Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békési SzSK | O | V, 51 - 65 | 0 - 1 |
SZUGYICZKI Máté (24) (Békési SzSK) |
BALÁZS Marcell (1) (Szentesi KK) |
SZUGYICZKI Máté (7) (Békési SzSK) |
|
Aréna: Szentesi Klazuzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 42 - 105 | 0 - 2 |
KOMJÁTI Bence (18) (Szentesi KK) |
GEDAI Balázs János (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BŐSZ Richárd (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
|
Aréna: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Boros Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyulasport NKFT | O | GY, 70 - 51 | 1 - 2 |
CSEMAN Attila (20) (Gyulasport NKFT) |
PÁDÁR Gábor (1) (Szentesi KK) |
CSEMAN Attila (2) (Gyulasport NKFT) |
|
Aréna: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békéscsabai KK | O | V, 48 - 76 | 1 - 3 |
VODILA Bence (22) (Békéscsabai KK) |
SAJTI Levente (3) (Békéscsabai KK) |
BALÁZS Marcell (3) (Szentesi KK) |
|
Aréna: Szentesi Klazuzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Olaj KK | O | GY, 71 - 60 | 2 - 3 |
DÉKÁNY Gergely (16) (Szolnoki Olaj KK) |
PÁDÁR Gábor (2) (Szentesi KK) |
DOMBAI Ádám (6) (Szolnoki Olaj KK) |
|
Aréna: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagykőrösi Sólymok | I | V, 75 - 39 | 2 - 4 |
KOMJÁTI Bence (19) (Szentesi KK) |
KOMJÁTI Bence (2) (Szentesi KK) |
BÁNYAI Barnabás (2) (Nagykőrösi Sólymok) |
|
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CKE U18 | O | GY, 62 - 52 | 3 - 4 |
KOMJÁTI Bence (17) (Szentesi KK) |
BARTA Tamás (3) (CKE U18) |
BALÁZS Marcell (4) (Szentesi KK) |
|
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Márok Soma, Dr. Kozma Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pityke KSE | O | GY, 79 - 57 | 4 - 4 |
BALÁZS Marcell (35) (Szentesi KK) |
HOFFER Marcell (4) (Pityke KSE) |
KOMJÁTI Bence (4) (Szentesi KK) |
|
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: Utasi Balázs, Dr. Kozma Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békési SzSK | I | V, 78 - 43 | 4 - 5 |
SZUGYICZKI Máté (19) (Békési SzSK) |
KOMJÁTI Bence (1) (Szentesi KK) |
SZUGYICZKI Máté (3) (Békési SzSK) |
|
Aréna: Karacs Teréz Általános Iskola | Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyulasport NKFT | I | GY, 44 - 53 | 5 - 5 |
BAKOS Gábor Gergő (17) (Szentesi KK) |
PATKÁS Zsolt Máté (1) (Gyulasport NKFT) |
BELEZNAI Levente (2) (Gyulasport NKFT) |
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Kátay Csaba András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békéscsabai KK | I | V, 82 - 44 | 5 - 6 |
BAGI Zsolt (22) (Békéscsabai KK) |
BAGI Zsolt (2) (Békéscsabai KK) |
BALÁZS Marcell (3) (Szentesi KK) |
|
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: Gedra János, Dr. Kozma Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pityke KSE | I | V, 65 - 45 | 5 - 7 |
BÁRÁNY Gergő (28) (Pityke KSE) |
HOFFER Marcell (1) (Pityke KSE) |
BÁRÁNY Gergő (2) (Pityke KSE) |
|
Aréna: Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium | Játékvezetők: Miklósi László, Liktor Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 119 - 32 | 5 - 8 |
BŐSZ Richárd (31) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BŐSZ Richárd (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KARSAI Balázs (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
|
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Boros Eszter, dr. Márok Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Olaj KK | I | V, 70 - 61 | 5 - 9 |
LUKÁCS Levente Dávid (24) (Szolnoki Olaj KK) |
BOLDOG Ádám (1) (Szolnoki Olaj KK) |
LUKÁCS Levente Dávid (3) (Szolnoki Olaj KK) |
|
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CKE U18 | I | V, 79 - 78 | 5 - 10 |
PETŐ Péter András (26) (Szentesi KK) |
KUI Benedek (3) (CKE U18) |
PETŐ Péter András (6) (Szentesi KK) |
|
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium | Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagykőrösi Sólymok | O | V, 47 - 61 | 5 - 11 |
BALÁZS Marcell (18) (Szentesi KK) |
RÁCZ Zénó (3) (Nagykőrösi Sólymok) |
KOVÁCS András (3) (Nagykőrösi Sólymok) |
|
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Perák Denis |