Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SZPA-HSE | O | V, 58 - 69 | 0 - 1 |
TÁNCZOS Tímea (14) (SZPA-HSE) |
BIBOK Liza (14) (Kecskeméti KC) |
BALSAY Anna (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 55 - 67 | 1 - 1 |
BIBOK Liza (16) (Kecskeméti KC) |
BIBOK Liza (13) (Kecskeméti KC) |
VARGA Viktória (6) (Szolnoki MÁV SE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BKG Príma Akadémia | O | GY, 85 - 56 | 2 - 1 |
MOLNÁR Flóra (16) (BKG Príma ) |
BIBOK Liza (14) (Kecskeméti KC) |
PANDUR Réka (3) (BKG Príma ) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 62 - 84 | 2 - 2 |
PETTNER Hanna (21) (Kecskeméti KC) |
KUTRIK Dóra (11) (Zsíros Akadémia) |
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (5) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Törekvés SE | I | V, 104 - 53 | 2 - 3 |
PETTNER Hanna (18) (Kecskeméti KC) |
BURJÁN Bianka (9) (Kecskeméti KC) |
ALTMANN Anna Beatrix (3) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 60 - 80 | 2 - 4 |
HÉVIZI Dóra Ágnes (15) (Kecskeméti KC) |
KARAKÓ Dorina Lilla (11) (Nyíregyházi Kosársuli) |
DOBÓ Heléna Lilla (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Utasi Balázs, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | TFSE-MTK U23 | I | V, 60 - 37 | 2 - 5 |
KELEMEN Barbara Anna (21) (TFSE-MTK U23) |
KELEMEN Barbara Anna (19) (TFSE-MTK U23) |
BURJÁN Bianka (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Kruk Melinda, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | V, 112 - 52 | 2 - 6 |
BIBOK Liza (20) (Kecskeméti KC) |
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (10) (Kecskeméti KC) |
SZABÓ Enikő (6) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | ELTE Fortis | O | V, 50 - 59 | 2 - 7 |
BIBOK Liza (18) (Kecskeméti KC) |
BUZÁNCZKY Fanni (13) (ELTE Fortis) |
CSERNIK Zita (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Tatai SE | O | GY, 83 - 40 | 3 - 7 |
TÓZER NEMES Boglárka (15) (Kecskeméti KC) |
HORVÁTH Dóra (15) (Tatai SE) |
TÓZER NEMES Boglárka (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 50 - 65 | 3 - 8 |
BIBOK Liza (16) (Kecskeméti KC) |
BIBOK Liza (10) (Kecskeméti KC) |
NAGY Liliána (3) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 75 - 49 | 3 - 9 |
CZINTOS Boglárka (20) (Szegedi KE) |
VÁRADI Nóra (11) (Szegedi KE) |
BOGNÁR-SZABÓ Réka (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 63 - 47 | 4 - 9 |
BURJÁN Bianka (15) (Kecskeméti KC) |
RADICS Anna (13) (Kecskeméti KC) |
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (5) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SZPA-HSE | I | V, 77 - 39 | 4 - 10 |
BALSAY Anna (22) (SZPA-HSE) |
TÓZER NEMES Boglárka (11) (Kecskeméti KC) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BKG Príma Akadémia | I | GY, 50 - 100 | 5 - 10 |
LEVENTE Zsófia Katalin (25) (BKG Príma ) |
HORVÁTH Boglárka (11) (BKG Príma ) |
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (7) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | RADOBASKET | O | V, 59 - 62 | 5 - 11 |
KALUHA-GUTI Alexandra (16) (RADOBASKET) |
SCHIROKY Szonja (16) (RADOBASKET) |
RADICS Anna (7) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 96 - 62 | 5 - 12 |
TÓZER NEMES Boglárka (20) (Kecskeméti KC) |
HORVÁTH Lili (9) (Zsíros Akadémia) |
GALLYAS Andrea Erika (5) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | RADOBASKET | I | V, 89 - 42 | 5 - 13 |
SCHIROKY Szonja (28) (RADOBASKET) |
SCHIROKY Szonja (11) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (4) (RADOBASKET) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Törekvés SE | O | V, 44 - 91 | 5 - 14 |
BIBOK Liza (18) (Kecskeméti KC) |
EGRI Zsófia (12) (Törekvés SE) |
DOBOS Kíra Cintia (3) (Törekvés SE) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 106 - 50 | 5 - 15 | - | - | |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 54 - 67 | 5 - 16 | - | - | |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | ELTE Fortis | I | V, 88 - 32 | 5 - 17 | - | - | |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | V, 50 - 66 | 5 - 18 |
NAGY Andrea Franciska (17) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (15) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (5) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Béla, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | V, 50 - 63 | 5 - 19 | - | - | |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Tatai SE | I | V, 76 - 68 | 5 - 20 | - | - | |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Czupi Márton, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 72 - 50 | 5 - 21 | - | - | |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Magyari Viktor |