Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár | I | V, 67 - 50 | 0 - 1 |
VÉGH Mátyás (22) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (20) (VUKE - Veszprém/A) |
ÓDOR Benő (5) (Alba Fehérvár) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | V, 63 - 110 | 0 - 2 |
DÓCS Benedek András (25) (Óbudai Kaszások/A) |
OSZTOICS Milán (20) (VUKE - Veszprém/A) |
SZABADOS Benjámin (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagykőrösi Sólymok | I | GY, 47 - 88 | 1 - 2 |
RÁCZ Zénó (18) (Nagykőrösi Sólymok) |
HŐGYE Attila (16) (Nagykőrösi Sólymok) |
KALINCSÁK Péter Kolos (6) (VUKE - Veszprém/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tahin András (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SZEDEÁK/A | I | GY, 74 - 90 | 2 - 2 |
KÁPOSZTA Szabolcs (27) (SZEDEÁK/A) |
OSZTOICS Milán (10) (VUKE - Veszprém/A) |
VÉGH Mátyás (4) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | SZEDEÁK/A | O | GY, 97 - 68 | 3 - 2 |
KISS Levente (38) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (12) (VUKE - Veszprém/A) |
KISS Levente (5) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | V, 77 - 74 | 3 - 3 |
VARGA Armin Gábor (31) (Kiss Lenke KS/A) |
OSZTOICS Milán (24) (VUKE - Veszprém/A) |
BÁN Tamás (4) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tóth Kitti (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MVM-OSE Lions U18 | I | V, 100 - 63 | 3 - 4 |
SZABADFI Márk (35) (MVM-OSE Lions U18) |
UNGVÁRAI Zsombor (9) (MVM-OSE Lions U18) |
KISS Levente (5) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | I | GY, 89 - 94 | 4 - 4 |
MOKÁNSZKI Milán (28) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
OSZTOICS Milán (20) (VUKE - Veszprém/A) |
KISS Levente (7) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp András, Kiss Tamás Sándor (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | O | GY, 63 - 60 | 5 - 4 |
KALINCSÁK Péter Kolos (22) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (14) (VUKE - Veszprém/A) |
MOKÁNSZKI Milán (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | O | V, 101 - 103 | 5 - 5 |
KALINCSÁK Péter Kolos (31) (VUKE - Veszprém/A) |
GÉRINGER Gergő (19) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
VÉGH Mátyás (6) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MEAFC/A | I | GY, 81 - 123 | 6 - 5 |
KISS Levente (25) (VUKE - Veszprém/A) |
KALINCSÁK Péter Kolos (8) (VUKE - Veszprém/A) |
PUNGUR Zétény (5) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MEAFC/A | O | GY, 117 - 59 | 7 - 5 |
VÉGH Mátyás (24) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (12) (VUKE - Veszprém/A) |
KALINCSÁK Péter Kolos (11) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | GY, 117 - 87 | 8 - 5 |
VARGA Armin Gábor (40) (Kiss Lenke KS/A) |
OSZTOICS Milán (12) (VUKE - Veszprém/A) |
IHRING Szabolcs (7) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Újpest-MT/A | I | GY, 68 - 86 | 9 - 5 |
OSZTOICS Milán (23) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (15) (VUKE - Veszprém/A) |
RICHTER Dániel (6) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MVM-OSE Lions U18 | O | V, 67 - 79 | 9 - 6 |
SZABADFI Márk (33) (MVM-OSE Lions U18) |
OSZTOICS Milán (15) (VUKE - Veszprém/A) |
CZERMANN Máté (7) (MVM-OSE Lions U18) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | I | V, 95 - 62 | 9 - 7 |
INALEGWU Marcell Sámuel (23) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
GÉRINGER Gergő (15) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
HEIMANN Gergő (6) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Kovács Kincső (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Újpest-MT/A | O | V, 73 - 83 | 9 - 8 |
KISS Levente (20) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (24) (VUKE - Veszprém/A) |
KALINCSÁK Péter Kolos (3) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Óbudai Kaszások/A | I | V, 85 - 77 | 9 - 9 |
DÓCS Benedek András (23) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (11) (Óbudai Kaszások/A) |
DOBOSSY Pál Márton (5) (Óbudai Kaszások/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PVSK NKA | O | V, 54 - 108 | 9 - 10 |
ROZMER Bálint (16) (PVSK NKA) |
OSZTOICS Milán (7) (VUKE - Veszprém/A) |
HŐGYE Patrik (4) (PVSK NKA) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 71 - 63 | 9 - 11 |
VÉGH Mátyás (22) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (14) (VUKE - Veszprém/A) |
KISS Benedek Norbert (4) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKA Pécs/B | O | GY, 91 - 86 | 10 - 11 |
KISS Levente (21) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (12) (VUKE - Veszprém/A) |
KASZAI Zalán (5) (NKA Pécs/B) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 74 - 89 | 10 - 12 |
MAGASHEGYI Dávid (34) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
OSZTOICS Milán (17) (VUKE - Veszprém/A) |
KENEDI Róbert (5) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Majkó Ádám, Molnár Krisztián (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 80 - 66 | 10 - 13 |
MAGASHEGYI Dávid (26) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
SIMONICS Levente Dávid (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
SIMONICS Levente Dávid (8) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gombos Márk Bálint (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Óbudai Kaszások/A | O | V, 76 - 102 | 10 - 14 |
DÓCS Benedek András (32) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
KISS Levente (5) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | NKA Pécs/B | I | GY, 72 - 77 | 11 - 14 |
OSZTOICS Milán (29) (VUKE - Veszprém/A) |
OSZTOICS Milán (15) (VUKE - Veszprém/A) |
NAGY-ZSUGYA Ádám (3) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PVSK NKA | I | V, 96 - 45 | 11 - 15 |
HARKA Szabolcs (28) (PVSK NKA) |
HŐGYE Patrik (12) (PVSK NKA) |
GRÓF Máté (7) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Keresztes Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 88 - 60 | 11 - 16 |
NÉMETH Bálint Péter (21) (FALCO-VE KC/A) |
KAPUI András (12) (FALCO-VE KC/A) |
HANSÁGI Kristóf Zalán (7) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 77 - 85 | 11 - 17 |
KISS Levente (27) (VUKE - Veszprém/A) |
KALINCSÁK Péter Kolos (13) (VUKE - Veszprém/A) |
KISS Benedek Norbert (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | V, 52 - 81 | 11 - 18 |
ARNÓCZI Áron (21) (FALCO-VE KC/A) |
HORVÁTH Ádám (12) (FALCO-VE KC/A) |
BÜKI Lóránt (5) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Kiss István (Prieger Mihály) |