Műsor - 2021. szeptember 28. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szolnoki MÁV SportegyesületSzolnoki MÁV Sportegyesület O GY, 72 - 31 1 - 0 PERÉNYI Lídia Dalma (12)
(Szegedi KE)
VÉR Violetta Bernadett (8)
(Szegedi KE)
SZABÓ Réka (4)
(Szegedi KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Műsor - 2021. október 3. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BKG Príma Akadémia BKG Príma Akadémia I GY, 37 - 75 2 - 0 HORVÁTH Gréta (21)
(Szegedi KE)
HORVÁTH Boglárka (7)
(BKG Príma )
SZABÓ Réka (4)
(Szegedi KE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
Műsor - 2021. október 10. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló RADOBASKETRADOBASKET O GY, 72 - 50 3 - 0 BUDAI Dorina (23)
(RADOBASKET)
BUDAI Dorina (14)
(RADOBASKET)
HORVÁTH Gréta (11)
(Szegedi KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
Műsor - 2021. október 31. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya I V, 80 - 42 3 - 1 TURI Eszter Dóra (17)
(Zsíros Akadémia)
KUTRIK Dóra (9)
(Zsíros Akadémia)
TATÁR Hanna Anikó (6)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
Műsor - 2021. november 7. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia I V, 74 - 47 3 - 2 CZINTOS Boglárka (17)
(Szegedi KE)
SZABÓ Réka (9)
(Szegedi KE)
SZABÓ Enikő (7)
(Kiss Lenke KA)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Ntasis Lazaros
Műsor - 2021. november 14. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Törekvés SETörekvés SE O V, 71 - 76 3 - 3 EGRI Zsófia (25)
(Törekvés SE)
EGRI Zsófia (17)
(Törekvés SE)
SZABÓ Réka (7)
(Szegedi KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
Műsor - 2021. november 21. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 48 - 58 4 - 3 PERÉNYI Lídia Dalma (22)
(Szegedi KE)
MÁTYÁS Eszter (11)
(Nyíregyházi Kosársuli)
LIZÁK Kitti (4)
(Nyíregyházi Kosársuli)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
Műsor - 2021. december 5. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló TFSE-MTK U23TFSE-MTK U23 O GY, 87 - 63 5 - 3 CZINTOS Boglárka (25)
(Szegedi KE)
VÁRADI Nóra (11)
(Szegedi KE)
VÁRADI Nóra (8)
(Szegedi KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
Műsor - 2021. december 12. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló ELTE FortisELTE Fortis I GY, 36 - 40 6 - 3 NAGYI Tímea Brigitta (10)
(ELTE Fortis)
BALATONI Zoé (10)
(Szegedi KE)
VÁRI Anna (3)
(ELTE Fortis)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
Műsor - 2022. január 9. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Tatai SETatai SE O GY, 93 - 39 7 - 3 CZINTOS Boglárka (24)
(Szegedi KE)
VÁRADI Nóra (11)
(Szegedi KE)
SZABÓ Réka (7)
(Szegedi KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
Műsor - 2022. január 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I - -
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
Műsor - 2022. január 30. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló SZPA-HSESZPA-HSE O - -
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2022. február 6. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Kecskeméti KCKecskeméti KC O - -
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
Műsor - 2022. február 13. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Szolnoki MÁV SportegyesületSzolnoki MÁV Sportegyesület I - -
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló BKG Príma Akadémia BKG Príma Akadémia O - -
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2022. február 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló RADOBASKETRADOBASKET I - -
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Műsor - 2022. március 6. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya O - -
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2022. március 20. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia O - -
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2022. március 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Törekvés SETörekvés SE I - -
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont
Műsor - 2022. április 3. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O - -
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2022. április 10. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló TFSE-MTK U23TFSE-MTK U23 I - -
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2022. április 24. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló ELTE FortisELTE Fortis O - -
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2022. május 8. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Tatai SETatai SE I - -
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. május 15. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Kecskeméti KCKecskeméti KC I - -
Aréna: Bolyai János Gimnázium
Műsor - 2022. május 22. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O - -
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2022. május 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló SZPA-HSESZPA-HSE I - -
Aréna: HIT Park Labdacsarnok

Megyei szövetségek