Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kecskeméti KC | I | GY, 58 - 69 | 1 - 0 |
TÁNCZOS Tímea (14) (SZPA-HSE) |
BIBOK Liza (14) (Kecskeméti KC) |
BALSAY Anna (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 93 - 48 | 2 - 0 |
ECKER Viktória Janka (20) (SZPA-HSE) |
SOMKUTI Janka (10) (SZPA-HSE) |
BALSAY Anna (6) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tatai SE | I | GY, 52 - 77 | 3 - 0 |
HORVÁTH Dóra (16) (Tatai SE) |
TÁNCZOS Tímea (10) (SZPA-HSE) |
ECKER Viktória Janka (3) (SZPA-HSE) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 52 - 82 | 4 - 0 |
ECKER Viktória Janka (17) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (13) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (7) (SZPA-HSE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG Príma Akadémia | O | GY, 95 - 58 | 5 - 0 |
FABINI Borbála (20) (SZPA-HSE) |
SOMKUTI Janka (13) (SZPA-HSE) |
FABINI Borbála (6) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | RADOBASKET | O | GY, 64 - 49 | 6 - 0 |
SOMKUTI Janka (21) (SZPA-HSE) |
BUDAI Dorina (13) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (3) (RADOBASKET) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 77 - 69 | 7 - 0 |
TAKÁCS Dorina (23) (Zsíros Akadémia) |
BALSAY Anna (14) (SZPA-HSE) |
ECKER Viktória Janka (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | GY, 64 - 71 | 8 - 0 |
BALSAY Anna (26) (SZPA-HSE) |
KESZTE Sára (10) (Kiss Lenke KA) |
SZABÓ Enikő (9) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Törekvés SE | O | GY, 76 - 74 | 9 - 0 |
ECKER Viktória Janka (19) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (13) (SZPA-HSE) |
BALSAY Anna (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 70 - 72 | 9 - 1 |
ECKER Viktória Janka (19) (SZPA-HSE) |
BALSAY Anna (10) (SZPA-HSE) |
MÁTYÁS Eszter (4) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | TFSE-MTK U23 | I | GY, 58 - 75 | 10 - 1 |
TAKÁCS Emese Réka (25) (TFSE-MTK U23) |
KISS-BALSAY Rita (13) (SZPA-HSE) |
SOMKUTI Janka (7) (SZPA-HSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | ELTE Fortis | O | GY, 61 - 52 | 11 - 1 |
KISS-BALSAY Rita (19) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (12) (SZPA-HSE) |
CSERNIK Zita (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | GY, 53 - 58 | 12 - 1 |
SOMKUTI Janka (14) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (16) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kecskeméti KC | O | GY, 77 - 39 | 13 - 1 |
BALSAY Anna (22) (SZPA-HSE) |
TÓZER NEMES Boglárka (11) (Kecskeméti KC) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 43 - 88 | 14 - 1 |
FABINI Borbála (17) (SZPA-HSE) |
TÁNCZOS Tímea (11) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tatai SE | O | GY, 80 - 50 | 15 - 1 |
KISS-BALSAY Rita (20) (SZPA-HSE) |
TÁNCZOS Tímea (11) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 73 - 47 | 16 - 1 |
FABINI Borbála (14) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (11) (SZPA-HSE) |
ÓVÁRI Fruzsina Dzsenifer (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BKG Príma Akadémia | I | GY, 48 - 68 | 17 - 1 |
LEVENTE Zsófia Katalin (16) (BKG Príma ) |
HORVÁTH Boglárka (10) (BKG Príma ) |
HORVÁTH Boglárka (6) (BKG Príma ) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | GY, 80 - 70 | 18 - 1 |
FABINI Borbála (17) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (13) (SZPA-HSE) |
SOLYMOSI Panna (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Törekvés SE | I | V, 79 - 64 | 18 - 2 | - | - | |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 72 - 63 | 18 - 3 |
TATÁR Hanna Anikó (21) (Zsíros Akadémia) |
TURI Eszter Dóra (11) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (11) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | RADOBASKET | I | GY, 75 - 79 | 19 - 3 |
FABINI Borbála (21) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (11) (SZPA-HSE) |
BALSAY Anna (11) (SZPA-HSE) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 79 - 70 | 19 - 4 | - | - | |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | TFSE-MTK U23 | O | GY, 78 - 52 | 20 - 4 | - | - | |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | ELTE Fortis | I | GY, 70 - 75 | 21 - 4 | - | - | |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Sentényi Barna, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | GY, 77 - 69 | 22 - 4 | - | - | |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Molnár Tamás |