Műsor - 2021. november 4. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Nagykőrösi SólymokNagykőrösi Sólymok I V, 110 - 51 0 - 1 RÁCZ Zénó (29)
(Nagykőrösi Sólymok)
RÁCZ Zénó (7)
(Nagykőrösi Sólymok)
KOVÁCS Bálint Ádám (9)
(Nagykőrösi Sólymok)
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Fajszi Zsombor Levente
Műsor - 2021. november 11. 19:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 63 - 76 0 - 2 CSEMAN Attila (34)
(Gyulasport NKFT)
DOMBAI Ádám (4)
(Szolnoki Olaj KK)
LUKÁCS Levente Dávid (4)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Kátay Csaba András, Szabó Krisztina
Műsor - 2021. november 18. 18:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szentesi KKSzentesi KK I V, 70 - 51 0 - 3 CSEMAN Attila (20)
(Gyulasport NKFT)
PÁDÁR Gábor (1)
(Szentesi KK)
CSEMAN Attila (2)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
Műsor - 2021. november 25. 19:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Pityke KSEPityke KSE O V, 68 - 90 0 - 4 CSEMAN Attila (34)
(Gyulasport NKFT)
HOFFER Marcell (5)
(Pityke KSE)
CSEMAN Attila (8)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Kátay Csaba András, Szabó Krisztina
Műsor - 2021. december 1. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Békéscsabai KKBékéscsabai KK I V, 86 - 50 0 - 5 VODILA Bence (28)
(Békéscsabai KK)
SZÉNÁSI Levente (4)
(Gyulasport NKFT)
VODILA Bence (4)
(Békéscsabai KK)
Aréna: Lencsési Általános Iskola Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina
Műsor - 2021. december 9. 19:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vásárhelyi KosársuliVásárhelyi Kosársuli O V, 38 - 107 0 - 6 OCSKÓ Balázs (22)
(Vásárhelyi Kosársuli)
OCSKÓ Balázs (4)
(Vásárhelyi Kosársuli)
JUHÁSZ Borisz (2)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Kátay Csaba András, PAPY ZSOLT
Műsor - 2021. december 16. 19:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Békési SzSKBékési SzSK O V, 50 - 103 0 - 7 BOKOR Milán Sándor (35)
(Békési SzSK)
BOKOR Milán Sándor (3)
(Békési SzSK)
CSONTOS Félix (3)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Perák Denis
Műsor - 2022. január 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  CKE U18CKE U18 I GY, 51 - 54 1 - 7 BARTA Tamás (21)
(CKE U18)
BARTA Tamás (5)
(CKE U18)
BELEZNAI Levente (5)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András)
Műsor - 2022. február 22. 19:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Nagykőrösi SólymokNagykőrösi Sólymok O V, 59 - 76 1 - 8 CSEMAN Attila (26)
(Gyulasport NKFT)
SZÉNÁSI Levente (1)
(Gyulasport NKFT)
BELEZNAI Levente (3)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Szabó Krisztina
Műsor - 2022. március 9. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Pityke KSEPityke KSE I V, 104 - 48 1 - 9 BÁRÁNY Gergő (46)
(Pityke KSE)
HARSÁNYI Ákos (5)
(Pityke KSE)
BÁRÁNY Gergő (7)
(Pityke KSE)
Aréna: Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László
Műsor - 2022. március 11. 19:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szentesi KKSzentesi KK O V, 44 - 53 1 - 10 BAKOS Gábor Gergő (17)
(Szentesi KK)
PATKÁS Zsolt (1)
(Gyulasport NKFT)
BELEZNAI Levente (2)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Kátay Csaba András
Műsor - 2022. március 22. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 107 - 40 1 - 11 CSEMAN Attila (24)
(Gyulasport NKFT)
DÉKÁNY Gergely (2)
(Szolnoki Olaj KK)
SONKOLY Milán (3)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Csaba (Hegedűs Mária Viktória)
Műsor - 2022. március 28. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Békéscsabai KKBékéscsabai KK O V, 36 - 91 1 - 12 KÁDÁR Kolos (24)
(Békéscsabai KK)
KÁDÁR Kolos (2)
(Békéscsabai KK)
BELEZNAI Levente (5)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Kátay Csaba András
Műsor - 2022. április 6. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vásárhelyi KosársuliVásárhelyi Kosársuli I V, 119 - 28 1 - 13 KARSAI Balázs (21)
(Vásárhelyi Kosársuli)
MOLNÁR Ádám (2)
(Vásárhelyi Kosársuli)
KARSAI Balázs (3)
(Vásárhelyi Kosársuli)
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Gedra János
Műsor - 2022. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Békési SzSKBékési SzSK I V, 113 - 41 1 - 14 SZUGYICZKI Máté (34)
(Békési SzSK)
BOKOR Milán Sándor (4)
(Békési SzSK)
CSEMAN Attila (4)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Karacs Teréz Általános Iskola Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Szabó Krisztina
Műsor - 2022. április 24. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  CKE U18CKE U18 O GY, 73 - 55 2 - 14 CSEMAN Attila (29)
(Gyulasport NKFT)
KOVÁCS Erik Péter (4)
(CKE U18)
CSEMAN Attila (6)
(Gyulasport NKFT)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Váczi Mihály, Perák Denis

Megyei szövetségek