Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | GY, 60 - 91 | 1 - 0 |
REIZINGER Máté (29) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SCHMERA Gergely (14) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (9) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dávid Kornél KA/A | O | GY, 107 - 57 | 2 - 0 |
SCHMERA Gergely (24) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (12) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (8) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | GY, 71 - 58 | 3 - 0 |
SCHMERA Gergely (31) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (18) (NKA Pécs/A) |
TÓTH-ERDEI Máté (6) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC | O | GY, 90 - 82 | 4 - 0 |
SCHMERA Gergely (31) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (14) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (7) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 79 - 81 | 5 - 0 |
CSORBA Gyula Viktor (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
ÁRVA-FILE Balázs (11) (NKA Pécs/A) |
ÁRVA-FILE Balázs (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 102 - 68 | 6 - 0 |
SIMONICS Levente Dávid (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KELEMEN Benjámin (15) (NKA Pécs/A) |
BOR Gábor (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Soproni SI KA SKC/A | O | GY, 92 - 72 | 7 - 0 |
SCHMERA Gergely (25) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (14) (NKA Pécs/A) |
CSENDES Péter (5) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | GY, 92 - 63 | 8 - 0 |
REIZINGER Máté (27) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SCHMERA Gergely (17) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dávid Kornél KA/A | I | V, 91 - 64 | 8 - 1 |
SZALCZGRUBER Ádám (19) (Dávid Kornél KA/A) |
UJHELYI Adrián (9) (Dávid Kornél KA/A) |
BATA Olivér (9) (Dávid Kornél KA/A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Óbudai Kaszások/A | O | GY, 99 - 51 | 9 - 1 |
DÓCS Benedek András (16) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (9) (Óbudai Kaszások/A) |
BOLYOS Mateja (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | - | - | |||
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Óbudai Kaszások/A | I | GY, 55 - 84 | 11 - 1 |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
KORSZUNSZKIJ Bohdan (11) (NKA Pécs/A) |
BOR Gábor (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Soproni SI KA SKC/A | I | V, 99 - 60 | 11 - 2 |
SZABÓ Dániel (34) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Péter (11) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Péter (7) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Wischy Péter (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC | I | GY, 56 - 66 | 12 - 2 |
PINTÉR Dávid (27) (MAFC) |
PRODANOVIC Todor (12) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (9) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pál Roland (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | O | GY, 76 - 69 | 13 - 2 |
PRODANOVIC Todor (21) (NKA Pécs/A) |
MERKL Barna Márton (9) (NKA Pécs/A) |
MERKL Barna Márton (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 83 - 74 | 13 - 3 |
SZALAY Domonkos (30) (Zalakerámia ZTE KK) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (13) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 73 - 51 | 14 - 3 |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (21) (NKA Pécs/A) |
CSEH Botond (7) (Vasas Akadémia/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (3) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC KA U18/A | I | GY, 81 - 84 | 15 - 3 |
SÁGODI Róbert (39) (Debreceni KA U18/A) |
SCHMERA Gergely (12) (NKA Pécs/A) |
SÁGODI Róbert (6) (Debreceni KA U18/A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | I | GY, 66 - 80 | 16 - 3 |
SCHMERA Gergely (20) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (10) (NKA Pécs/A) |
BOKA-MAGÓ Áron István (4) (Budapesti Honvéd SE/A) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 84 - 57 | 17 - 3 |
SCHMERA Gergely (31) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (17) (NKA Pécs/A) |
ZALAY Botond (3) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | I | GY, 43 - 71 | 18 - 3 |
SCHMERA Gergely (22) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (14) (NKA Pécs/A) |
MERKL Barna Márton (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DEAC KA U18/A | O | GY, 61 - 49 | 19 - 3 |
SCHMERA Gergely (25) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (11) (NKA Pécs/A) |
PIFKÓ Bálint (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Marossy Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | GY, 87 - 46 | 20 - 3 |
BATA Olivér (19) (Dávid Kornél KA/A) |
DENK Norbert Zalán (16) (Dávid Kornél KA/A) |
HABLING Márk (3) (NKA Pécs/A) |
|
Aréna: Oláh Gábor utcai Sportcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Szőts Dávid István, dr. Nagy Zsombor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC KA U18/A | I | GY, 55 - 66 | 21 - 3 |
SCHMERA Gergely (16) (NKA Pécs/A) |
HEGEDÜS Brúnó (8) (Debreceni KA U18/A) |
SESZTÁK Miklós (4) (Debreceni KA U18/A) |
|
Aréna: Oláh Gábor utcai Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Vida József, Novák Bence (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/A | O | V, 59 - 72 | 21 - 4 |
HAJDU Péter Márton (21) (Budapesti Honvéd SE/A) |
SCHMERA Gergely (13) (NKA Pécs/A) |
HAJDU Péter Márton (4) (Budapesti Honvéd SE/A) |
|
Aréna: Oláh Gábor utcai Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Sörlei Attila, Dr. Popgyákunik Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | V, 81 - 73 | 21 - 5 |
CSÁTALJAY Péter (29) (Soproni SI KA SKC/A) |
SCHMERA Gergely (24) (NKA Pécs/A) |
CSENDES Péter (6) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Oláh Gábor utcai Sportcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/A | O | GY, 79 - 60 | 22 - 5 |
SCHMERA Gergely (16) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (14) (NKA Pécs/A) |
BOKA-MAGÓ Áron István (7) (Budapesti Honvéd SE/A) |
|
Aréna: Oláh Gábor utcai Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Vida József, Dr. Popgyákunik Balázs (Várhalmi Zsolt László) |