Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kiss Lenke KA/A | I | GY, 41 - 92 | 1 - 0 |
MARÓTY Dalma (20) (Vasas Akadémia/A) |
MARÓTY Dalma (9) (Vasas Akadémia/A) |
IGAZ Eszter (9) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András, Borsos Balázs (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PVSK NKA/A | I | GY, 76 - 81 | 2 - 0 |
HERZOG Bora (28) (Vasas Akadémia/A) |
HŐGYE Petra Panna (12) (PVSK NKA/A) |
CZIRKOS Anna Panka (8) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 97 - 36 | 3 - 0 |
CZIRKOS Anna Panka (22) (Vasas Akadémia/A) |
HARMATI Emma Róza (13) (Vasas Akadémia/A) |
HRUBY Laura (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 80 - 62 | 3 - 1 |
PELLE Fanni (23) (Zsíros Akadémia/A) |
JOSEPOVITS Kinga (20) (Zsíros Akadémia/A) |
PELLE Fanni (8) (Zsíros Akadémia/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 63 - 57 | 4 - 1 |
SZABÓ Lili (13) (Darazsak Sportakadémia/A) |
MOLNÁR Kata Fruzsina (12) (Vasas Akadémia/A) |
IGAZ Eszter (13) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kiss Lenke KA/A | O | GY, 104 - 33 | 5 - 1 |
CZIRKOS Anna Panka (20) (Vasas Akadémia/A) |
MOLNÁR Kata Fruzsina (9) (Vasas Akadémia/A) |
HRUBY Laura (10) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PVSK NKA/A | O | GY, 94 - 36 | 6 - 1 |
IGAZ Eszter (16) (Vasas Akadémia/A) |
MOLNÁR Kata Fruzsina (11) (Vasas Akadémia/A) |
BENYOVSZKI Petra (6) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Paulus Bence Máté (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 71 - 67 | 7 - 1 |
PELLE Fanni (19) (Zsíros Akadémia/A) |
JOSEPOVITS Kinga (20) (Zsíros Akadémia/A) |
IGAZ Eszter (6) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | GY, 58 - 93 | 8 - 1 |
CZIRKOS Anna Panka (19) (Vasas Akadémia/A) |
KENDELÉNYI Luca (13) (Vasas Akadémia/A) |
IGAZ Eszter (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Garay János Gimnázium | Játékvezetők: Bálind Attila, Kovács Kincső (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | V, 80 - 72 | 8 - 2 |
HRUBY Laura (19) (Vasas Akadémia/A) |
JANZSÓ Alíz (13) (Darazsak Sportakadémia/A) |
IGAZ Eszter (11) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 114 - 57 | 8 - 3 |
SZAKOLCZI Diána (22) (NKA Pécs/A) |
SZAKOLCZI Diána (11) (NKA Pécs/A) |
PIUKOVITS Dorka (7) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Marossy Gergely, Nagy Bence László (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DVTK Akadémia/A | I | V, 90 - 52 | 8 - 4 |
ALBERT Szidónia (30) (DVTK Akadémia/A) |
POCZKODI Zsófia Elena (11) (DVTK Akadémia/A) |
IGAZ Eszter (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 56 - 85 | 8 - 5 |
ÁRVAI Noémi Virág (18) (NKA Pécs/A) |
ÁRVAI Noémi Virág (10) (NKA Pécs/A) |
PIUKOVITS Dorka (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DVTK Akadémia/A | O | GY, 87 - 64 | 9 - 5 |
ALBERT Szidónia (21) (DVTK Akadémia/A) |
MOLNÁR Kata Fruzsina (16) (Vasas Akadémia/A) |
BENYOVSZKI Petra (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Csata DSE | O | V, 48 - 75 | 9 - 6 |
TOMAN Réka (32) (Csata DSE) |
VLADÁR Róza (10) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (9) (Csata DSE) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | GY, 56 - 45 | 10 - 6 |
KÓKÁNY Cecília Zsófia (15) (BEAC-Újbuda KA/A) |
HERZOG Bora (11) (Vasas Akadémia/A) |
MOLNÁR Kata Fruzsina (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | GY, 62 - 68 | 11 - 6 |
CZIRKOS Anna Panka (20) (Vasas Akadémia/A) |
GRÉTS Dalma (9) (BEAC-Újbuda KA/A) |
HAVAS Blanka (3) (BEAC-Újbuda KA/A) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Csata DSE | I | V, 68 - 44 | 11 - 7 |
TOMAN Réka (22) (Csata DSE) |
VLADÁR Róza (13) (Csata DSE) |
BENYOVSZKI Petra (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/A | I | V, 87 - 66 | 11 - 8 |
KÓKAI Patrícia Tímea (25) (Darazsak Sportakadémia/A) |
KÓKAI Patrícia Tímea (10) (Darazsak Sportakadémia/A) |
IGAZ Eszter (7) (Vasas Akadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Marton Péter, Dr. Danka Péter, Kiss Bálint (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | O | V, 51 - 79 | 11 - 9 |
SZAKOLCZI Diána (14) (NKA Pécs/A) |
MOLNÁR Kata Fruzsina (9) (Vasas Akadémia/A) |
KÜLLŐS Kira (4) (NKA Pécs/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Marton Péter, Kiss Bálint, Horváth Andreasz (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC-Újbuda KA/A | I | GY, 70 - 72 | 12 - 9 |
GRÉTS Dalma (32) (BEAC-Újbuda KA/A) |
GRÉTS Dalma (18) (BEAC-Újbuda KA/A) |
MASCHL Rita (8) (BEAC-Újbuda KA/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, dr. Nagy Zsombor, Magyari Viktor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 70 - 69 | 13 - 9 |
PELLE Fanni (25) (Zsíros Akadémia/A) |
JOSEPOVITS Kinga (15) (Zsíros Akadémia/A) |
FODOR Lili (8) (Zsíros Akadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Magyari Viktor, dr. Nagy Zsombor, Marton Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | I | V, 79 - 58 | 13 - 10 |
ALBERT Szidónia (18) (DVTK Akadémia/A) |
KÁDAS Boglárka (10) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (6) (DVTK Akadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Kiss Bálint, Horváth Andreasz (Téczely Tamás) |