Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szegedi KE/A | O | GY, 45 - 41 | 1 - 0 |
MILKOVICS Réka (12) (Széchenyi KA) |
FERENCZI Kata (11) (Széchenyi KA) |
DRAHOS Leila (2) (Szegedi KE/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u17/B | I | V, 76 - 75 | 1 - 1 |
RÁTKAI Eszter (38) (NKA Pécs u17/B) |
VARGA Napsugár (12) (NKA Pécs u17/B) |
RÁTKAI Eszter (4) (NKA Pécs u17/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/B | O | GY, 100 - 35 | 2 - 1 |
GELETA Fanni (19) (Széchenyi KA) |
FERENCZI Kata (10) (Széchenyi KA) |
FERENCZI Kata (5) (Széchenyi KA) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tamás Pálma (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | I | GY, 40 - 86 | 3 - 1 |
MIHÁLY Panna (19) (Széchenyi KA) |
KOZMA Lili Zoé (10) (MTK Budapest) |
MIHÁLY Panna (5) (Széchenyi KA) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Tamás Pálma (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szegedi KE/A | I | GY, 63 - 64 | 4 - 1 |
BALATONI Zoé (20) (Szegedi KE/A) |
BALATONI Zoé (11) (Szegedi KE/A) |
BOGDÁN Réka Anna (5) (Széchenyi KA) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Török Flóris - Törekvés SE/A | O | GY, 54 - 48 | 5 - 1 |
STRBIK Fanni Flóra (25) (Török F.-Törekvés SE/A) |
DARÁZSI Dóra (10) (Török F.-Törekvés SE/A) |
BOGDÁN Réka Anna (5) (Széchenyi KA) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kiss Lenke KA/A | I | GY, 62 - 89 | 6 - 1 |
SÁGHI Kata (22) (Széchenyi KA) |
KESZTE Sára (14) (Kiss Lenke KA/A) |
BOGDÁN Réka Anna (7) (Széchenyi KA) |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Borsos Balázs (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Dávid Kornél KA/A | O | GY, 75 - 55 | 7 - 1 |
EHMANN Timea (24) (Dávid Kornél KA/A) |
FERENCZI Kata (10) (Széchenyi KA) |
BOGDÁN Réka Anna (6) (Széchenyi KA) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Káli Szabolcs, Erős Florentina (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szegedi KE/A | O | GY, 52 - 50 | 8 - 1 |
PERÉNYI Lídia Dalma (24) (Szegedi KE/A) |
GELETA Fanni (10) (Széchenyi KA) |
MIHÁLY Emma (7) (Széchenyi KA) |
Aréna: MOGAAC csarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Török Flóris - Törekvés SE/A | I | V, 65 - 62 | 8 - 2 |
STRBIK Fanni Flóra (23) (Török F.-Törekvés SE/A) |
DARÁZSI Dóra (10) (Török F.-Törekvés SE/A) |
FÁBIÁN Dorottya (3) (Török F.-Törekvés SE/A) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Káré Gergő, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiss Lenke KA/A | O | GY, 73 - 50 | 9 - 2 |
MILKOVICS Réka (22) (Széchenyi KA) |
FERENCZI Kata (17) (Széchenyi KA) |
JUHÁSZ Réka (5) (Kiss Lenke KA/A) |
Aréna: MOGAAC csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Tóth Bence (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dávid Kornél KA/A | I | GY, 53 - 78 | 10 - 2 |
BOGDÁN Réka Anna (17) (Széchenyi KA) |
FERENCZI Kata (8) (Széchenyi KA) |
MIHÁLY Panna (4) (Széchenyi KA) |
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | GY, 57 - 68 | 11 - 2 |
ZSÁMÁR Panna (20) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
SÁGHI Kata (13) (Széchenyi KA) |
BOGDÁN Réka Anna (9) (Széchenyi KA) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Zsók Áron (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 81 - 55 | 12 - 2 |
MILKOVICS Réka (30) (Széchenyi KA) |
BÁNHEGYI Dorina Gerda (12) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
MILKOVICS Réka (4) (Széchenyi KA) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Tóth Bence (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Miskolci SI Vadmacskák | I | GY, 52 - 65 | 13 - 2 |
VUKICEVIC Mila (20) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (10) (Miskolci SI Vadmacskák) |
BORBÉLY Blanka Fruzsina (5) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Csaba (Szécsi Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kiss Lenke KA/A | I | GY, 32 - 39 | 14 - 2 |
MILKOVICS Réka (20) (Széchenyi KA) |
KESZTE Sára (14) (Kiss Lenke KA/A) |
BOGDÁN Réka Anna (7) (Széchenyi KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Miskolci SI Vadmacskák | O | GY, 61 - 32 | 15 - 2 |
MILKOVICS Réka (23) (Széchenyi KA) |
SÁGHI Kata (11) (Széchenyi KA) |
BOGDÁN Réka Anna (4) (Széchenyi KA) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Tóth Bence (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 71 - 55 | 15 - 3 |
DOBÓ Heléna Lilla (19) (Nyíregyházi Kosársuli) |
FERENCZI Kata (13) (Széchenyi KA) |
DOBÓ Heléna Lilla (4) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett (Szulics Zsolt János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 44 - 58 | 15 - 4 |
MÁTYÁS Eszter (22) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARSAI Zsóka (11) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARSAI Zsóka (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Novák Bence (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kiss Lenke KA/A | O | GY, 62 - 37 | 16 - 4 |
SÁGHI Kata (17) (Széchenyi KA) |
SÁGHI Kata (11) (Széchenyi KA) |
OLÁH Száva Anna (4) (Széchenyi KA) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u17/B | I | GY, 50 - 69 | 17 - 4 |
MILKOVICS Réka (18) (Széchenyi KA) |
MILKOVICS Réka (12) (Széchenyi KA) |
PIUKOVITS Dorka (7) (NKA Pécs u17/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u17/B | O | V, 55 - 58 | 17 - 5 |
ÁRVAI Noémi Virág (15) (NKA Pécs u17/B) |
MILKOVICS Réka (11) (Széchenyi KA) |
KÜLLŐS Kira (5) (NKA Pécs u17/B) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Novák Bence (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KC/A | O | GY, 77 - 68 | 18 - 5 |
MILKOVICS Réka (31) (Széchenyi KA) |
FERENCZI Kata (9) (Széchenyi KA) |
TÓZER NEMES Boglárka (3) (Kecskeméti KC/A) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KC/A | I | V, 69 - 44 | 18 - 6 |
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (21) (Kecskeméti KC/A) |
TÓZER NEMES Boglárka (13) (Kecskeméti KC/A) |
TÓZER NEMES Boglárka (5) (Kecskeméti KC/A) |
|
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Arató Balázs, Kovács István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miskolci SI Vadmacskák | O | GY, 58 - 45 | 19 - 6 |
MILKOVICS Réka (22) (Széchenyi KA) |
FÖLDI Boglárka (13) (Miskolci SI Vadmacskák) |
BOKROS Boglárka (5) (Miskolci SI Vadmacskák) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szegedi KE/A | I | V, 56 - 44 | 19 - 7 |
MILKOVICS Réka (21) (Széchenyi KA) |
BÁLINT Polla (11) (Szegedi KE/A) |
BALATONI Zoé (4) (Szegedi KE/A) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kutrik Andrea (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 57 - 63 | 20 - 7 |
MILKOVICS Réka (21) (Széchenyi KA) |
KARSAI Zsóka (12) (Nyíregyházi Kosársuli) |
SÁGHI Kata (3) (Széchenyi KA) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Darai Zoé Grèta (Konta Gyula) |