Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Egri VSI KOK/A | O | GY, 74 - 57 | 1 - 0 |
LENGYEL Dániel (21) (Egri VSI KOK/A) |
HOLECZ Gergő (9) (Egri VSI KOK/A) |
HORVAT Olivér Márk (4) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 70 - 75 | 2 - 0 |
ROMÁN Barnabás (23) (Budapest Basket) |
HORVÁTH Zoltán (10) (Alba Fehérvár) |
ROMÁN Barnabás (3) (Budapest Basket) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs/B | I | V, 92 - 55 | 2 - 1 |
RÓZSAHEGYI Dominik (25) (Budapest Basket) |
KORSZUNSZKIJ Bohdan (11) (NKA Pécs/B) |
HORVAT Olivér Márk (8) (Budapest Basket) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Szücs Szabolcs (Marossy Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Félegyházi TSI | I | GY, 48 - 62 | 3 - 1 |
RÓZSAHEGYI Dominik (19) (Budapest Basket) |
HORVAT Olivér Márk (21) (Budapest Basket) |
HORVAT Olivér Márk (5) (Budapest Basket) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Pasek Mónika) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Lehel Kosársuli | O | GY, 83 - 59 | 4 - 1 |
ROMÁN Barnabás (24) (Budapest Basket) |
KOCZA Bendegúz (15) (Lehel Kosársuli) |
HORVAT Olivér Márk (9) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DMTK | O | GY, 65 - 51 | 5 - 1 |
RÓZSAHEGYI Dominik (18) (Budapest Basket) |
PUSKÁS Bendegúz Artúr (13) (DMTK) |
HORVAT Olivér Márk (8) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Egri VSI KOK/A | I | GY, 71 - 80 | 6 - 1 |
ROMÁN Barnabás (32) (Budapest Basket) |
RÓZSAHEGYI Dominik (8) (Budapest Basket) |
HORVAT Olivér Márk (2) (Budapest Basket) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Csordás Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 78 - 61 | 7 - 1 |
RÓZSAHEGYI Dominik (26) (Budapest Basket) |
SZILI Balázs Gábor (11) (Budapest Basket) |
HORVAT Olivér Márk (11) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | KASI/A | I | V, 73 - 60 | 7 - 2 |
ROMÁN Barnabás (19) (Budapest Basket) |
ANTALICS Dániel (13) (KASI/A) |
YAKE Matthew Daniel (5) (KASI/A) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Deák Zsuzsanna (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | NKA Pécs/B | O | V, 63 - 87 | 7 - 3 |
ROMÁN Barnabás (20) (Budapest Basket) |
SZILI Balázs Gábor (9) (Budapest Basket) |
HORVAT Olivér Márk (7) (Budapest Basket) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Félegyházi TSI | O | GY, 73 - 61 | 8 - 3 |
SÜTŐ Márton (22) (Félegyházi TSI) |
FARKAS Dominik (18) (Félegyházi TSI) |
HORVAT Olivér Márk (4) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Lehel Kosársuli | I | GY, 48 - 86 | 9 - 3 |
RÓZSAHEGYI Dominik (32) (Budapest Basket) |
CSERJÉS Bence Attila (9) (Budapest Basket) |
ROMÁN Barnabás (7) (Budapest Basket) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | KASI/A | O | V, 51 - 79 | 9 - 4 |
SZILI Balázs Gábor (18) (Budapest Basket) |
HALMAI Dániel (10) (KASI/A) |
HALMAI Dániel (11) (KASI/A) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DMTK | I | GY, 76 - 92 | 10 - 4 |
RÓZSAHEGYI Dominik (33) (Budapest Basket) |
SZILI Balázs Gábor (13) (Budapest Basket) |
RÓZSAHEGYI Dominik (6) (Budapest Basket) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki KA | I | V, 76 - 71 | 10 - 5 |
RÓZSAHEGYI Dominik (34) (Budapest Basket) |
ORSZÁCZKY-NAGY Zalán (12) (Szolnoki KA) |
MEDVEI Keve Károly (6) (Budapest Basket) |
Aréna: Szolnok Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kecskeméti KA | O | V, 46 - 76 | 10 - 6 |
SZILI Balázs Gábor (13) (Budapest Basket) |
MÁRI György József (11) (Kecskeméti KA) |
LADOVSZKY János László (4) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Dávid Kornél KA/A | O | GY, 78 - 71 | 11 - 6 |
RÓZSAHEGYI Dominik (35) (Budapest Basket) |
TÖRÖK Csongor (13) (Budapest Basket) |
ROMÁN Barnabás (6) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 97 - 67 | 11 - 7 |
GERÖLY Márton András (31) (Körmendi Törpördögök) |
GERÖLY Márton András (10) (Körmendi Törpördögök) |
KISS Barnabás (5) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki KA | O | V, 78 - 103 | 11 - 8 |
MOLNÁR Milos Nesztor (35) (Szolnoki KA) |
ORSZÁCZKY-NAGY Zalán (13) (Szolnoki KA) |
ROMÁN Barnabás (6) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 81 - 70 | 11 - 9 |
HORVAT Olivér Márk (17) (Budapest Basket) |
MÁRI György József (13) (Kecskeméti KA) |
ROMÁN Barnabás (4) (Budapest Basket) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba (Papp Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | I | V, 96 - 64 | 11 - 10 |
HEIMANN Gergő (21) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
KUPAI László Levente (13) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
IMRE Milán (8) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dávid Kornél KA/A | I | V, 93 - 78 | 11 - 11 |
SIMON Benedek (33) (Dávid Kornél KA/A) |
SIMON Benedek (14) (Dávid Kornél KA/A) |
BATA Olivér (11) (Dávid Kornél KA/A) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | V, 66 - 72 | 11 - 12 |
NAGY Péter (31) (Körmendi Törpördögök) |
SZILI Balázs Gábor (10) (Budapest Basket) |
SZILI Balázs Gábor (6) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | O | GY, 84 - 73 | 12 - 12 |
HEIMANN Gergő (31) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
SÁFRÁN Botond (14) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
HORVAT Olivér Márk (5) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | I | V, 84 - 79 | 12 - 13 |
RÓZSAHEGYI Dominik (29) (Budapest Basket) |
KAZSUK Botond (9) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
HORVAT Olivér Márk (5) (Budapest Basket) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Horányi András, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | O | GY, 69 - 56 | 13 - 13 |
ROMÁN Barnabás (28) (Budapest Basket) |
KAZSUK Botond (17) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
HORVAT Olivér Márk (7) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bujtor Péter (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár | O | GY, 87 - 83 | 14 - 13 |
ROMÁN Barnabás (35) (Budapest Basket) |
CSERJÉS Bence Attila (8) (Budapest Basket) |
HORVAT Olivér Márk (7) (Budapest Basket) |
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba (KONCZ JÁNOS) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | I | V, 67 - 64 | 14 - 14 |
RÓZSAHEGYI Dominik (16) (Budapest Basket) |
NÁDASI Botond (15) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
HORVAT Olivér Márk (4) (Budapest Basket) |
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba (KONCZ JÁNOS) |