Műsor - 2021. november 7. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Tapolcai OroszlánokTapolcai Oroszlánok O V, 30 - 74 0 - 1 PÁLOSI Laura (33)
(Tapolcai Oroszlánok)
PÁLOSI Laura (2)
(Tapolcai Oroszlánok)
PÁLOSI Laura (3)
(Tapolcai Oroszlánok)
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tamás Anna
Műsor - 2021. november 11. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Darazsak Sportakadémia/CDarazsak Sportakadémia/C I V, 97 - 30 0 - 2 ÁBRAHÁM Eszter (21)
(Darazsak Sportakadémia/C)
ÁBRAHÁM Eszter (1)
(Darazsak Sportakadémia/C)
DÉNES Nóra (3)
(Széchenyi KA/B)
Aréna: Novomatic Aréna Játékvezetők: Wischy Péter, Czinder Adrienn
Műsor - 2021. november 19. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  VUKE U16VUKE U16 O V, 60 - 69 0 - 3 CSAPÓ Dzsenifer (24)
(Széchenyi KA/B)
RÁSKAI Zsuzsanna (1)
(VUKE U16)
CSAPÓ Dzsenifer (4)
(Széchenyi KA/B)
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna
Műsor - 2021. november 25. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Tapolcai OroszlánokTapolcai Oroszlánok I V, 68 - 42 0 - 4 KAMON Alíz (21)
(Tapolcai Oroszlánok)
KAMON Alíz (3)
(Tapolcai Oroszlánok)
DÉNES Nóra (3)
(Széchenyi KA/B)
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám
Műsor - 2021. december 12. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  VUKE U16VUKE U16 I V, 58 - 56 0 - 5 KÁNTOR Zsófia Viktória (22)
(VUKE U16)
CSAPÓ Dzsenifer (1)
(Széchenyi KA/B)
KÁNTOR Zsófia Viktória (6)
(VUKE U16)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Molnár Krisztián, Mónus Péter
Műsor - 2022. január 31. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Darazsak Sportakadémia/DDarazsak Sportakadémia/D O V, 47 - 82 0 - 6 CSAPÓ Dzsenifer (18)
(Széchenyi KA/B)
CSAPÓ Dzsenifer (1)
(Széchenyi KA/B)
FENYVESI Flóra (3)
(Darazsak Sportakadémia/D)
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter
Műsor - 2022. február 14. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Tapolcai OroszlánokTapolcai Oroszlánok O V, 49 - 54 0 - 7 PÁLOSI Laura (20)
(Tapolcai Oroszlánok)
STELCZER Kinga (1)
(Széchenyi KA/B)
PÁLOSI Laura (7)
(Tapolcai Oroszlánok)
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna
Műsor - 2022. március 4. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Darazsak Sportakadémia/CDarazsak Sportakadémia/C I V, 81 - 29 0 - 8 KOCSÁRDI Réka (23)
(Darazsak Sportakadémia/C)
- ÁBRAHÁM Eszter (3)
(Darazsak Sportakadémia/C)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Wischy Péter, Czinder Adrienn
Műsor - 2022. március 16. 19:10
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  VUKE U16VUKE U16 I GY, 55 - 58 1 - 8 KALINCSÁK Anna Gréta (20)
(VUKE U16)
CSAPÓ Dzsenifer (1)
(Széchenyi KA/A)
CSAPÓ Dzsenifer (6)
(Széchenyi KA/A)
Aréna: Egyetemi Tornacsarnok Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Darazsak Sportakadémia/CDarazsak Sportakadémia/C O - -
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok

Megyei szövetségek