Műsor - 2021. szeptember 22. 15:00
Műsor - 2021. szeptember 25. 15:30
Műsor - 2021. október 1. 15:00
Műsor - 2021. október 6. 14:30
Műsor - 2021. október 10. 15:15
Műsor - 2021. október 15. 14:30
Műsor - 2021. október 24. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Szolnoki Olajbányász U20 |
O |
GY, 82 - 77
|
5 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
Műsor - 2021. október 30. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Sopron KC U20 |
I |
V, 79 - 72
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2021. november 6. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Egis Körmend U20 |
O |
V, 82 - 85
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila |
Műsor - 2021. november 12. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Kaposvári KK U20 |
I |
GY, 71 - 82
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Ács Dezső |
Műsor - 2021. december 11. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 |
O |
GY, 103 - 72
|
7 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
Műsor - 2021. december 18. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | MVM-OSE Lions U20 |
I |
GY, 50 - 114
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Műsor - 2021. december 23. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | SZEDEÁK U20 |
I |
GY, 71 - 89
|
9 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás |
Műsor - 2021. december 27. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Atomerőmű SE U20 |
O |
GY, 69 - 54
|
10 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz |
Műsor - 2021. december 30. 15:00
Műsor - 2022. január 5. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 |
O |
GY, 98 - 80
|
11 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
Műsor - 2022. január 8. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 |
I |
GY, 44 - 84
|
12 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Continental Aréna |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik |
Műsor - 2022. január 14. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 |
O |
GY, 95 - 50
|
13 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
Műsor - 2022. január 21. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 |
I |
V, 77 - 71
|
13 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kónya Levente |
Műsor - 2022. január 29. 14:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Szolnoki Olajbányász U20 |
I |
V, 88 - 53
|
13 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor |
Műsor - 2022. február 5. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
21. forduló | Sopron KC U20 |
O |
GY, 99 - 74
|
14 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
Műsor - 2022. február 12. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | Egis Körmend U20 |
I |
V, 72 - 67
|
14 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly |
Műsor - 2022. február 16. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
23. forduló | Kaposvári KK U20 |
O |
V, 72 - 87
|
14 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
Műsor - 2022. március 12. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
24. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 |
I |
GY, 85 - 94
|
15 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor |
Műsor - 2022. március 19. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
25. forduló | MVM-OSE Lions U20 |
O |
GY, 120 - 71
|
16 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz |
Műsor - 2022. március 26. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
26. forduló | SZEDEÁK U20 |
O |
GY, 94 - 71
|
17 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz |