Műsor - 2021. október 9. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Miskolci SI VadmacskákMiskolci SI Vadmacskák I GY, 64 - 101 1 - 0 OLAWUYI Adenike Olayemi (24)
(NKA Pécs/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (13)
(NKA Pécs/A)
VUKICEVIC Mila (9)
(Miskolci SI Vadmacskák)
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla (Pázsitka Ferenc Gábor)
Műsor - 2021. október 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BEAC-Újbuda KA/ABEAC-Újbuda KA/A O GY, 90 - 46 2 - 0 RÁTKAI Eszter (21)
(NKA Pécs/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (15)
(NKA Pécs/A)
LACZKÓ Sára (4)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. október 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Kecskeméti KC/AKecskeméti KC/A I GY, 68 - 101 3 - 0 TŐCZIK Borbála (21)
(NKA Pécs/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (12)
(NKA Pécs/A)
NAGY Réka (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Baukó Ferenc, Farkas Dominik (Tóthné Király Enikő)
Műsor - 2021. november 3. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A O GY, 92 - 45 4 - 0 LACZKÓ Sára (20)
(NKA Pécs/A)
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (9)
(Darazsak Sportakadémia/A)
RÁTKAI Eszter (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Marossy Gergely (Parádi Péter)
Műsor - 2021. november 20. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Miskolci SI VadmacskákMiskolci SI Vadmacskák O GY, 80 - 48 5 - 0 SZEMERSZKI Mária (25)
(Miskolci SI Vadmacskák)
OLAWUYI Adenike Olayemi (14)
(NKA Pécs/A)
KOHN Petra (4)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Märcz Péter)
Műsor - 2021. december 9. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A I GY, 57 - 76 6 - 0 ORBÁN Alexandra Marti (20)
(NKA Pécs/A)
FARKAS Szonja (12)
(NKA Pécs/A)
NAGY Réka (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
Műsor - 2021. december 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd O GY, 125 - 51 7 - 0 RÁTKAI Eszter (20)
(NKA Pécs/A)
FARKAS Szonja (8)
(NKA Pécs/A)
RÁTKAI Eszter (8)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter)
Műsor - 2021. december 18. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd I GY, 67 - 107 8 - 0 FARKAS Szonja (19)
(NKA Pécs/A)
SÁMÓCZI Zsófia (7)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
BEREKALI Petra (7)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kovács Gyula Attila)
Műsor - 2021. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló BEAC-Újbuda KA/ABEAC-Újbuda KA/A I GY, 64 - 100 9 - 0 ORBÁN Alexandra Marti (24)
(NKA Pécs/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (9)
(NKA Pécs/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (6)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2022. január 4. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Kecskeméti KC/AKecskeméti KC/A O GY, 93 - 32 10 - 0 OLAWUYI Adenike Olayemi (16)
(NKA Pécs/A)
KOHN Petra (10)
(NKA Pécs/A)
TŐCZIK Borbála (6)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter)
Műsor - 2022. január 15. 14:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A O GY, 80 - 56 11 - 0 RÁTKAI Eszter (19)
(NKA Pécs/A)
PAPP Lilla (9)
(DVTK Akadémia/A)
FILEP Dorina (4)
(DVTK Akadémia/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
Műsor - 2022. január 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 72 - 62 11 - 1 GELEI Karola (23)
(Vasas Akadémia/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (20)
(NKA Pécs/A)
AHO Tyra Nolwenn (9)
(Vasas Akadémia/A)
Aréna: Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. február 9. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya O GY, 72 - 62 12 - 1 TURI Eszter Dóra (20)
(Zsíros Akadémia Kőbánya)
TURI Eszter Dóra (15)
(Zsíros Akadémia Kőbánya)
GALLYAS Andrea Erika (9)
(Zsíros Akadémia Kőbánya)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter)
Műsor - 2022. február 25. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Csata DSECsata DSE O GY, 87 - 54 13 - 1 TOMAN Réka (19)
(Csata DSE)
FARKAS Szonja (9)
(NKA Pécs/A)
RÁTKAI Eszter (11)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
Műsor - 2022. március 19. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya I GY, 59 - 82 14 - 1 OLAWUYI Adenike Olayemi (20)
(NKA Pécs/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (13)
(NKA Pécs/A)
RÁTKAI Eszter (10)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Novák Bence, Szőts Dávid István (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2022. március 30. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Csata DSECsata DSE I V, 53 - 42 14 - 2 TOMAN Réka (18)
(Csata DSE)
OLAWUYI Adenike Olayemi (13)
(NKA Pécs/A)
NAGY Réka (4)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Csata Csarnok Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. április 2. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A I V, 81 - 73 14 - 3 OLÁH Fruzsina (26)
(DVTK Akadémia/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (18)
(NKA Pécs/A)
MÁRKUSZ Lilla (5)
(DVTK Akadémia/A)
Aréna: DVTK Aréna Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett (Pázsitka Ferenc Gábor)
Műsor - 2022. április 21. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O GY, 72 - 59 15 - 3 NAGY Réka (15)
(NKA Pécs/A)
AHO Tyra Nolwenn (7)
(Vasas Akadémia/A)
IGAZ Eszter (3)
(Vasas Akadémia/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda (Téczely Tamás)
Műsor - 2022. május 19. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KC/AKecskeméti KC/A O GY, 110 - 48 16 - 3 TŐCZIK Borbála (17)
(NKA Pécs/A)
ÁRVAI Noémi Virág (10)
(NKA Pécs/A)
RÁTKAI Eszter (8)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Földesi Marcell, Czinder Adrienn (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2022. május 19. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A I GY, 62 - 95 17 - 3 ÁCS Luca (23)
(Darazsak Sportakadémia/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (10)
(NKA Pécs/A)
PFEIFFER Virág Angyalka (7)
(Darazsak Sportakadémia/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti, Erős Florentina (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2022. május 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O GY, 67 - 46 18 - 3 LACZKÓ Sára (21)
(NKA Pécs/A)
VAN RIJS Dóra Ágnes (11)
(Vasas Akadémia/A)
NAGY Réka (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt, Lukácsi Lóránt (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2022. május 21. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A O GY, 95 - 62 19 - 3 LACZKÓ Sára (25)
(NKA Pécs/A)
OLAWUYI Adenike Olayemi (16)
(NKA Pécs/A)
NAGY Réka (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Lukácsi Lóránt, Földesi Marcell (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2022. május 22. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Csata DSECsata DSE O V, 39 - 76 19 - 4 GYÖNGYÖSI Janka (26)
(Csata DSE)
OLAWUYI Adenike Olayemi (14)
(NKA Pécs/A)
TOMAN Petra (5)
(Csata DSE)
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla, Czinder Adrienn (Sarkadi-Nagy Ágnes)

Megyei szövetségek