Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK/B | O | GY, 87 - 28 | 1 - 0 | - | - | ||
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | V, 74 - 44 | 1 - 1 |
MISÁK Vince Vendel (30) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
SZOBONYA Miklós Marcell (2) (Zuglói Sasok) |
BOLDOG Gergely (4) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | O | V, 50 - 61 | 1 - 2 | - | - | ||
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödöllői SK | I | GY, 43 - 126 | 2 - 2 |
SPANICS Dávid (28) (Zuglói Sasok) |
ALEKSZA Ádám (4) (Gödöllői SK) |
SPANICS Dávid (5) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Belák Zoltán, Szundy Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KKS | O | GY, 66 - 65 | 3 - 2 | - | - | ||
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kara Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELITE Basket | I | GY, 57 - 105 | 4 - 2 |
LÁSZLÓ Dániel (30) (Zuglói Sasok) |
SPANICS Dávid (5) (Zuglói Sasok) |
ÁTS Barnabás (5) (ELITE Basket ) |
|
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | O | GY, 72 - 33 | 5 - 2 |
BOLDOG Gergely (18) (Zuglói Sasok) |
SPANICS Dávid (1) (Zuglói Sasok) |
TALABOS Dániel (3) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Vigh Balázs, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapest Basket/B | O | GY, 70 - 32 | 6 - 2 |
LÁSZLÓ Dániel (18) (Zuglói Sasok) |
KISS Milán Szabolcs (2) (Zuglói Sasok) |
LÁSZLÓ Dániel (4) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
WSK U16 | I | GY, 22 - 155 | 7 - 2 |
LÁSZLÓ Dániel (39) (Zuglói Sasok) |
SPANICS Dávid (3) (Zuglói Sasok) |
FEKETE Ákos (2) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/B | O | GY, 67 - 37 | 8 - 2 |
FEKETE Ákos (19) (Zuglói Sasok) |
ILLÉS Endre (2) (Kiss Lenke KA/B) |
BOLDOG Gergely (4) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parthus SE | O | GY, 69 - 55 | 9 - 2 |
BOHÁCS Bence Patrik (17) (Zuglói Sasok) |
FEKETE Ákos (1) (Zuglói Sasok) |
BOLDOG Gergely (6) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Kara Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK/B | O | GY, 95 - 55 | 10 - 2 |
TALABOS Dániel (24) (Zuglói Sasok) |
DESBORDES-KORCSEV Brúnó (1) (DMTK/B) |
TALABOS Dániel (6) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA AKADÉMIA U16F | O | GY, 79 - 66 | 11 - 2 |
KÉKI Benjámin (26) (BKG PRIMA AKADÉMIA U16F) |
SPANICS Dávid (4) (Zuglói Sasok) |
KÉKI Benjámin (7) (BKG PRIMA AKADÉMIA U16F) |
|
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Brunner Brúnó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | I | GY, 54 - 82 | 12 - 2 |
KISS Milán Szabolcs (16) (Zuglói Sasok) |
KARLI-KUTI Mátyás (2) (Ziccer KS) |
LUKOVICH Marcell (4) (Ziccer KS) |
|
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapest Basket/B | I | GY, 44 - 86 | 13 - 2 |
LÁSZLÓ Dániel (17) (Zuglói Sasok) |
SPANICS Dávid (3) (Zuglói Sasok) |
LÁSZLÓ Dániel (3) (Zuglói Sasok) |
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | I | GY, 44 - 75 | 14 - 2 |
FEKETE Ákos (15) (Zuglói Sasok) |
SPANICS Dávid (2) (Zuglói Sasok) |
KRAJCSI Kornél (4) (Óbudai Kaszások/B ) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Marjai Réka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELITE Basket | O | GY, 90 - 58 | 15 - 2 |
LÁSZLÓ Dániel (29) (Zuglói Sasok) |
FRIDEL Dániel Fortunát (3) (Zuglói Sasok) |
PRINCZINGER Dávid (5) (ELITE Basket ) |
|
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Vigh Balázs, Kutrik Andrea |