Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U18 | I | V, 86 - 53 | 0 - 1 |
SZABADFI Márk (28) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (10) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (6) (MVM-OSE Lions U18) |
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Kollár Tamás, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA | I | V, 92 - 36 | 0 - 2 |
MOLNÁR Milos Nesztor (15) (Szolnoki KA) |
ORSZÁCZKY-NAGY Zalán (13) (Szolnoki KA) |
GESZTI Imre (3) (MEAFC/A) |
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Egri VSI KOK/A | O | V, 48 - 67 | 0 - 3 |
BOLLA Norbert Tamás (16) (Egri VSI KOK/A) |
HOLECZ Gergő (8) (Egri VSI KOK/A) |
LÉNÁRT Ákos (6) (Egri VSI KOK/A) |
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Újpest-MT/A | I | V, 88 - 73 | 0 - 4 |
BURAI Donát (38) (MEAFC/A) |
HORVÁTH Bálint (12) (MEAFC/A) |
VASS Zoltán (7) (MEAFC/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MVM-OSE Lions U18 | O | V, 49 - 62 | 0 - 5 |
SZABADFI Márk (14) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (11) (MVM-OSE Lions U18) |
SZABADFI Márk (7) (MVM-OSE Lions U18) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Marton Péter, Vaszi Ádám (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | I | V, 106 - 56 | 0 - 6 |
HEIMANN Gergő (29) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
GÉRINGER Gergő (13) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
GÉRINGER Gergő (4) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Ács Dezső, Nagy Viktor (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SZEDEÁK/A | O | V, 63 - 70 | 0 - 7 |
HORVÁTH Bálint (20) (MEAFC/A) |
HORVÁTH Bálint (18) (MEAFC/A) |
LŐRINCZ Boldizsár Zalán (5) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | GY, 64 - 62 | 1 - 7 |
HORVÁTH Bálint (28) (MEAFC/A) |
HORVÁTH Bálint (17) (MEAFC/A) |
GESZTI Imre (4) (MEAFC/A) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Szécsi Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MVM-OSE Lions U18 | I | V, 89 - 46 | 1 - 8 |
SZABADFI Márk (29) (MVM-OSE Lions U18) |
SZABADFI Márk (10) (MVM-OSE Lions U18) |
BALIGA Ákos (5) (MVM-OSE Lions U18) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | VUKE - Veszprém/A | O | V, 81 - 123 | 1 - 9 |
KISS Levente (25) (VUKE - Veszprém/A) |
KALINCSÁK Péter Kolos (8) (VUKE - Veszprém/A) |
PUNGUR Zétény (5) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | VUKE - Veszprém/A | I | V, 117 - 59 | 1 - 10 |
VÉGH Mátyás (24) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (12) (VUKE - Veszprém/A) |
KALINCSÁK Péter Kolos (11) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | I | V, 70 - 67 | 1 - 11 |
MOKÁNSZKI Milán (29) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
HORVÁTH Bálint (10) (MEAFC/A) |
MOKÁNSZKI Milán (7) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tömöri Péter András (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Újpest-MT/A | O | GY, 73 - 63 | 2 - 11 |
BURAI Donát (29) (MEAFC/A) |
HORVÁTH Bálint (18) (MEAFC/A) |
TÁRKÁNYI András (6) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | O | V, 71 - 106 | 2 - 12 |
IMRE Milán (25) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
GÉRINGER Gergő (15) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
MOLNÁR Levente (5) (MEAFC/A) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | SZEDEÁK/A | I | V, 90 - 50 | 2 - 13 |
LŐRINCZ Boldizsár Zalán (21) (SZEDEÁK/A) |
GESZTI Imre (8) (MEAFC/A) |
KÁPOSZTA Szabolcs (5) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | V, 98 - 71 | 2 - 14 |
VARGA Armin Gábor (38) (Kiss Lenke KS/A) |
HORVÁTH Bálint (12) (MEAFC/A) |
SZLAMA Barnabás (7) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | O | GY, 78 - 56 | 3 - 14 |
GESZTI Imre (22) (MEAFC/A) |
NÁDASI Botond (11) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MOKÁNSZKI Milán (5) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett (Szécsi Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DMTK | I | V, 55 - 49 | 3 - 15 | - | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: László Zsolt Károly, Kara Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Félegyházi TSI | I | GY, 75 - 80 | 4 - 15 | - | - | |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Kovács István, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Egri VSI KOK/A | O | V, 51 - 62 | 4 - 16 | - | - | |
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DMTK | O | V, 63 - 70 | 4 - 17 | - | - | |
Aréna: Egyetemi Körcsarnok | Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Félegyházi TSI | O | GY, 74 - 58 | 5 - 17 | - | - | |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Lehel Kosársuli | I | V, 80 - 56 | 5 - 18 |
PATAKI Mátyás Balázs (20) (Lehel Kosársuli) |
KOCZA Bendegúz (13) (Lehel Kosársuli) |
PATAKI Mátyás Balázs (6) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Sándor János (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Lehel Kosársuli | O | V, 54 - 55 | 5 - 19 | - | - | |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Egri VSI KOK/A | I | V, 64 - 43 | 5 - 20 | - | - | |
Aréna: Balassi Bálint Általános Iskola | Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett |