Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapest Basket/B | I | GY, 37 - 78 | 1 - 0 |
KRAJCSI Kornél (15) (Óbudai Kaszások/B ) |
HIDVÉGI Gergő (1) (Óbudai Kaszások/B ) |
LUGOSSY Dávid (4) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | O | GY, 68 - 39 | 2 - 0 |
KRAJCSI Kornél (18) (Óbudai Kaszások/B ) |
- |
LUGOSSY Dávid (6) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Korompai Zsolt László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | I | GY, 50 - 61 | 3 - 0 | - | - | ||
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödöllői SK | O | GY, 130 - 39 | 4 - 0 |
HIDVÉGI Gergő (22) (Óbudai Kaszások/B ) |
- |
ALEKSZA Ádám (4) (Gödöllői SK) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Lukács Rezső Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELITE Basket | I | GY, 57 - 67 | 5 - 0 |
ÁTS Barnabás (26) (ELITE Basket ) |
PÁLFI Marcell (1) (ELITE Basket ) |
HORVÁTH Attila Bence (6) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
WSK U16 | O | GY, 84 - 21 | 6 - 0 |
DEMETER-NYITRAI Dávid (17) (Óbudai Kaszások/B ) |
JARKAS Alex Richárd (2) (Óbudai Kaszások/B ) |
JARKAS Alex Richárd (2) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KKS | I | V, 80 - 66 | 6 - 1 |
PETŐ Botond (26) (KKS) |
TAMÁSI Pál Mátyás (2) (KKS) |
HORVÁTH Attila Bence (5) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK/B | O | GY, 107 - 22 | 7 - 1 |
HORVÁTH Attila Bence (34) (Óbudai Kaszások/B ) |
NESZMÉLYI Emil Orbó (1) (Óbudai Kaszások/B ) |
NESZMÉLYI Emil Orbó (1) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | V, 68 - 49 | 7 - 2 |
KEREKES Ákos (25) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
CSEH Bence (3) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
KEREKES Ákos (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapest Basket/B | O | GY, 47 - 35 | 8 - 2 |
PÉNTEK Dániel (15) (Budapest Basket/B) |
OROSHÁZI Milán (1) (Óbudai Kaszások/B ) |
PÉNTEK Dániel (3) (Budapest Basket/B) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Belák Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA AKADÉMIA U16F | I | GY, 51 - 74 | 9 - 2 |
HORVÁTH Attila Bence (21) (Óbudai Kaszások/B ) |
RÓNAI Dániel (2) (Óbudai Kaszások/B ) |
METZINGER Péter (5) (BKG PRIMA AKADÉMIA U16F) |
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | I | GY, 53 - 95 | 10 - 2 |
LUGOSSY Dávid (25) (Óbudai Kaszások/B ) |
JARKAS Alex Richárd (1) (Óbudai Kaszások/B ) |
BOROMISZA Máté (5) (Ziccer KS) |
|
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Vigh Balázs, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/B | O | GY, 64 - 54 | 11 - 2 |
HORVÁTH Attila Bence (19) (Óbudai Kaszások/B ) |
HORVÁTH Attila Bence (1) (Óbudai Kaszások/B ) |
HIDVÉGI Gergő (9) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELITE Basket | O | GY, 95 - 56 | 12 - 2 |
HORVÁTH Attila Bence (27) (Óbudai Kaszások/B ) |
HORVÁTH Attila Bence (3) (Óbudai Kaszások/B ) |
LUGOSSY Dávid (5) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | O | V, 44 - 75 | 12 - 3 |
FEKETE Ákos (15) (Zuglói Sasok) |
SPANICS Dávid (2) (Zuglói Sasok) |
KRAJCSI Kornél (4) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Marjai Réka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK/B | I | V, 76 - 68 | 12 - 4 |
FEHÉR Ádám (26) (DMTK/B) |
HIDVÉGI Gergő (2) (Óbudai Kaszások/B ) |
FEHÉR Ádám (6) (DMTK/B) |
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hamzi Virág, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parthus SE | I | GY, 63 - 66 | 13 - 4 |
KUNSZT Ágoston (26) (Parthus SE) |
JARKAS Alex Richárd (3) (Óbudai Kaszások/B ) |
KUNSZT Ágoston (6) (Parthus SE) |
|
Aréna: Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Játékvezetők: Liktor Viktor, Porkoláb Mercédesz Anett |