Műsor - 2021. szeptember 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BEAC-Újbuda KA/MBEAC-Újbuda KA/M I GY, 53 - 75 1 - 0 DARÁZSI Dóra (22)
(Török F.-Törekvés SE/A)
ZSIRKA Erzsébet (11)
(BEAC-Újbuda KA/M)
FÁBIÁN Dorottya (4)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Matics Sándor, NAGY ISTVÁN (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. szeptember 11. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  MTK BudapestMTK Budapest O GY, 70 - 50 2 - 0 STRBIK Fanni Flóra (14)
(Török F.-Törekvés SE/A)
FÁBIÁN Dorottya (7)
(Török F.-Törekvés SE/A)
KOZMA Lili Zoé (3)
(MTK Budapest)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. szeptember 12. 11:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KC/AKecskeméti KC/A O V, 71 - 76 2 - 1 DARÁZSI Dóra (22)
(Török F.-Törekvés SE/A)
BIBOK Liza (18)
(Kecskeméti KC/A)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (4)
(Kecskeméti KC/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hegedűs Attila (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. szeptember 25. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BEAC-Újbuda KA/BBEAC-Újbuda KA/B O GY, 87 - 51 3 - 1 RIVASZ Petra (26)
(Török F.-Törekvés SE/A)
RÓZSÁS Anita (9)
(Török F.-Törekvés SE/A)
HAVAS Blanka (6)
(BEAC-Újbuda KA/B)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Hartai Tamás, Balogh Kristóf (Budayné Tóth Rozália)
Műsor - 2021. szeptember 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A I V, 59 - 58 3 - 2 SZARVAS Panni (31)
(Kiss Lenke KA/A)
KESZTE Sára (20)
(Kiss Lenke KA/A)
JUHÁSZ Réka (12)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pál Roland (Budayné Tóth Rozália)
Műsor - 2021. október 14. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A O V, 69 - 81 3 - 3 SZŐKE Cintia Fanni (33)
(Dávid Kornél KA/A)
UGRICS Blanka (12)
(Dávid Kornél KA/A)
SZŐKE Cintia Fanni (9)
(Dávid Kornél KA/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. október 16. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Széchenyi KASzéchenyi KA I V, 54 - 48 3 - 4 STRBIK Fanni Flóra (25)
(Török F.-Törekvés SE/A)
DARÁZSI Dóra (10)
(Török F.-Törekvés SE/A)
BOGDÁN Réka Anna (5)
(Széchenyi KA)
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (HOFFMANN Gergely)
Műsor - 2021. október 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szegedi KE/ASzegedi KE/A O GY, 80 - 57 4 - 4 DARÁZSI Dóra (24)
(Török F.-Törekvés SE/A)
BALATONI Zoé (12)
(Szegedi KE/A)
STRBIK Fanni Flóra (6)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. november 5. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE I GY, 65 - 68 5 - 4 ZSÁMÁR Panna (27)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
DARÁZSI Dóra (13)
(Török F.-Törekvés SE/A)
DARÁZSI Dóra (4)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
Műsor - 2021. november 13. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A I GY, 62 - 65 6 - 4 DARÁZSI Dóra (27)
(Török F.-Törekvés SE/A)
FÁBIÁN Dorottya (12)
(Török F.-Törekvés SE/A)
JUHÁSZ Réka (8)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Káré Gergő, Matics Sándor (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. november 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A I GY, 52 - 95 7 - 4 DARÁZSI Dóra (16)
(Török F.-Törekvés SE/A)
RÓZSÁS Anita (11)
(Török F.-Törekvés SE/A)
DARÁZSI Dóra (2)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István (Bónitz István)
Műsor - 2021. november 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Széchenyi KASzéchenyi KA O GY, 65 - 62 8 - 4 STRBIK Fanni Flóra (23)
(Török F.-Törekvés SE/A)
DARÁZSI Dóra (10)
(Török F.-Törekvés SE/A)
FÁBIÁN Dorottya (3)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Káré Gergő, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. december 4. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Szegedi KE/ASzegedi KE/A I V, 66 - 63 8 - 5 PERÉNYI Lídia Dalma (25)
(Szegedi KE/A)
VÉR Violetta Bernadett (12)
(Szegedi KE/A)
RIVASZ Petra (7)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes)
Műsor - 2021. december 10. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE O GY, 83 - 63 9 - 5 DARÁZSI Dóra (36)
(Török F.-Törekvés SE/A)
DARÁZSI Dóra (13)
(Török F.-Törekvés SE/A)
SZIKSZAI Franciska (7)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pál Roland (László Zsolt Károly)
Műsor - 2021. december 18. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A O V, 49 - 74 9 - 6 KESZTE Sára (23)
(Kiss Lenke KA/A)
KESZTE Sára (17)
(Kiss Lenke KA/A)
JUHÁSZ Réka (6)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2022. február 12. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló NKA Pécs u17/BNKA Pécs u17/B O - -
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont
Műsor - 2022. február 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szegedi KE/ASzegedi KE/A I - -
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2022. március 5. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd I - -
Aréna: Garay János Általános Iskola
Műsor - 2022. március 12. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd O - -
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont
Műsor - 2022. március 19. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szegedi KE/ASzegedi KE/A O - -
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont
Műsor - 2022. március 30. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló NKA Pécs u17/BNKA Pécs u17/B I - -
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia

Megyei szövetségek