Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű GYKSE U18/A | I | V, 98 - 67 | 0 - 1 |
HEIMANN Gergő (31) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
GÉRINGER Gergő (21) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
SÁFRÁN Botond (3) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 83 - 35 | 0 - 2 |
GERÖLY Márton András (30) (Körmendi Törpördögök) |
GERÖLY Márton András (9) (Körmendi Törpördögök) |
VARGOVICS András (6) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | O | V, 51 - 93 | 0 - 3 |
VARGA Armin Gábor (16) (Kiss Lenke KS/A) |
SZABÓ Gábor (9) (NKA Pécs/B) |
TÓTH Erik Sándor (3) (Kiss Lenke KS/A) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | VUKE - Veszprém/A | O | GY, 77 - 74 | 1 - 3 |
VARGA Armin Gábor (31) (Kiss Lenke KS/A) |
OSZTOICS Milán (24) (VUKE - Veszprém/A) |
BÁN Tamás (4) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tóth Kitti (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MVM-OSE Lions U18 | I | V, 84 - 47 | 1 - 4 |
SZABADFI Márk (23) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (16) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (5) (MVM-OSE Lions U18) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | O | GY, 81 - 56 | 2 - 4 |
VARGA Armin Gábor (28) (Kiss Lenke KS/A) |
KAZSUK Botond (17) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
NAGY Zsombor (6) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pál Roland (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Újpest-MT/A | I | V, 70 - 54 | 2 - 5 |
RICHTER Dániel (26) (Újpest-MT/A) |
RICHTER Dániel (14) (Újpest-MT/A) |
TÁRKÁNYI András (6) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | O | V, 94 - 106 | 2 - 6 |
GÉRINGER Gergő (40) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
GÉRINGER Gergő (13) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
HEIMANN Gergő (5) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Káré Gergő, Matics Sándor (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SZEDEÁK/A | I | V, 71 - 54 | 2 - 7 |
VARGA Armin Gábor (19) (Kiss Lenke KS/A) |
TÓTH-VÍZHúZÓ Albert (18) (SZEDEÁK/A) |
BALOGH Ádám Péter (3) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Deák Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MEAFC/A | I | V, 64 - 62 | 2 - 8 |
HORVÁTH Bálint (28) (MEAFC/A) |
HORVÁTH Bálint (17) (MEAFC/A) |
GESZTI Imre (4) (MEAFC/A) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Szécsi Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | I | V, 94 - 79 | 2 - 9 |
HEIMANN Gergő (34) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
SÁFRÁN Botond (12) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
GÉRINGER Gergő (5) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MVM-OSE Lions U18 | O | V, 49 - 87 | 2 - 10 |
SZABADFI Márk (28) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (11) (MVM-OSE Lions U18) |
MESTER Ákos (6) (MVM-OSE Lions U18) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Gombos Márk Bálint (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | VUKE - Veszprém/A | I | V, 117 - 87 | 2 - 11 |
VARGA Armin Gábor (40) (Kiss Lenke KS/A) |
OSZTOICS Milán (12) (VUKE - Veszprém/A) |
IHRING Szabolcs (7) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Újpest-MT/A | O | GY, 88 - 73 | 3 - 11 |
VARGA Armin Gábor (33) (Kiss Lenke KS/A) |
BERÁR-GUÓTH Milán (18) (Újpest-MT/A) |
SZLAMA Barnabás (6) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | I | GY, 56 - 79 | 4 - 11 |
SZLAMA Botond (23) (Kiss Lenke KS/A) |
VARGA Armin Gábor (10) (Kiss Lenke KS/A) |
IHRING Szabolcs (6) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tömöri Péter András (KONCZ JÁNOS) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | SZEDEÁK/A | O | V, 73 - 78 | 4 - 12 |
VARGA Armin Gábor (33) (Kiss Lenke KS/A) |
TÓTH-VÍZHúZÓ Albert (14) (SZEDEÁK/A) |
SZLAMA Barnabás (3) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bujtor Péter (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MEAFC/A | O | GY, 98 - 71 | 5 - 12 |
VARGA Armin Gábor (38) (Kiss Lenke KS/A) |
HORVÁTH Bálint (12) (MEAFC/A) |
SZLAMA Barnabás (7) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Egri VSI KOK/A | O | GY, 107 - 90 | 6 - 12 | - | - | |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Lehel Kosársuli | I | GY, 76 - 84 | 7 - 12 |
VARGA Armin Gábor (32) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCZA Bendegúz (14) (Lehel Kosársuli) |
SZLAMA Barnabás (7) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DMTK | O | GY, 65 - 55 | 8 - 12 | - | - | |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Félegyházi TSI | I | GY, 70 - 72 | 9 - 12 | - | - | |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Komáromi Péter, Kovács István (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Egri VSI KOK/A | I | GY, 64 - 80 | 10 - 12 | - | - | |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Lehel Kosársuli | O | GY, 79 - 53 | 11 - 12 | - | - | |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DMTK | I | V, 90 - 84 | 11 - 13 | - | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Belák Zoltán, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Félegyházi TSI | O | GY, 86 - 72 | 12 - 13 | - | - | |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Káré Gergő, Hartai Tamás |