Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK/A | O | V, 52 - 58 | 0 - 1 |
MAYER Dorina (18) (PVSK NKA/A) |
MAYER Dorina (11) (PVSK NKA/A) |
MAYER Dorina (5) (PVSK NKA/A) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szücs Szabolcs (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | GY, 122 - 51 | 1 - 1 |
CSIKI Hanna (24) (PVSK NKA/A) |
MOLNÁR Hanna (10) (Zalaegerszegi KTE) |
MAYER Dorina (6) (PVSK NKA/A) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA/A | O | GY, 76 - 31 | 2 - 1 |
HŐGYE Petra Panna (20) (PVSK NKA/A) |
LÉP Izabella (11) (Széchenyi KA/A) |
HŐGYE Petra Panna (5) (PVSK NKA/A) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fülöp Zsombor Ferenc (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | V, 59 - 113 | 2 - 2 |
VÖLGYI Lili (24) (Darazsak Sportakadémia/A) |
VASI Hanna (13) (Darazsak Sportakadémia/A) |
VÖLGYI Lili (10) (Darazsak Sportakadémia/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 76 - 81 | 2 - 3 |
HERZOG Bora (28) (Vasas Akadémia/A) |
HŐGYE Petra Panna (12) (PVSK NKA/A) |
CZIRKOS Anna Panka (8) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | GY, 73 - 89 | 3 - 3 |
MAYER Dorina (27) (PVSK NKA/A) |
MAYER Dorina (9) (PVSK NKA/A) |
CSIKI Hanna (6) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Garay János Gimnázium | Játékvezetők: Bálind Attila, Zsók Áron (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kiss Lenke KA/A | O | GY, 99 - 70 | 4 - 3 |
HŐGYE Petra Panna (29) (PVSK NKA/A) |
HŐGYE Petra Panna (15) (PVSK NKA/A) |
MAYER Dorina (10) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Keresztes Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 59 - 54 | 4 - 4 |
JOSEPOVITS Kinga (15) (Zsíros Akadémia/A) |
JOSEPOVITS Kinga (16) (Zsíros Akadémia/A) |
ZWICK Tamara Veronika (5) (Zsíros Akadémia/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | V, 128 - 64 | 4 - 5 |
HŐGYE Petra Panna (21) (PVSK NKA/A) |
BAUER Zorka (9) (Darazsak Sportakadémia/A) |
KÓKAI Patrícia Tímea (7) (Darazsak Sportakadémia/A) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 94 - 36 | 4 - 6 |
IGAZ Eszter (16) (Vasas Akadémia/A) |
MOLNÁR Kata Fruzsina (11) (Vasas Akadémia/A) |
BENYOVSZKI Petra (6) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Paulus Bence Máté (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 67 - 64 | 5 - 6 |
NYÁRI Döniz Csenge (20) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
SÉRA Zsófia (12) (PVSK NKA/A) |
CSIKI Hanna (7) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kiss Lenke KA/A | I | GY, 65 - 86 | 6 - 6 |
CSIKI Hanna (25) (PVSK NKA/A) |
MAYER Dorina (13) (PVSK NKA/A) |
MAYER Dorina (6) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Balogh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 65 - 94 | 6 - 7 |
SZANYI Borbála (16) (PVSK NKA/A) |
JOSEPOVITS Kinga (12) (Zsíros Akadémia/A) |
CSIKI Hanna (6) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Keresztes Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | V, 67 - 59 | 6 - 8 |
SÉLLEI Lili (15) (BEAC-Újbuda KA/A) |
SÉLLEI Lili (12) (BEAC-Újbuda KA/A) |
MAYER Dorina (4) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Csata DSE | I | V, 98 - 55 | 6 - 9 |
GÁBOR Lili (31) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (11) (Csata DSE) |
CSIKI Hanna (7) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Balogh Kristóf (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DVTK Akadémia/A | O | V, 62 - 82 | 6 - 10 |
POCZKODI Zsófia Elena (20) (DVTK Akadémia/A) |
JÁNOS Bernadett (9) (DVTK Akadémia/A) |
HŐGYE Petra Panna (6) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Szalóki Bence (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DVTK Akadémia/A | I | V, 74 - 39 | 6 - 11 |
POCZKODI Zsófia Elena (18) (DVTK Akadémia/A) |
DELI Boglárka (10) (DVTK Akadémia/A) |
POCZKODI Zsófia Elena (6) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Sztrakovics István László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | V, 66 - 67 | 6 - 12 |
MAYER Dorina (22) (PVSK NKA/A) |
HŐGYE Petra Panna (11) (PVSK NKA/A) |
MAYER Dorina (8) (PVSK NKA/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Marossy Gergely, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 31 - 121 | 6 - 13 |
BERCSI Luca (24) (NKA Pécs/A) |
HALMÁGYI Kitti (11) (NKA Pécs/A) |
RÁTKAI Eszter (8) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 123 - 47 | 6 - 14 |
HALMÁGYI Kitti (23) (NKA Pécs/A) |
BERCSI Luca (9) (NKA Pécs/A) |
PIUKOVITS Dorka (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Marossy Gergely, Keresztes Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Csata DSE | O | V, 39 - 88 | 6 - 15 |
VLADÁR Róza (21) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (10) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (9) (Csata DSE) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Märcz Péter (Marossy Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 98 - 45 | 6 - 16 |
TÓZER NEMES Boglárka (36) (Kecskeméti KA/A) |
HŐGYE Petra Panna (10) (PVSK NKA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (10) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Kovács István (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | O | V, 71 - 80 | 6 - 17 |
TÓZER NEMES Boglárka (25) (Kecskeméti KA/A) |
HŐGYE Petra Panna (10) (PVSK NKA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (7) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | GY, 50 - 47 | 7 - 17 |
ÓHÁZY Julianna (26) (Zalaegerszegi KTE) |
ÓHÁZY Julianna (15) (Zalaegerszegi KTE) |
MAYER Dorina (6) (PVSK NKA/A) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács István (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/B | O | GY, 77 - 64 | 8 - 17 |
SALAMON Réka Rebeka (20) (Darazsak Sportakadémia/B) |
LÁSZLÓ Anna (12) (PVSK NKA/A) |
GYURÓ Roberta (3) (PVSK NKA/A) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Boros Krisztina (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szegedi KE/A | O | V, 61 - 75 | 8 - 18 |
DRAHOS Leila (30) (Szegedi KE/A) |
HŐGYE Petra Panna (14) (PVSK NKA/A) |
DRAHOS Leila (2) (Szegedi KE/A) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Takács István, Kovács István (Kunvári József László) |