Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 59 - 48 | 0 - 1 |
CSUTI Kornél (21) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (5) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki KA | O | GY, 91 - 59 | 1 - 1 |
BÉRCES Dániel (20) (Vasas Akadémia/A) |
NAGY Ádám (12) (Szolnoki KA) |
VÁRSZEGI Ádám (4) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Káré Gergő (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PVSK NKA | I | GY, 55 - 77 | 2 - 1 |
PLEESZ Ádám (21) (Vasas Akadémia/A) |
CSEH Botond (11) (Vasas Akadémia/A) |
HUSZKA Boldizsár Péter (4) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Ács Dezső (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | O | GY, 64 - 57 | 3 - 1 |
HAJDU Péter Márton (16) (Budapesti Honvéd SE/A) |
PLEESZ Ádám (13) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | GY, 78 - 69 | 4 - 1 |
KOVÁCS Levente Hetény (20) (FALCO-VE KC/A) |
HORVÁTH Ádám (8) (FALCO-VE KC/A) |
SZILÁGYI Ábel Mihály (4) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hervay Tibor, Győri Ferenc (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 60 - 58 | 4 - 2 |
MAJOR Bulcsú (18) (Vasas Akadémia/A) |
PLEESZ Ádám (11) (Vasas Akadémia/A) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (9) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba (Pasek Mónika) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DEAC KA U18/A | I | GY, 72 - 73 | 5 - 2 |
SÁGODI Róbert (28) (Debreceni KA U18/A) |
PLEESZ Ádám (11) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (11) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 71 - 50 | 6 - 2 |
VÁRSZEGI Ádám (14) (Vasas Akadémia/A) |
BÉRCES Dániel (11) (Vasas Akadémia/A) |
VÁRSZEGI Ádám (6) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki KA | I | GY, 51 - 91 | 7 - 2 |
CSEH Botond (18) (Vasas Akadémia/A) |
NAGY Ádám Béla (8) (Szolnoki KA) |
VÁRSZEGI Ádám (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Szolnoki Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PVSK NKA | O | GY, 79 - 43 | 8 - 2 |
VÁRSZEGI Ádám (19) (Vasas Akadémia/A) |
BÉRCES Dániel (7) (Vasas Akadémia/A) |
SZILÁGYI Ábel Mihály (4) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | I | V, 64 - 59 | 8 - 3 |
MAJOR Bulcsú (16) (Vasas Akadémia/A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (18) (Budapesti Honvéd SE/A) |
CSEH Botond (2) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 79 - 75 | 8 - 4 |
KOVÁCS Levente Hetény (24) (FALCO-VE KC/A) |
VÁRADI Ádám Péter (11) (Vasas Akadémia/A) |
VÁRADI Ádám Péter (6) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kecskeméti KA | O | GY, 77 - 52 | 9 - 4 |
MAJOR Bulcsú (16) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (10) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (8) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DEAC KA U18/A | O | GY, 57 - 49 | 10 - 4 |
SÁGODI Róbert (19) (Debreceni KA U18/A) |
PLEESZ Ádám (12) (Vasas Akadémia/A) |
PLEESZ Ádám (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bátovszky Zsolt (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | GY, 74 - 78 | 11 - 4 |
REIZINGER Máté (35) (Dombóvári Kosársuli KE) |
VÁRSZEGI Ádám (11) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Szuhay Sportcentrum | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MAFC | O | GY, 65 - 47 | 12 - 4 |
VÁRSZEGI Ádám (16) (Vasas Akadémia/A) |
HADHÁZY-BARÁTH Ádám (10) (MAFC) |
VÁRSZEGI Ádám (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 73 - 51 | 12 - 5 |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (21) (NKA Pécs/A) |
CSEH Botond (7) (Vasas Akadémia/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (3) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Soproni SI KA SKC/A | O | GY, 61 - 52 | 13 - 5 |
CSENDES Péter (20) (Soproni SI KA SKC/A) |
VÁRSZEGI Ádám (10) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Novák Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | GY, 65 - 53 | 14 - 5 |
PLEESZ Ádám (16) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (8) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (4) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gombos Márk Bálint (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC | I | GY, 79 - 85 | 15 - 5 |
PINTÉR Dávid (25) (MAFC) |
LUGOSSY Ádám (10) (Vasas Akadémia/A) |
CSEH Botond (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 43 - 71 | 15 - 6 |
SCHMERA Gergely (22) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (14) (NKA Pécs/A) |
MERKL Barna Márton (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Soproni SI KA SKC/A | I | V, 84 - 66 | 15 - 7 |
CSÁTALJAY Péter (26) (Soproni SI KA SKC/A) |
VÁRSZEGI Ádám (6) (Vasas Akadémia/A) |
CSENDES Péter (7) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC | O | GY, 67 - 54 | 16 - 7 |
VÁRSZEGI Ádám (24) (Vasas Akadémia/A) |
HADHÁZY-BARÁTH Ádám (9) (MAFC) |
SZILÁGYI Ábel Mihály (5) (Vasas Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla, Dr. Popgyákunik Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | GY, 65 - 34 | 17 - 7 |
CSEH Botond (13) (Vasas Akadémia/A) |
PALLAG Márk (7) (FALCO-VE KC/A) |
MAJOR Bulcsú (4) (Vasas Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Major Ádám, Novák Bence, dr. Nagy Zsombor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | V, 67 - 63 | 17 - 8 |
CSÁTALJAY Péter (19) (Soproni SI KA SKC/A) |
FLASÁR Botond (10) (Soproni SI KA SKC/A) |
MAJOR Bulcsú (6) (Vasas Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Sörlei Attila, Rózsavölgyi Alexandra, Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/A | I | GY, 58 - 60 | 18 - 8 |
CSEH Botond (14) (Vasas Akadémia/A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (13) (Budapesti Honvéd SE/A) |
BOKA-MAGÓ Áron István (4) (Budapesti Honvéd SE/A) |
|
Aréna: Oláh Gábor utcai Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra, Dr. Popgyákunik Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | V, 76 - 63 | 18 - 9 |
CSÁTALJAY Péter (27) (Soproni SI KA SKC/A) |
FLASÁR Botond (12) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSEH Botond (4) (Vasas Akadémia/A) |
|
Aréna: Oláh Gábor utcai Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt (Várhalmi Zsolt László) |