Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 59 - 48 | 1 - 0 |
CSUTI Kornél (21) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (5) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC KA U18/A | I | V, 81 - 58 | 1 - 1 |
CSUTI Kornél (18) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (14) (Zalakerámia ZTE KK) |
SÁGODI Róbert (8) (Debreceni KA U18/A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Kokas Sándor Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kecskeméti KA | O | GY, 72 - 57 | 2 - 1 |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (28) (Kecskeméti KA) |
CSUTI Kornél (15) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szolnoki KA | O | GY, 71 - 57 | 3 - 1 |
SZALAY Domonkos (18) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PVSK NKA | I | GY, 73 - 95 | 4 - 1 |
CSUTI Kornél (29) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZALAY Domonkos (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Bálind Attila (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | I | V, 82 - 80 | 4 - 2 |
CSUTI Kornél (27) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (17) (Zalakerámia ZTE KK) |
HAJDU Péter Márton (7) (Budapesti Honvéd SE/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 71 - 50 | 4 - 3 |
VÁRSZEGI Ádám (14) (Vasas Akadémia/A) |
BÉRCES Dániel (11) (Vasas Akadémia/A) |
VÁRSZEGI Ádám (6) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | GY, 96 - 75 | 5 - 3 |
CSUTI Kornél (47) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (18) (Zalakerámia ZTE KK) |
KOVÁCS Levente Hetény (7) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC KA U18/A | O | GY, 78 - 68 | 6 - 3 |
CSUTI Kornél (36) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (12) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Sándor (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 81 - 68 | 6 - 4 |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (28) (Kecskeméti KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (11) (Kecskeméti KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (4) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Pasek Mónika) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | GY, 55 - 80 | 7 - 4 |
CSUTI Kornél (23) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (14) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZALAY Domonkos (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Schneider Bertold Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki KA | I | GY, 55 - 60 | 8 - 4 |
CSUTI Kornél (22) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (22) (Zalakerámia ZTE KK) |
MOLNÁR Bálint (7) (Szolnoki KA) |
Aréna: Szolnoki Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Zahorán Kitti Mária (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PVSK NKA | O | GY, 85 - 71 | 9 - 4 |
CSUTI Kornél (45) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (19) (Zalakerámia ZTE KK) |
TAKÁCS Levente (4) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | O | V, 80 - 90 | 9 - 5 |
CSUTI Kornél (28) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
BOKA-MAGÓ Áron István (4) (Budapesti Honvéd SE/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Schneider Bertold Antal (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Soproni SI KA SKC/A | I | V, 94 - 69 | 9 - 6 |
FLASÁR Botond (26) (Soproni SI KA SKC/A) |
SZABÓ Dániel (13) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Péter (12) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs/A | O | GY, 83 - 74 | 10 - 6 |
SZALAY Domonkos (30) (Zalakerámia ZTE KK) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (13) (NKA Pécs/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 53 - 62 | 10 - 7 |
MAKKOS Dávid (27) (Zalakerámia ZTE KK) |
REIZINGER Máté (11) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (6) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MAFC | I | V, 99 - 59 | 10 - 8 |
MATEJOVICS Máté (24) (MAFC) |
MAKKOS Dávid (11) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZÁSZ Kevin (7) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Soproni SI KA SKC/A | O | V, 80 - 96 | 10 - 9 |
FLASÁR Botond (29) (Soproni SI KA SKC/A) |
FLASÁR Botond (12) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSÁTALJAY Péter (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 84 - 57 | 10 - 10 |
SCHMERA Gergely (31) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (17) (NKA Pécs/A) |
ZALAY Botond (3) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC | O | GY, 73 - 58 | 11 - 10 |
CSUTI Kornél (24) (Zalakerámia ZTE KK) |
HADHÁZY-BARÁTH Ádám (10) (MAFC) |
MAKKOS Dávid (4) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 78 - 57 | 11 - 11 |
FEHÉRVÁRI Csegő (28) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZALAY Domonkos (14) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZALAY Domonkos (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Szuhay Sportcentrum | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | V, 85 - 74 | 11 - 12 |
CSUTI Kornél (30) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
BARTHALOS András (4) (Dávid Kornél KA/A) |
|
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | GY, 83 - 79 | 12 - 12 |
BATA Olivér (31) (Dávid Kornél KA/A) |
CSUTI Kornél (15) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (5) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | GY, 80 - 73 | 13 - 12 |
CSUTI Kornél (26) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZALAY Domonkos (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Domokos Bence (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA | O | V, 84 - 85 | 13 - 13 |
MAKKOS Dávid (30) (Zalakerámia ZTE KK) |
RADÓ Ádám (13) (PVSK NKA) |
LÁZÁR Dániel Zsolt (7) (PVSK NKA) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári Kosársuli KE | O | GY, 76 - 62 | 14 - 13 |
REIZINGER Máté (33) (Dombóvári Kosársuli KE) |
CSUTI Kornél (14) (Zalakerámia ZTE KK) |
REIZINGER Máté (5) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Antoni Márk Ágoston (Herczeg Ágoston) |