 1 KASTL Dóra (14)
(Csata DSE)
TOMAN Dóra (13)
(Csata DSE)
TOMAN Dóra (9)
(Csata DSE)
Aréna: Csata utcai Általános Iskola Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. február 16. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kecskeméti KC/AKecskeméti KC/A O - -
Aréna: Csata Csarnok
Műsor - 2022. február 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Kecskeméti KC/AKecskeméti KC/A I - -
Aréna: Bolyai János Gimnázium
Műsor - 2022. február 25. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló NKA Pécs/ANKA Pécs/A I - -
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Műsor - 2022. március 2. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló BEAC-Újbuda KA/ABEAC-Újbuda KA/A I - -
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem
Műsor - 2022. március 5. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A I - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2022. március 16. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BEAC-Újbuda KA/ABEAC-Újbuda KA/A O - -
Aréna: Csata Csarnok
Műsor - 2022. március 30. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló NKA Pécs/ANKA Pécs/A O - -
Aréna: Csata Csarnok
Műsor - 2022. április 6. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A O - -
Aréna: Csata Csarnok

Megyei szövetségek