Műsor - 2021. szeptember 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zalaegerszegi KTEZalaegerszegi KTE O GY, 92 - 66 1 - 0 ZSÁMÁR Panna (36)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
FÜREDI Linda (12)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
FÜREDI Linda (8)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Benedek Zoltán)
Műsor - 2021. szeptember 25. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szolnoki MÁV SESzolnoki MÁV SE I GY, 49 - 93 2 - 0 ZSÁMÁR Panna (32)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
CSUHA Patricia (8)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
ZSÁMÁR Panna (3)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Benedek Zoltán)
Műsor - 2021. október 9. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A I V, 65 - 59 2 - 1 FÜREDI Linda (23)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
KESZTE Sára (15)
(Kiss Lenke KA/A)
JUHÁSZ Réka (4)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Tóth Kitti, Tahin András (Belák Zoltán)
Műsor - 2021. október 15. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Szegedi KE/ASzegedi KE/A O GY, 61 - 50 3 - 1 ZSÁMÁR Panna (17)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
CSUHA Patricia (12)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
VÉR Alexandra Hanna (2)
(Szegedi KE/A)
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba János)
Műsor - 2021. november 5. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Török Flóris - Törekvés SE/ATörök Flóris - Törekvés SE/A O V, 65 - 68 3 - 2 ZSÁMÁR Panna (27)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
DARÁZSI Dóra (13)
(Török F.-Törekvés SE/A)
DARÁZSI Dóra (4)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
Műsor - 2021. november 19. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A O GY, 82 - 60 4 - 2 ZSÁMÁR Panna (20)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
CSUHA Patricia (11)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
HORVÁTH Lili (3)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
Műsor - 2021. november 26. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Szegedi KE/ASzegedi KE/A I V, 71 - 66 4 - 3 ZSÁMÁR Panna (30)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
VÉR Violetta Bernadett (16)
(Szegedi KE/A)
DRAHOS Leila (5)
(Szegedi KE/A)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Tamás
Műsor - 2021. december 2. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A O GY, 87 - 65 5 - 3 ZSÁMÁR Panna (42)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
EHMANN Timea (16)
(Dávid Kornél KA/A)
SZŐKE Cintia Fanni (6)
(Dávid Kornél KA/A)
Aréna: Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
Műsor - 2021. december 10. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Török Flóris - Törekvés SE/ATörök Flóris - Törekvés SE/A I V, 83 - 63 5 - 4 DARÁZSI Dóra (36)
(Török F.-Törekvés SE/A)
DARÁZSI Dóra (13)
(Török F.-Törekvés SE/A)
SZIKSZAI Franciska (7)
(Török F.-Törekvés SE/A)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pál Roland (László Zsolt Károly)
Műsor - 2021. december 15. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A I GY, 47 - 90 6 - 4 ZSÁMÁR Panna (25)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
HORVÁTH Lili (9)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
FÜREDI Linda (5)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
Műsor - 2021. december 18. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Széchenyi KASzéchenyi KA O V, 57 - 68 6 - 5 ZSÁMÁR Panna (20)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
SÁGHI Kata (13)
(Széchenyi KA)
BOGDÁN Réka Anna (9)
(Széchenyi KA)
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Bálind Attila, Zsók Áron (Silló Zsolt)
Műsor - 2021. december 21. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Széchenyi KASzéchenyi KA I V, 81 - 55 6 - 6 MILKOVICS Réka (30)
(Széchenyi KA)
BÁNHEGYI Dorina (12)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
MILKOVICS Réka (4)
(Széchenyi KA)
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok Játékvezetők: Földesi Marcell, Tóth Bence (CSEH Gergely)
Műsor - 2022. január 27. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DVTK Akadémia/BDVTK Akadémia/B I - -
Aréna: DVTK Aréna
Műsor - 2022. február 4. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Bajai NKK Bajai NKK I - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 11. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló MTK BudapestMTK Budapest I - -
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok
Műsor - 2022. február 17. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DVTK Akadémia/BDVTK Akadémia/B O - -
Aréna: Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola
Műsor - 2022. március 4. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Bajai NKK Bajai NKK O - -
Aréna: Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola
Műsor - 2022. március 23. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló MTK BudapestMTK Budapest O - -
Aréna: Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola

Megyei szövetségek