Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kaposvári KK U20 | O | V, 51 - 72 | 0 - 1 |
PAÁR Márk (25) (Kaposvári KK U20) |
GYŐR Bálint Gergely (7) (Kaposvári KK U20) |
TÓTH Balázs (5) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | GY, 52 - 64 | 1 - 1 |
IVKOVIC Milán (18) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
IVKOVIC Milán (11) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (5) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 89 - 59 | 2 - 1 |
SIMÓ Bence Zoltán (19) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
MAKKOS Dávid (10) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (6) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kónya Levente, Filep Áron Kálmán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 87 - 47 | 2 - 2 |
HŐGYE Patrik (21) (PVSK U20) |
BOR Sándor (8) (PVSK U20) |
BOR Sándor (3) (PVSK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MVM-OSE Lions U20 | O | GY, 106 - 57 | 3 - 2 |
VELKEY Géza (20) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
VEILANDICS Barna (11) (MVM-OSE Lions U20) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (6) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 78 - 64 | 3 - 3 |
BALSAY Ádám (31) (Alba Fehérvár U20) |
BALSAY Ádám (16) (Alba Fehérvár U20) |
KASS Balázs (8) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SZEDEÁK U20 | O | GY, 84 - 51 | 4 - 3 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olajbányász U20 | I | V, 67 - 54 | 4 - 4 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szpiró Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | - | - | |||
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács István, Farkas Dominik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 64 - 72 | 6 - 4 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | O | GY, 69 - 63 | 7 - 4 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 99 - 64 | 7 - 5 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | O | GY, 73 - 59 | 8 - 5 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 63 - 51 | 8 - 6 | - | - | |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szántó Dénes |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | GY, 83 - 54 | 9 - 6 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Mihály, Baukó Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 62 - 99 | 10 - 6 | - | - | |
Aréna: Ostoros Károly csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Bozóki Bettina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | GY, 93 - 56 | 11 - 6 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MVM-OSE Lions U20 | I | GY, 40 - 69 | 12 - 6 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | GY, 77 - 71 | 13 - 6 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Kónya Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szolnoki Olajbányász U20 | O | GY, 84 - 71 | 14 - 6 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | V, 64 - 60 | 14 - 7 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Sopron KC U20 | O | GY, 59 - 49 | 15 - 7 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | SZEDEÁK U20 | I | V, 74 - 48 | 15 - 8 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | I | V, 73 - 41 | 15 - 9 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Schneider Bertold Antal |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 69 - 76 | 15 - 10 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | I | V, 76 - 54 | 15 - 11 | - | - | |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor |