Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kecskeméti KA/A | O | GY, 64 - 58 | 1 - 0 |
KÁDAS Boglárka (20) (DVTK Akadémia/A) |
FÁRBÁS Eliza (20) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (7) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Drahos László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 95 - 74 | 1 - 1 |
RÁTKAI Eszter (37) (NKA Pécs/A) |
FÁRBÁS Eliza (16) (DVTK Akadémia/A) |
RÁTKAI Eszter (7) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | GY, 71 - 66 | 2 - 1 |
GRÉTS Dalma (19) (BEAC-Újbuda KA/A) |
FÁRBÁS Eliza (17) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (6) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Csata DSE | I | V, 56 - 41 | 2 - 2 |
GÁBOR Lili (15) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (19) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (7) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Darazsak Sportakadémia/B | I | GY, 66 - 96 | 3 - 2 |
KÁDAS Boglárka (26) (DVTK Akadémia/A) |
FÁRBÁS Eliza (8) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (7) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tóth Bence, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kecskeméti KA/A | I | GY, 55 - 71 | 4 - 2 |
ALBERT Szidónia (25) (DVTK Akadémia/A) |
FÁRBÁS Eliza (15) (DVTK Akadémia/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (7) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Tóth Mihály, Gelányi Dániel (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 49 - 75 | 4 - 3 |
RÁTKAI Eszter (20) (NKA Pécs/A) |
FÁRBÁS Eliza (15) (DVTK Akadémia/A) |
RÁTKAI Eszter (7) (NKA Pécs/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | V, 74 - 59 | 4 - 4 |
GRÉTS Dalma (23) (BEAC-Újbuda KA/A) |
SZÜCS Linett Vivien (17) (BEAC-Újbuda KA/A) |
GRÉTS Dalma (7) (BEAC-Újbuda KA/A) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Csata DSE | O | V, 46 - 92 | 4 - 5 |
TOMAN Réka (32) (Csata DSE) |
VLADÁR Róza (13) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (9) (Csata DSE) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Mezei Tibor (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Darazsak Sportakadémia/B | O | GY, 89 - 68 | 5 - 5 |
RAFFAY Dóra (29) (Darazsak Sportakadémia/B) |
FÁRBÁS Eliza (12) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (8) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Drahos László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | GY, 73 - 74 | 6 - 5 |
KÓKAI Patrícia Tímea (23) (Darazsak Sportakadémia/A) |
FÁRBÁS Eliza (12) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (4) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Boros Tamás, Hernicz Balazs (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 90 - 52 | 7 - 5 |
ALBERT Szidónia (30) (DVTK Akadémia/A) |
POCZKODI Zsófia Elena (11) (DVTK Akadémia/A) |
IGAZ Eszter (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PVSK NKA/A | I | GY, 62 - 82 | 8 - 5 |
POCZKODI Zsófia Elena (20) (DVTK Akadémia/A) |
JÁNOS Bernadett (9) (DVTK Akadémia/A) |
HŐGYE Petra Panna (6) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Szalóki Bence (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PVSK NKA/A | O | GY, 74 - 39 | 9 - 5 |
POCZKODI Zsófia Elena (18) (DVTK Akadémia/A) |
DELI Boglárka (10) (DVTK Akadémia/A) |
POCZKODI Zsófia Elena (6) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Sztrakovics István László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 77 - 73 | 10 - 5 |
KÁDAS Boglárka (18) (DVTK Akadémia/A) |
FÁRBÁS Eliza (14) (DVTK Akadémia/A) |
JÁNOS Bernadett (7) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett (Drahos László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 92 - 46 | 11 - 5 |
ALBERT Szidónia (25) (DVTK Akadémia/A) |
JOSEPOVITS Kinga (13) (Zsíros Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (5) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 87 - 64 | 11 - 6 |
ALBERT Szidónia (21) (DVTK Akadémia/A) |
MOLNÁR Kata Fruzsina (16) (Vasas Akadémia/A) |
BENYOVSZKI Petra (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 54 - 75 | 12 - 6 |
HARSÁGI Lili Dorina (21) (Zsíros Akadémia/A) |
FÁRBÁS Eliza (13) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (6) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 59 - 51 | 13 - 6 |
FÁRBÁS Eliza (24) (DVTK Akadémia/A) |
HARSÁGI Lili Dorina (11) (Zsíros Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (6) (DVTK Akadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Gombos Márk Bálint, Horváth Andreasz (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | O | V, 54 - 57 | 13 - 7 |
ALBERT Szidónia (27) (DVTK Akadémia/A) |
HÉVIZI Dóra Ágnes (9) (Kecskeméti KA/A) |
ALBERT Szidónia (5) (DVTK Akadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Magyari Viktor, Gombos Márk Bálint (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 81 - 61 | 13 - 8 |
TOMAN Réka (26) (Csata DSE) |
BARABÁS Zsófia (8) (DVTK Akadémia/A) |
TOMAN Dóra (9) (Csata DSE) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Tóth Bence, Dr. Danka Péter, Fodor Sándor Balázs (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC-Újbuda KA/A | O | GY, 88 - 75 | 14 - 8 |
ALBERT Szidónia (30) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (9) (DVTK Akadémia/A) |
MASCHL Rita (6) (BEAC-Újbuda KA/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Fodor Sándor Balázs, Horváth Andreasz (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | O | GY, 79 - 58 | 15 - 8 |
ALBERT Szidónia (18) (DVTK Akadémia/A) |
KÁDAS Boglárka (10) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (6) (DVTK Akadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Kiss Bálint, Horváth Andreasz (Téczely Tamás) |