Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/B | I | V, 93 - 38 | 0 - 1 |
ROSZEL István (21) (Dávid Kornél KA/B) |
ANTAL Dániel József (2) (Dávid Kornél KA/B) |
HAJDú Hugó (2) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Tatabányai Medvék/C | O | GY, 105 - 33 | 1 - 1 |
VERHÓCZKI Patrik (42) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
VERHÓCZKI Patrik (3) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
VASS-KOVÁCS Soma (4) (AF-Tatabányai Medvék/C) |
|
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/B | I | V, 71 - 60 | 1 - 2 |
DOMJÁN László (26) (Győri KC/B) |
HAJDú Hugó (1) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
DOMJÁN László (4) (Győri KC/B) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fűzfői AK | O | GY, 63 - 62 | 2 - 2 |
VERHÓCZKI Patrik (28) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
HAJDú Hugó (2) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
BÍRÓ-JUHÁSZ Marcell (4) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
|
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Tatabányai Medvék/C | I | GY, 28 - 87 | 3 - 2 |
VERHÓCZKI Patrik (23) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
HAJDú Hugó (6) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
TAKÁCS Barnabás (4) (AF-Tatabányai Medvék/C) |
|
Aréna: Bárdos László Gimnázium | Játékvezetők: Novák Bence, Burai Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/B | O | GY, 71 - 70 | 4 - 2 |
ROSZEL István (22) (Dávid Kornél KA/B) |
HAJDú Hugó (2) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
ROSZEL István (5) (Dávid Kornél KA/B) |
|
Aréna: Széchenyi Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/B | O | GY, 91 - 60 | 5 - 2 |
VERHÓCZKI Patrik (51) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
KRASZNAI Olivér Imre (4) (Győri KC/B) |
KRASZNAI Olivér Imre (2) (Győri KC/B) |
|
Aréna: Széchenyi Gimnázium | Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fűzfői AK | I | V, 67 - 43 | 5 - 3 |
CZúNI Vilmos (20) (Fűzfői AK) |
FÜLÖP Barnabás (1) (Fűzfői AK) |
CZúNI Vilmos (4) (Fűzfői AK) |
|
Aréna: Irinyi János Általános Iskola Tornacsarnok | Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | I | V, 64 - 49 | 5 - 4 |
SZŰCS Mátyás László (37) (Ajka) |
- |
SZŰCS Mátyás László (5) (Ajka) |
|
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | O | GY, 77 - 53 | 6 - 4 |
VERHÓCZKI Patrik (29) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
BÍRÓ-JUHÁSZ Marcell (2) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
KATONA Tibor Péter (4) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
|
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Tatabányai Medvék/C | I | GY, 38 - 94 | 7 - 4 |
VERHÓCZKI Patrik (34) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
VERHÓCZKI Patrik (4) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
KASZA Marcell Levente (3) (AF-Tatabányai Medvék/C) |
|
Aréna: Bárdos László Gimnázium | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/B | I | GY, 38 - 101 | 8 - 4 |
VERHÓCZKI Patrik (26) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
KRASZNAI Olivér Imre (3) (Győri KC/B) |
DOMJÁN László (5) (Győri KC/B) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA U16/C | I | GY, 46 - 57 | 9 - 4 |
CSENDES Máté (28) (Soproni SI KA U16/C) |
VERHÓCZKI Patrik (1) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
CSENDES Máté (14) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | O | GY, 75 - 71 | 10 - 4 |
HORVÁTH János Csanád (34) (Ajka) |
HAJDú Hugó (3) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
SZŰCS Mátyás László (7) (Ajka) |
|
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Tatabányai Medvék/C | O | GY, 66 - 40 | 11 - 4 |
KASZA Marcell Levente (15) (AF-Tatabányai Medvék/C) |
HAJDú Hugó (2) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
KASZA Marcell Levente (3) (AF-Tatabányai Medvék/C) |
|
Aréna: Széchenyi Gimnázium | Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Csepregi Ivett Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | I | V, 66 - 55 | 11 - 5 |
HORVÁTH János Csanád (24) (Ajka) |
HAJDú Hugó (3) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
KUCZKA Péter Dávid (2) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
|
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Prieger Mihály, Mónus Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/B | O | GY, 60 - 59 | 12 - 5 |
DOMJÁN László (18) (Győri KC/B) |
KRASZNAI Olivér Imre (1) (Győri KC/B) |
DOMJÁN László (4) (Győri KC/B) |
|
Aréna: Széchenyi Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA U16/C | O | GY, 64 - 57 | 13 - 5 |
CSENDES Máté (18) (Soproni SI KA U16/C) |
KATONA Tibor Péter (1) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
CSENDES Máté (8) (Soproni SI KA U16/C) |
|
Aréna: Széchenyi Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE-Veszprém U16/B | I | V, 95 - 82 | 13 - 6 |
VÖRÖS András (27) (VUKE-Veszprém U16/B) |
BERTALAN Máté Márk (3) (VUKE-Veszprém U16/B) |
VÖRÖS András (7) (VUKE-Veszprém U16/B) |
|
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE-Veszprém U16/B | O | GY, 81 - 61 | 14 - 6 |
BERTALAN Máté Márk (17) (VUKE-Veszprém U16/B) |
KATONA Tibor Péter (1) (AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B) |
BERTALAN Máté Márk (5) (VUKE-Veszprém U16/B) |
|
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz |