Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | GY, 78 - 69 | 1 - 0 |
HŐGYE Patrik (24) (PVSK U20) |
SÖVEGJÁRTÓ Ábel György (8) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
NÁRAI Gergely András (4) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | GY, 60 - 65 | 2 - 0 |
KASS Balázs (26) (Alba Fehérvár U20) |
POLEKSIC Milos (7) (Alba Fehérvár U20) |
KASS Balázs (3) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Sopron KC U20 | O | V, 73 - 76 | 2 - 1 |
SCHÖLL Richárd (26) (Sopron KC U20) |
SCHÖLL Richárd (15) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Péter (7) (Sopron KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Schneider Bertold Antal |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Olajbányász U20 | O | GY, 79 - 46 | 3 - 1 |
SÖVEGJÁRTÓ Ábel György (20) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
ABRAHAM Arabo (13) (Szolnoki Olajbányász U20) |
HORVÁTH Ádám (6) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 100 - 82 | 3 - 2 |
BALOGH Máté (27) (Egis Körmend U20) |
BALOGH Máté (8) (Egis Körmend U20) |
TAKÁCS Kristóf (11) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | GY, 107 - 73 | 4 - 2 |
LAKATOS Zsombor (23) (Nyíregyháza Blue Sharks U20) |
SÖVEGJÁRTÓ Ábel György (8) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
HORVÁTH Ádám (7) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kaposvári KK U20 | O | GY, 91 - 67 | 5 - 2 |
SÖVEGJÁRTÓ Ábel György (31) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
HORVÁTH Nátán (10) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
KOVÁCS Levente Hetény (7) (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 65 - 106 | 6 - 2 | - | - | |
Aréna: Ostoros Károly csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MVM-OSE Lions U20 | O | GY, 101 - 54 | 7 - 2 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SZEDEÁK U20 | I | GY, 59 - 97 | 8 - 2 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 93 - 66 | 9 - 2 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | V, 69 - 63 | 9 - 3 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | I | GY, 50 - 76 | 10 - 3 | - | - | |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Marton Péter, Szűcs Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | GY, 85 - 73 | 11 - 3 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szolnoki Olajbányász U20 | I | V, 78 - 72 | 11 - 4 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 58 - 81 | 12 - 4 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 63 - 66 | 12 - 5 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | GY, 50 - 65 | 13 - 5 | - | - | |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Keresztes Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 91 - 50 | 14 - 5 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | MVM-OSE Lions U20 | I | GY, 66 - 91 | 15 - 5 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | SZEDEÁK U20 | O | GY, 89 - 60 | 16 - 5 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 60 - 88 | 17 - 5 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 72 - 70 | 17 - 6 | - | - | |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 73 - 41 | 18 - 6 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Schneider Bertold Antal |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | O | GY, 84 - 67 | 19 - 6 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | GY, 52 - 71 | 20 - 6 | - | - | |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Horányi András, Tóth Tamás Zoltán |