Műsor - 2021. szeptember 21. 15:15
Műsor - 2021. szeptember 26. 15:15
Műsor - 2021. október 2. 15:00
Műsor - 2021. október 6. 15:15
Műsor - 2021. október 10. 15:15
Műsor - 2021. október 17. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Szolnoki Olajbányász U20 |
I |
V, 61 - 40
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Műsor - 2021. október 24. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Sopron KC U20 |
I |
GY, 76 - 84
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2021. október 30. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Egis Körmend U20 |
I |
V, 81 - 59
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs |
Műsor - 2021. november 5. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Kaposvári KK U20 |
O |
GY, 119 - 53
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás |
Műsor - 2021. november 13. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 |
I |
V, 78 - 72
|
5 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor |
Műsor - 2021. december 11. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | MVM-OSE Lions U20 |
I |
GY, 87 - 112
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Műsor - 2021. december 18. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | SZEDEÁK U20 |
O |
V, 66 - 93
|
6 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László |
Műsor - 2021. december 23. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Atomerőmű SE U20 |
I |
V, 79 - 71
|
6 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső |
Műsor - 2021. december 30. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 |
I |
V, 100 - 56
|
6 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik |
Műsor - 2022. január 5. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 |
O |
GY, 64 - 55
|
7 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László |
Műsor - 2022. január 8. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 |
I |
V, 93 - 56
|
7 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István |
Műsor - 2022. január 14. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | Alba Fehérvár U20 |
I |
V, 95 - 50
|
7 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
Műsor - 2022. január 19. 15:15
Műsor - 2022. január 30. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Sopron KC U20 |
O |
V, 76 - 82
|
7 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2022. február 5. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
21. forduló | Egis Körmend U20 |
O |
V, 56 - 88
|
7 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Domokos Bence |
Műsor - 2022. február 12. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | Kaposvári KK U20 |
I |
V, 90 - 62
|
7 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
Műsor - 2022. február 16. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
23. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 |
O |
V, 62 - 80
|
7 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2022. március 11. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
24. forduló | MVM-OSE Lions U20 |
O |
GY, 75 - 70
|
8 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor |
Műsor - 2022. március 16. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Szolnoki Olajbányász U20 |
O |
V, 97 - 100
|
8 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
Műsor - 2022. március 19. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
25. forduló | SZEDEÁK U20 |
I |
V, 86 - 60
|
8 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás |
Műsor - 2022. március 26. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
26. forduló | Atomerőmű SE U20 |
O |
V, 75 - 84
|
8 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás |