Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | O | V, 39 - 123 | 0 - 1 | - | - | ||
Aréna: Hit Park - Labdacsarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Török Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | O | V, 55 - 71 | 0 - 2 | - | - | ||
Aréna: Hit Park - Labdacsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | V, 120 - 30 | 0 - 3 |
DEMETER Levente (29) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
LAUTNER Erik (2) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
KEREKES Ákos (3) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELITE Basket | I | V, 101 - 54 | 0 - 4 |
HORVÁTH Áron (38) (ELITE Basket ) |
BODA János (2) (SZPA-HSE U18) |
HORVÁTH Áron (7) (ELITE Basket ) |
|
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Liktor Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilis Basket | O | V, 43 - 74 | 0 - 5 | - | - | ||
Aréna: Hit Park - Labdacsarnok | Játékvezetők: Tahin András, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monor SE | O | V, 50 - 93 | 0 - 6 | - | - | ||
Aréna: Hit Park - Labdacsarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Török Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödöllői SK | I | V, 117 - 27 | 0 - 7 |
KONDRÁK Mihály (25) (Gödöllői SK) |
KONDRÁK Mihály (5) (Gödöllői SK) |
- | |
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szentendrei KSE | I | V, 74 - 38 | 0 - 8 |
MEDVECZKY Sámuel László (15) (Szentendrei KSE) |
MAKKAI Áron (3) (SZPA-HSE U18) |
BODA János (4) (SZPA-HSE U18) |
|
Aréna: Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG-Veresegyház | I | GY, 52 - 54 | 1 - 8 |
BODA János (22) (SZPA-HSE U18) |
SOLYMOSI Dániel (1) (SZPA-HSE U18) |
LÁZI Barna (6) (BKG-Veresegyház) |
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Bikák | I | V, 67 - 42 | 1 - 9 |
KISS Benedek (22) (Budapesti Bikák) |
KISS Benedek (2) (Budapesti Bikák) |
SOLYMOSI Dániel (4) (SZPA-HSE U18) |
|
Aréna: British International School | Játékvezetők: Tahin András, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | O | GY, 60 - 54 | 2 - 9 | - | - | ||
Aréna: Hit Park - Labdacsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KS/B | I | V, 80 - 65 | 2 - 10 | - | - | ||
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szabó István, Marjai Réka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Beszterce KK | I | V, 98 - 36 | 2 - 11 |
ALBACH Kevin (22) (Beszterce KK) |
BODA János (3) (SZPA-HSE U18) |
ALBACH Kevin (3) (Beszterce KK) |
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG-Veresegyház | O | GY, 86 - 59 | 3 - 11 | - | - | ||
Aréna: Hit Park - Labdacsarnok | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Belák Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parthus SE | I | V, 77 - 63 | 3 - 12 |
FRIEDMAN Guy (28) (Parthus SE) |
FRIEDMAN Guy (4) (Parthus SE) |
TúRÓCZY Balázs (5) (Parthus SE) |
|
Aréna: Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Játékvezetők: Takács István, Porkoláb Mercédesz Anett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK-PSE | O | V, 51 - 94 | 3 - 13 | - | - | ||
Aréna: Hit Park - Labdacsarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Lukács Rezső Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Keresztúri SE | I | V, 74 - 61 | 3 - 14 |
LESTI Botond (47) (Keresztúri SE) |
HORVÁTH Áron (5) (SZPA-HSE U18) |
LESTI Botond (7) (Keresztúri SE) |
|
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Boros Krisztina, Pogrányi Károly Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF KK | I | V, 87 - 49 | 3 - 15 |
BODA János (24) (SZPA-HSE U18) |
BODA János (2) (SZPA-HSE U18) |
BODA János (4) (SZPA-HSE U18) |
|
Aréna: Hanga Ádám Terem | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Juhász Ádám |