Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE-Veszprém U16/B | O | GY, 79 - 62 | 1 - 0 |
BERTALAN Máté Márk (37) (VUKE-Veszprém U16/B) |
BERTALAN Máté Márk (2) (VUKE-Veszprém U16/B) |
BERTALAN Máté Márk (7) (VUKE-Veszprém U16/B) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/A | O | V, 19 - 121 | 1 - 1 |
ZALKA Csongor (28) (Győri KC/A) |
ERÉNYI Márton Bence (1) (Soproni SI KA U16/C) |
CSENDES Máté (5) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Conoil Pápa KC | I | V, 117 - 46 | 1 - 2 |
KÁLMÁN Boldizsár (38) (Conoil Pápa KC) |
SÜLE Marcell (1) (Conoil Pápa KC) |
CSENDES Máté (4) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE-Veszprém U16/B | I | V, 86 - 50 | 1 - 3 |
BERTALAN Máté Márk (37) (VUKE-Veszprém U16/B) |
BERTALAN Máté Márk (1) (VUKE-Veszprém U16/B) |
BERTALAN Máté Márk (4) (VUKE-Veszprém U16/B) |
|
Aréna: Egyetemi Tornacsarnok | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR | I | V, 103 - 28 | 1 - 4 |
GAJDOS Alex (26) (CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR) |
- |
CSENDES Máté (2) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Várpalota Sárkányok | O | V, 45 - 76 | 1 - 5 |
VALKÓ Ádám Gergő (28) (Várpalota Sárkányok) |
PRÁZNEK Patrik (1) (Soproni SI KA U16/C) |
WARON Benjamin (3) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Wischy Péter, Herczeg Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/A | I | V, 109 - 24 | 1 - 6 |
ZALKA Csongor (19) (Győri KC/A) |
FODRÓCZI Barnabás (2) (Győri KC/A) |
ERÉNYI Márton Bence (2) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Bakó László Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Conoil Pápa KC | O | V, 35 - 109 | 1 - 7 |
SÜLE Marcell (41) (Conoil Pápa KC) |
JUHÁSZ Márton (2) (Conoil Pápa KC) |
CSENDES Máté (8) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Szlávik Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR | O | V, 18 - 77 | 1 - 8 |
OROSZ Péter Zakariás (18) (CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR) |
DERKUSICH Gergő (1) (CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR) |
CSENDES Máté (2) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Várpalota Sárkányok | I | V, 97 - 19 | 1 - 9 |
STEFSZKY Balázs István (33) (Várpalota Sárkányok) |
- |
STEFSZKY Balázs István (5) (Várpalota Sárkányok) |
|
Aréna: Nepomuki Szent János Általános Iskola | Játékvezetők: Majkó Ádám, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE-Veszprém U16/B | O | GY, 55 - 48 | 2 - 9 |
BERTALAN Máté Márk (20) (VUKE-Veszprém U16/B) |
BERTALAN Máté Márk (2) (VUKE-Veszprém U16/B) |
BERTALAN Máté Márk (6) (VUKE-Veszprém U16/B) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Tóth Bence, Dr Tallós Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | I | V, 59 - 51 | 2 - 10 |
SZŰCS Mátyás László (23) (Ajka) |
ROIK Barnabás (2) (Ajka) |
SZŰCS Mátyás László (8) (Ajka) |
|
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Majkó Ádám, Mónus Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE-Veszprém U16/B | I | GY, 52 - 61 | 3 - 10 |
CSENDES Máté (22) (Soproni SI KA U16/C) |
BALI Márk (1) (Soproni SI KA U16/C) |
WARON Benjamin (3) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B | O | V, 46 - 57 | 3 - 11 |
CSENDES Máté (28) (Soproni SI KA U16/C) |
VERHÓCZKI Patrik (1) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
CSENDES Máté (14) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Tatabányai Medvék/C | I | V, 63 - 55 | 3 - 12 |
KASZA Marcell Levente (36) (AF-Tatabányai Medvék/C) |
GRIESZLER Ádám (1) (Soproni SI KA U16/C) |
KASZA Marcell Levente (5) (AF-Tatabányai Medvék/C) |
|
Aréna: Bárdos László Gimnázium | Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Lázár Alina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/B | I | V, 81 - 52 | 3 - 13 |
DOMJÁN László (25) (Győri KC/B) |
KRASZNAI Olivér Imre (3) (Győri KC/B) |
DOMJÁN László (7) (Győri KC/B) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Tamás Pálma, Bakó László Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | O | V, 31 - 45 | 3 - 14 |
SZŰCS Mátyás László (27) (Ajka) |
AMREIN Noel Adrián (1) (Soproni SI KA U16/C) |
SZŰCS Mátyás László (4) (Ajka) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B | I | V, 64 - 57 | 3 - 15 |
CSENDES Máté (18) (Soproni SI KA U16/C) |
KATONA Tibor Péter (1) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
CSENDES Máté (8) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Széchenyi Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Tatabányai Medvék/C | O | GY, 64 - 38 | 4 - 15 |
CSENDES Máté (16) (Soproni SI KA U16/C) |
CSENDES Máté (1) (Soproni SI KA U16/C) |
DEBRECENI Alex Viktor (4) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/B | O | GY, 71 - 39 | 5 - 15 |
LOCSMÁNDI Donát (22) (Soproni SI KA U16/C) |
CZICZÓ Barnabás (2) (Győri KC/B) |
SZOVÁTI Zsombor (2) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter |