Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SMAFC/B | O | GY, 73 - 47 | 1 - 0 |
SCHMIDT Balázs (15) (Újpest-MT/A) |
KISS Vince (11) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
KISS Vince (6) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
|
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár/A | O | GY, 98 - 39 | 2 - 0 |
BÉKÉSI Benedek (31) (Újpest-MT/A) |
- | - | |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC KA U16/A | I | V, 110 - 68 | 2 - 1 |
LALUSKA Bence Ádám (30) (DEAC KA U16/A) |
CSÉCSEI Gergő (13) (DEAC KA U16/A) |
KINCSES Milán (7) (DEAC KA U16/A) |
|
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Tahin András (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK-PSE | O | V, 58 - 78 | 2 - 2 |
LUCEY Ciarán József (26) (BUDAFOK-PSE) |
KÁDÁR-JAKAB Lehel (15) (BUDAFOK-PSE) |
LUCEY Ciarán József (7) (BUDAFOK-PSE) |
|
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Magyar Zoltán (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | I | GY, 63 - 85 | 3 - 2 |
BARABÁS Balázs (24) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (11) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (9) (Újpest-MT/A) |
|
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Németh Fanni (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 88 - 40 | 3 - 3 |
MÉSZÁROS Botond (16) (Kecskeméti KA/A) |
RAJNOHA Róbert Árpád (9) (Kecskeméti KA/A) |
RAJNOHA Róbert Árpád (7) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Beszterce KK | I | V, 86 - 73 | 3 - 4 |
CSERÉNYI Martin (30) (Beszterce KK) |
CSERÉNYI Marcell (18) (Beszterce KK) |
CSERÉNYI Marcell (9) (Beszterce KK) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szűcs Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC KA U16/B | I | GY, 55 - 101 | 4 - 4 |
BARABÁS Balázs (29) (Újpest-MT/A) |
SZILÁGYI Péter (16) (DEAC KA U16/B) |
BÉKÉSI Benedek (11) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Hegedűs Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Félegyházi TSI | I | GY, 51 - 109 | 5 - 4 |
BARABÁS Balázs (32) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (10) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (8) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács Máté László (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PVSK NKA/A | O | GY, 80 - 79 | 6 - 4 |
MOGYORÓSI Balázs Dávid (28) (PVSK NKA/A) |
BARABÁS Balázs (18) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (7) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DMTK/A | O | V, 73 - 74 | 6 - 5 |
SCHMIDT Áron (29) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (13) (Újpest-MT/A) |
SEREGÉLY Balázs (11) (DMTK/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Győri Ferenc (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC/A | O | V, 58 - 90 | 6 - 6 |
ORBÁN Imre (21) (MAFC/A) |
ORBÁN Imre (13) (MAFC/A) |
BIBER Zsigmond (3) (MAFC/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MEAFC/A | I | GY, 64 - 82 | 7 - 6 |
SZABÓ Dominik (24) (MEAFC/A) |
BARABÁS Balázs (13) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (7) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Beszterce KK | O | V, 69 - 72 | 7 - 7 |
BÉKÉSI Benedek (20) (Újpest-MT/A) |
HOLLÓ Levente (12) (Beszterce KK) |
BÉKÉSI Benedek (7) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC KA U16/B | O | GY, 82 - 79 | 8 - 7 |
BARABÁS Balázs (31) (Újpest-MT/A) |
CSÉCSEI Gergő (18) (DEAC KA U16/B) |
SZIEGL Gábor (9) (DEAC KA U16/B) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tahin András (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Félegyházi TSI | O | GY, 83 - 39 | 9 - 7 |
BÉKÉSI Benedek (31) (Újpest-MT/A) |
BARABÁS Balázs (15) (Újpest-MT/A) |
FARKAS Levente (4) (Félegyházi TSI) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Steiner Máté (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DMTK/A | I | GY, 64 - 94 | 10 - 7 |
BARABÁS Balázs (29) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (9) (Újpest-MT/A) |
SEREGÉLY Balázs (7) (DMTK/A) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Novák Bence, Gyurka Tamás (Konta Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PVSK NKA/A | I | GY, 71 - 80 | 11 - 7 |
SCHMIDT Áron (26) (Újpest-MT/A) |
ARADI Atilla (17) (PVSK NKA/A) |
SCHMIDT Áron (6) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MAFC/A | I | GY, 53 - 56 | 12 - 7 |
BARABÁS Balázs (18) (Újpest-MT/A) |
BARABÁS Balázs (12) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (6) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MEAFC/A | O | GY, 87 - 53 | 13 - 7 |
KISS Flórián (16) (MEAFC/A) |
OLEÁR Ákos (9) (MEAFC/A) |
OLEÁR Ákos (6) (MEAFC/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Balogh Kristóf (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dávid Kornél KA/A | O | V, 67 - 69 | 13 - 8 |
JÁNNI Ákos (24) (Dávid Kornél KA/A) |
DENK Norbert Zalán (17) (Dávid Kornél KA/A) |
RICHTER Dániel (7) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Németh Fanni (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | SZEDEÁK/A | O | V, 62 - 73 | 13 - 9 |
LŐRINCZ Boldizsár Zalán (20) (SZEDEÁK/A) |
KAPIC Adrian (13) (SZEDEÁK/A) |
LŐRINCZ Boldizsár Zalán (5) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Németh Fanni (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 55 - 80 | 14 - 9 |
DEMETER Levente (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
DEMETER Levente (16) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
BÉKÉSI Benedek (4) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC KA U16/A | O | V, 54 - 82 | 14 - 10 |
LALUSKA Bence Ádám (18) (DEAC KA U16/A) |
BARABÁS Balázs (12) (Újpest-MT/A) |
SZIEGL Gábor (8) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kutrik Andrea (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Dávid Kornél KA/A | I | V, 87 - 80 | 14 - 11 |
JÁNNI Ákos (27) (Dávid Kornél KA/A) |
VALICSEK Donát (12) (Dávid Kornél KA/A) |
RICHTER Dániel (4) (Újpest-MT/A) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy-Pál Petra (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC/B | O | GY, 73 - 63 | 15 - 11 |
RICHTER Dániel (21) (Újpest-MT/A) |
BLASKOVITS Márk Mihály (13) (MAFC/B) |
BÉKÉSI Benedek (9) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | SZEDEÁK/A | I | V, 92 - 81 | 15 - 12 |
LŐRINCZ Boldizsár Zalán (31) (SZEDEÁK/A) |
RICHTER Dániel (16) (Újpest-MT/A) |
KIS Viktor (8) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Boros Eszter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MVM-OSE Lions U16/A | I | V, 97 - 72 | 15 - 13 |
NÉMETH Máté (24) (MVM-OSE Lions U16/A) |
KRISTYÁK Viktor (17) (MVM-OSE Lions U16/A) |
KRISTYÁK Viktor (12) (MVM-OSE Lions U16/A) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 69 - 88 | 15 - 14 |
RICHTER Dániel (31) (Újpest-MT/A) |
DEMETER Levente (27) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
MAJSAI Dávid (4) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC KA U16/A | I | V, 99 - 62 | 15 - 15 |
FEKETE-GÁL Csongor (22) (DEAC KA U16/A) |
SZILÁGYI Péter (13) (DEAC KA U16/A) |
SZIEGL Gábor (4) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC/B | I | V, 90 - 87 | 15 - 16 |
RICHTER Dániel (44) (Újpest-MT/A) |
RICHTER Dániel (13) (Újpest-MT/A) |
SZENTGYÖRGYI Zsombor (4) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyar Zoltán (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MVM-OSE Lions U16/A | O | GY, 104 - 82 | 16 - 16 |
RICHTER Dániel (35) (Újpest-MT/A) |
RICHTER Dániel (24) (Újpest-MT/A) |
RICHTER Dániel (11) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Vigh Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK-PSE | O | GY, 80 - 59 | 17 - 16 | - | - | ||
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gere Kálmán Richárd (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA/A | O | GY, 77 - 63 | 18 - 16 | - | - | ||
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Csoma Viktor, Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária) |