Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödöllői SK | I | GY, 30 - 111 | 1 - 0 |
PETŐ Botond (28) (KKS) |
ALEKSZA Ádám (1) (Gödöllői SK) |
PETŐ Botond (6) (KKS) |
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Garami Júlia Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
WSK U16 | O | GY, 103 - 17 | 2 - 0 |
HEGEDŰS Máté (29) (KKS) |
- |
HORVÁTH Dániel (4) (KKS) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Bujtor Péter, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapest Basket/B | I | GY, 49 - 94 | 3 - 0 |
HEGEDŰS Máté (40) (KKS) |
- |
HEGEDŰS Máté (4) (KKS) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Boros Krisztina, Horváth Brúnó József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | I | V, 66 - 65 | 3 - 1 | - | - | ||
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kara Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | O | GY, 83 - 71 | 4 - 1 |
SIMKÓ Ádám (42) (Ziccer KS) |
SIMKÓ Ádám (3) (Ziccer KS) |
SIMKÓ Ádám (5) (Ziccer KS) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kara Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | O | GY, 80 - 66 | 5 - 1 |
PETŐ Botond (26) (KKS) |
TAMÁSI Pál Mátyás (2) (KKS) |
HORVÁTH Attila Bence (5) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | V, 83 - 37 | 5 - 2 |
KEREKES Ákos (14) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
KEREKES Ákos (2) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
PETŐ Botond (4) (KKS) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Győri Ferenc, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELITE Basket | O | GY, 82 - 69 | 6 - 2 |
PETŐ Botond (36) (KKS) |
PÁLFI Marcell (2) (ELITE Basket ) |
ÁTS Barnabás (5) (ELITE Basket ) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Szabó István, Kovács Róbert Márió |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK/B | I | GY, 44 - 85 | 7 - 2 |
HEGEDŰS Máté (25) (KKS) |
GYERGYAI Máté (1) (DMTK/B) |
MAYER Máté (7) (DMTK/B) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/B | O | GY, 66 - 62 | 8 - 2 |
HEGEDŰS Máté (23) (KKS) |
NAGYGYÖRGY Zalán (4) (Újpest-MT/B) |
HEGEDŰS Máté (7) (KKS) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Bikák/A | I | V, 73 - 54 | 8 - 3 |
HEGEDŰS Máté (27) (KKS) |
BORSÁNYI Botond (2) (Budapesti Bikák/A) |
HEGEDŰS Máté (5) (KKS) |
|
Aréna: British International School | Játékvezetők: Vigh Balázs, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZPA-HSE | O | GY, 74 - 42 | 9 - 3 |
POZSGAI Mihály Bátor (32) (SZPA-HSE) |
POZSGAI Mihály Bátor (2) (SZPA-HSE) |
POZSGAI Mihály Bátor (4) (SZPA-HSE) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapest Basket/A | I | GY, 58 - 73 | 10 - 3 |
HEGEDŰS Máté (26) (KKS) |
POLONY András (1) (Budapest Basket/A) |
HEGEDŰS Máté (5) (KKS) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket/A | O | - | - | ||||
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | I | V, 75 - 63 | 10 - 4 |
SALAMON Vince (23) (Kiss Lenke KA/A) |
SALAMON Vince (3) (Kiss Lenke KA/A) |
HEGEDŰS Máté (6) (KKS) |
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Nagy Joel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | V, 63 - 88 | 10 - 5 |
PETŐ Botond (27) (KKS) |
CSEH Bence (1) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
PETŐ Botond (13) (KKS) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | V, 90 - 60 | 10 - 6 |
BALOGH Mátyás Géza (17) (Óbudai Kaszások/A) |
HORVÁTH Dániel (2) (KKS) |
BALOGH Mátyás Géza (5) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Horváth Brúnó József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF KK | O | V, 66 - 111 | 10 - 7 |
VAINER Zsombor (34) (BLF KK) |
TÓTH Krisztián (3) (BLF KK) |
BORBÉLY Simon Bertalan (4) (KKS) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Zakár Adrienn |