Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ELTE Fortis | I | GY, 53 - 77 | 1 - 0 |
GÖBÖLÖS Réka (19) (RADOBASKET) |
BUDAI Dorina (18) (RADOBASKET) |
SERFŐZŐ Viktória (9) (RADOBASKET) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 72 - 50 | 1 - 1 |
BUDAI Dorina (23) (RADOBASKET) |
BUDAI Dorina (14) (RADOBASKET) |
HORVÁTH Gréta (11) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SZPA-HSE | I | V, 64 - 49 | 1 - 2 |
SOMKUTI Janka (21) (SZPA-HSE) |
BUDAI Dorina (13) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (3) (RADOBASKET) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 65 - 90 | 2 - 2 |
SCHIROKY Szonja (30) (RADOBASKET) |
SCHIROKY Szonja (16) (RADOBASKET) |
SERFŐZŐ Viktória (11) (RADOBASKET) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BKG Príma Akadémia | O | GY, 90 - 47 | 3 - 2 |
KALUHA-GUTI Alexandra (23) (RADOBASKET) |
SCHIROKY Szonja (15) (RADOBASKET) |
KALUHA-GUTI Alexandra (11) (RADOBASKET) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Tatai SE | I | GY, 48 - 96 | 4 - 2 |
KALUHA-GUTI Alexandra (29) (RADOBASKET) |
BUDAI Dorina (17) (RADOBASKET) |
SERFŐZŐ Viktória (6) (RADOBASKET) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 80 - 84 | 4 - 3 |
KALUHA-GUTI Alexandra (29) (RADOBASKET) |
GALLI-HIRLING Borbála (16) (TFSE-MTK U23) |
SCHIROKY Szonja (6) (RADOBASKET) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 64 - 72 | 5 - 3 |
TAKÁCS Dorina (23) (Zsíros Akadémia) |
BUDAI Dorina (12) (RADOBASKET) |
TATÁR Hanna Anikó (7) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | V, 70 - 94 | 5 - 4 |
KALUHA-GUTI Alexandra (24) (RADOBASKET) |
BUDAI Dorina (14) (RADOBASKET) |
KALUHA-GUTI Alexandra (6) (RADOBASKET) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Törekvés SE | I | V, 63 - 60 | 5 - 5 |
DARÁZSI Dóra (18) (Törekvés SE) |
SCHIROKY Szonja (16) (RADOBASKET) |
SCHIROKY Szonja (5) (RADOBASKET) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Válé Flórián, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 85 - 66 | 6 - 5 |
SCHIROKY Szonja (23) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (13) (RADOBASKET) |
DOBÓ Heléna Lilla (8) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | TFSE-MTK U23 | I | GY, 60 - 67 | 7 - 5 |
SZABÓ Evelin (21) (TFSE-MTK U23) |
GALLI-HIRLING Borbála (11) (TFSE-MTK U23) |
GÖBÖLÖS Réka (4) (RADOBASKET) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | ELTE Fortis | O | GY, 75 - 64 | 8 - 5 |
KALUHA-GUTI Alexandra (21) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (16) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (6) (RADOBASKET) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 56 - 84 | 9 - 5 |
BUDAI Dorina (34) (RADOBASKET) |
BUDAI Dorina (20) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (5) (RADOBASKET) |
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | GY, 73 - 53 | 10 - 5 |
KALUHA-GUTI Alexandra (21) (RADOBASKET) |
BALATONI Zoé (13) (Szegedi KE) |
CZINTOS Boglárka (5) (Szegedi KE) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kecskeméti KC | I | GY, 59 - 62 | 11 - 5 |
KALUHA-GUTI Alexandra (16) (RADOBASKET) |
SCHIROKY Szonja (16) (RADOBASKET) |
RADICS Anna (7) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 88 - 46 | 12 - 5 |
SCHIROKY Szonja (24) (RADOBASKET) |
BUDAI Dorina (10) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (3) (RADOBASKET) |
Aréna: 1-es számú Általános Iskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kecskeméti KC | O | GY, 89 - 42 | 13 - 5 |
SCHIROKY Szonja (28) (RADOBASKET) |
SCHIROKY Szonja (11) (RADOBASKET) |
GÖBÖLÖS Réka (4) (RADOBASKET) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 90 - 70 | 14 - 5 |
MÁRKI Laura (25) (Szolnoki MÁV SE) |
GÖBÖLÖS Réka (12) (RADOBASKET) |
SCHIROKY Szonja (6) (RADOBASKET) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BKG Príma Akadémia | I | GY, 49 - 92 | 15 - 5 | - | - | |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Tatai SE | O | GY, 83 - 39 | 16 - 5 | - | - | |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | SZPA-HSE | O | V, 75 - 79 | 16 - 6 |
FABINI Borbála (21) (SZPA-HSE) |
KISS-BALSAY Rita (11) (SZPA-HSE) |
BALSAY Anna (11) (SZPA-HSE) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | V, 73 - 67 | 16 - 7 | - | - | |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 63 - 84 | 16 - 8 | - | - | |
Aréna: 1-es számú Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Törekvés SE | O | V, 50 - 81 | 16 - 9 | - | - | |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 85 - 44 | 16 - 10 | - | - | |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |