Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA | I | V, 84 - 43 | 0 - 1 |
TÓTH József (16) (Szolnoki KA) |
HOLECZ Gergő (10) (Egri VSI KOK/A) |
HORVÁTH Ákos (7) (Szolnoki KA) |
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U18 | O | V, 54 - 83 | 0 - 2 |
BALIGA Ákos (18) (MVM-OSE Lions U18) |
HOLECZ Gergő (10) (Egri VSI KOK/A) |
VASI Bence (6) (MVM-OSE Lions U18) |
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEAFC/A | I | GY, 48 - 67 | 1 - 2 |
BOLLA Norbert Tamás (16) (Egri VSI KOK/A) |
HOLECZ Gergő (8) (Egri VSI KOK/A) |
LÉNÁRT Ákos (6) (Egri VSI KOK/A) |
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapest Basket | I | V, 74 - 57 | 1 - 3 |
LENGYEL Dániel (21) (Egri VSI KOK/A) |
HOLECZ Gergő (9) (Egri VSI KOK/A) |
HORVAT Olivér Márk (4) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DMTK | O | GY, 72 - 59 | 2 - 3 |
MÁRKUS Dániel (24) (DMTK) |
HOLECZ Gergő (11) (Egri VSI KOK/A) |
PUSKÁS Bendegúz Artúr (3) (DMTK) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba (Csordás Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Lehel Kosársuli | I | GY, 59 - 76 | 3 - 3 |
FODOR Botond (24) (Lehel Kosársuli) |
GÖBLYÖS Bálint (20) (Lehel Kosársuli) |
PATAKI Mátyás Balázs (9) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Félegyházi TSI | O | GY, 87 - 70 | 4 - 3 |
BOLLA Norbert Tamás (25) (Egri VSI KOK/A) |
HOLECZ Gergő (15) (Egri VSI KOK/A) |
LÉNÁRT Ákos (5) (Egri VSI KOK/A) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba (Robotka Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 95 - 66 | 4 - 4 |
HOLECZ Gergő (22) (Egri VSI KOK/A) |
SIMON Dávid (15) (Alba Fehérvár) |
KISS Benedek Norbert (4) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | KASI/A | O | V, 45 - 72 | 4 - 5 |
ANTALICS Dániel (32) (KASI/A) |
ANTALICS Dániel (21) (KASI/A) |
KARABULUT Haluk Tunahan (7) (KASI/A) |
Aréna: Balassi Bálint Általános Iskola | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Robotka Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Pécs/B | O | V, 53 - 82 | 4 - 6 |
EGÉDI Balázs (14) (NKA Pécs/B) |
KORSZUNSZKIJ Bohdan (15) (NKA Pécs/B) |
BOLLA Norbert Tamás (4) (Egri VSI KOK/A) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Csordás Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapest Basket | O | V, 71 - 80 | 4 - 7 |
ROMÁN Barnabás (32) (Budapest Basket) |
RÓZSAHEGYI Dominik (8) (Budapest Basket) |
HORVAT Olivér Márk (2) (Budapest Basket) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Csordás Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DMTK | I | V, 66 - 60 | 4 - 8 |
MÁRKUS Dániel (24) (DMTK) |
HOLECZ Gergő (16) (Egri VSI KOK/A) |
PUSKÁS Bendegúz Artúr (5) (DMTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Lehel Kosársuli | O | V, 57 - 68 | 4 - 9 |
PATAKI Mátyás Balázs (20) (Lehel Kosársuli) |
KOCZA Bendegúz (16) (Lehel Kosársuli) |
PATAKI Mátyás Balázs (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Dobó István Gimnázium | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Csordás Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Félegyházi TSI | I | GY, 86 - 93 | 5 - 9 |
SÜTŐ Márton (28) (Félegyházi TSI) |
MURÁNYI Dániel (13) (Egri VSI KOK/A) |
LÉNÁRT Ákos (5) (Egri VSI KOK/A) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács István (Papp Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 65 - 76 | 5 - 10 |
KISS Benedek Norbert (29) (Alba Fehérvár) |
HOLECZ Gergő (12) (Egri VSI KOK/A) |
- |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Csordás Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | KASI/A | I | - | - | |||
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKA Pécs/B | I | V, 88 - 59 | 5 - 12 |
BOLLA Norbert Tamás (16) (Egri VSI KOK/A) |
JUHÁSZ Dániel (12) (NKA Pécs/B) |
KASZAI Zalán (6) (NKA Pécs/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | V, 107 - 90 | 5 - 13 | - | - | |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | SZEDEÁK/A | O | V, 76 - 98 | 5 - 14 | - | - | |
Aréna: Balassi Bálint Általános Iskola | Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MEAFC/A | I | GY, 51 - 62 | 6 - 14 | - | - | |
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Újpest-MT/A | I | GY, 71 - 77 | 7 - 14 | - | - | |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | V, 64 - 80 | 7 - 15 | - | - | |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SZEDEÁK/A | I | GY, 61 - 62 | 8 - 15 | - | - | |
Aréna: Deák Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Varga Zoltán, Boros Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Újpest-MT/A | O | GY, 83 - 63 | 9 - 15 | - | - | |
Aréna: Balassi Bálint Általános Iskola | Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MEAFC/A | O | GY, 64 - 43 | 10 - 15 | - | - | |
Aréna: Balassi Bálint Általános Iskola | Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett |