Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia II. | I | V, 72 - 56 | 0 - 1 |
TAMÁS Gréta (31) (Bajai NKK) |
VAN RIJS Dóra Ágnes (12) (Vasas Akadémia) |
VAN RIJS Dóra Ágnes (5) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | V, 84 - 56 | 0 - 2 |
JURKÓ Noémi (31) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
SZAKONY Kata (13) (Bajai NKK) |
BÁNHEGYI Dorina (4) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Németh Sándor, Bozóki Bettina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | UNI-Győr SZESE | I | V, 97 - 81 | 0 - 3 |
RÉVÉSZ Boróka (26) (UNI-Győr SZESE) |
RÉVÉSZ Boróka (14) (UNI-Győr SZESE) |
BAFFY Fanni (8) (UNI-Győr SZESE) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II | O | V, 60 - 77 | 0 - 4 |
PÁLFI Veronika (22) (Bajai NKK) |
SZÜCS Gréta (18) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (6) (Szekszárd) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC | O | V, 43 - 76 | 0 - 5 |
HORVÁTH Enikő Judit (19) (MAFC) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (13) (MAFC) |
HORVÁTH Enikő Judit (4) (MAFC) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | V, 47 - 78 | 0 - 6 |
PÁLFI Veronika (21) (Bajai NKK) |
KASTL Dóra (15) (Csata DSE) |
TAMÁS Gréta (5) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MTK-TFSE | I | V, 92 - 69 | 0 - 7 |
PÁLFI Veronika (24) (Bajai NKK) |
BOROS Dorka Zsófia (11) (MTK-TFSE) |
KIRÁLY Andrea (6) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PINKK-PVSK U23 | I | V, 80 - 71 | 0 - 8 |
PÁLFI Veronika (27) (Bajai NKK) |
SZAKONY Kata (13) (Bajai NKK) |
JÁHNI Zsófia Anna (9) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC | I | V, 86 - 76 | 0 - 9 |
TAMÁS Gréta (29) (Bajai NKK) |
OCSENÁS Flóra (12) (DEAC) |
MEZEI Dóra (6) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BEAC Újbuda | O | V, 74 - 97 | 0 - 10 |
ZSÁMÁR Lili (35) (BEAC Újbuda) |
DÉNES Diána (17) (BEAC Újbuda) |
PÁLFI Veronika (7) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Sportdarázs-SMAFC | O | GY, 78 - 74 | 1 - 10 |
BAKÓ Patrícia (27) (Sportdarázs) |
ISTÓKOVICS Adél (13) (Bajai NKK) |
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (4) (Sportdarázs) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DVTK U23 | I | GY, 54 - 88 | 2 - 10 |
PÁLFI Veronika (26) (Bajai NKK) |
HAJDU Angelika (13) (DVTK U23) |
KOVÁCS Brenda (5) (Bajai NKK) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Domán István, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ZTE NKK | I | V, 92 - 68 | 2 - 11 |
GORJANÁCZ Ágnes (33) (ZTE NKK) |
GORJANÁCZ Ágnes (18) (ZTE NKK) |
GORJANÁCZ Ágnes (5) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | NKA Universitas PEAC II. | O | V, 64 - 82 | 2 - 12 |
SELCOVA Ilina (22) (NKA Universitas PEAC II.) |
OLAWUYI Adenike Olayemi (13) (NKA Universitas PEAC II.) |
SELCOVA Ilina (3) (NKA Universitas PEAC II.) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia II. | O | V, 52 - 57 | 2 - 13 |
TAMÁS Gréta (23) (Bajai NKK) |
VAN RIJS Dóra Ágnes (13) (Vasas Akadémia) |
AHO Tyra Nolwenn (7) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 81 - 64 | 3 - 13 |
JURKÓ Noémi (21) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (16) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
PÁLFI Veronika (10) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | UNI-Győr SZESE | O | V, 57 - 69 | 3 - 14 |
BAFFY Fanni (21) (UNI-Győr SZESE) |
BÁNSZEGI Borbála (12) (UNI-Győr SZESE) |
ROZMÁN Lilla Anna (8) (UNI-Győr SZESE) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Ajka | I | V, 102 - 72 | 3 - 15 |
TAMÁS Gréta (27) (Bajai NKK) |
SHIRIAN Fatime (13) (Ajka) |
SZABÓ Bettina Gréta (7) (Ajka) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II | I | V, 83 - 69 | 3 - 16 |
SZÜCS Gréta (24) (Szekszárd) |
SZÜCS Gréta (18) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (8) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MAFC | I | V, 91 - 48 | 3 - 17 |
TAMÁS Gréta (21) (Bajai NKK) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (18) (MAFC) |
HORVÁTH Enikő Judit (10) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 92 - 58 | 3 - 18 |
TAMÁS Gréta (25) (Bajai NKK) |
SZÖRÉNYI Laura (13) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (7) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MTK-TFSE | O | GY, 64 - 57 | 4 - 18 |
HILCZ Alexa (23) (Bajai NKK) |
GRÓF Júlia (14) (MTK-TFSE) |
TAMÁS Gréta (4) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | PINKK-PVSK U23 | O | V, 59 - 79 | 4 - 19 |
TAMÁS Gréta (25) (Bajai NKK) |
KOVÁCS Kitti Regina (12) (PINKK-PVSK U23) |
PÁLFI Veronika (4) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | DEAC | O | V, 52 - 70 | 4 - 20 |
BACZUK Virág Anett (21) (DEAC) |
SCHERER Dorottya (14) (Bajai NKK) |
HOLINKA-MIKLÓS Hanna (3) (DEAC) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BEAC Újbuda | I | V, 81 - 52 | 4 - 21 |
HILCZ Alexa (21) (Bajai NKK) |
ISTÓKOVICS Adél (16) (Bajai NKK) |
OROSZ Lea Zsófia (4) (BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Sportdarázs-SMAFC | I | V, 101 - 77 | 4 - 22 |
TAMÁS Gréta (32) (Bajai NKK) |
SCHERER Dorottya (15) (Bajai NKK) |
KARÁCSONY Tamara (5) (Sportdarázs) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földesi Marcell, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | DVTK U23 | O | GY, 83 - 40 | 5 - 22 |
HILCZ Alexa (39) (Bajai NKK) |
ISTÓKOVICS Adél (11) (Bajai NKK) |
TAMÁS Gréta (6) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Ajka | O | V, 60 - 87 | 5 - 23 |
PÁLFI Veronika (16) (Bajai NKK) |
FOLTIN Blanka (9) (Ajka) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (4) (Ajka) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | ZTE NKK | O | V, 75 - 91 | 5 - 24 |
KASZÁS-PAP Regina (25) (ZTE NKK) |
KASZÁS-PAP Regina (14) (ZTE NKK) |
KOVÁCS Georgina (7) (ZTE NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | NKA Universitas PEAC II. | I | V, 90 - 79 | 5 - 25 |
TAMÁS Gréta (25) (Bajai NKK) |
OLAWUYI Adenike Olayemi (17) (NKA Universitas PEAC II.) |
PÁLFI Veronika (6) (Bajai NKK) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda |