Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | GY, 48 - 130 | 1 - 0 |
PATRIK-PIRK Martin (29) (Óbudai Kaszások/A) |
- | - | |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Simon Kristóf Kolos (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK/A | O | GY, 102 - 40 | 2 - 0 |
PAJOR Kristóf (26) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
- | - | |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Magyar Zoltán (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/B | I | GY, 72 - 100 | 3 - 0 |
PAVLIK Botond Oliver (21) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
PAVLIK Botond Oliver (9) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
PAVLIK Botond Oliver (6) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | O | GY, 94 - 58 | 4 - 0 |
KUPAI László Levente (37) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
BOHNER Bálint (15) (NKA Pécs/B) |
KÉKESI Kolos (6) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Beszterce KK | O | GY, 107 - 32 | 5 - 0 |
KUPAI László Levente (19) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
SOLYMOSI Armand (11) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
NAGY Dániel (5) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | GY, 63 - 80 | 6 - 0 |
KÉKESI Kolos (30) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KISS-LEIZER Gergő (10) (Vasas Akadémia/A) |
PAVLIK Botond Oliver (9) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pál Roland (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | NKA Pécs/A | I | GY, 75 - 82 | 7 - 0 |
KUPAI László Levente (31) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KUPAI László Levente (13) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
PAVLIK Botond Oliver (6) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szücs Szabolcs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kecskeméti KA/A | O | GY, 93 - 69 | 8 - 0 |
KÉKESI Kolos (40) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KUPAI László Levente (13) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KÉKESI Kolos (5) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 95 - 50 | 9 - 0 |
KÉKESI Kolos (44) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
CAI Jinhang (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAVLIK Botond Oliver (5) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Soproni Tigrisek | O | GY, 104 - 85 | 10 - 0 |
KÉKESI Kolos (31) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
TALLÓS Levente (16) (Soproni Tigrisek SE) |
TALLÓS Levente (6) (Soproni Tigrisek SE) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | I | V, 98 - 93 | 10 - 1 |
KÉKESI Kolos (44) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
MÁRKUS Balázs (13) (Budapesti Honvéd SE/A) |
PAVLIK Botond Oliver (11) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budapesti Honvéd SE/B | I | GY, 78 - 105 | 11 - 1 |
KUPAI László Levente (23) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KUPAI László Levente (12) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
PAVLIK Botond Oliver (12) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MVM-OSE Lions U16/A | O | GY, 95 - 57 | 12 - 1 |
KÉKESI Kolos (43) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
DIÓSZEGI Bálint (11) (MVM-OSE Lions U16/A) |
PAVLIK Botond Oliver (8) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 67 - 100 | 13 - 1 |
KUPAI László Levente (37) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KUPAI László Levente (9) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
BENE Máté (6) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | O | GY, 87 - 79 | 14 - 1 |
KÉKESI Kolos (30) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KÉKESI Kolos (11) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
PAJOR Kristóf (5) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 63 - 67 | 14 - 2 |
FONYÓ Botond (24) (NKA Pécs/A) |
MEZŐFI Márk (9) (NKA Pécs/A) |
PAVLIK Botond Oliver (3) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Soproni Tigrisek | I | GY, 82 - 128 | 15 - 2 |
KÉKESI Kolos (44) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
WRATSCHKO Peter (13) (Soproni Tigrisek SE) |
KUPAI László Levente (2) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MVM-OSE Lions U16/A | I | GY, 62 - 114 | 16 - 2 |
KUPAI László Levente (36) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
GULYÁS Gergő Zoltán (12) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
PAVLIK Botond Oliver (5) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kecskeméti KA/A | I | GY, 74 - 78 | 17 - 2 |
KÉKESI Kolos (28) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
SZEMERÉDI Levente Béla (20) (Kecskeméti KA/A) |
VELICZKY Zalán (4) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Pasek Mónika) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budapesti Honvéd SE/B | O | GY, 93 - 71 | 18 - 2 |
HALUPKA Dániel László (26) (Budapesti Honvéd SE/B) |
MAGYAR Dániel (12) (Budapesti Honvéd SE/B) |
PUSKÁS Kadosa Kán (3) (Budapesti Honvéd SE/B) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | KASI Delfinek/A | I | GY, 75 - 95 | 19 - 2 |
KÉKESI Kolos (39) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KUPAI László Levente (15) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
SOLYMOSI Armand (5) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zalakerámia ZTE KK/A | O | GY, 100 - 84 | 20 - 2 |
KÉKESI Kolos (35) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KUPAI László Levente (10) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KÉKESI Kolos (5) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 71 - 70 | 20 - 3 |
KUPAI László Levente (22) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KISS-LEIZER Gergő (13) (Vasas Akadémia/A) |
PAVLIK Botond Oliver (5) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás (Csordás Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Soproni SI KA SKC/A | I | GY, 90 - 95 | 21 - 3 |
KÉKESI Kolos (44) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
FLASÁR Zalán (13) (Soproni SI KA SKC/A) |
NYIKOS Balázs (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK/A | I | GY, 84 - 113 | 22 - 3 |
KÉKESI Kolos (36) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
GERENCSÉR Botond (11) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
GULYÁS Gergő Zoltán (4) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Mindszenty József Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Sándor (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 70 - 56 | 23 - 3 |
KÉKESI Kolos (29) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
VÁRADI Ádám Péter (18) (Vasas Akadémia/A) |
KÉKESI Kolos (4) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | KASI Delfinek/A | O | GY, 69 - 56 | 24 - 3 |
KÉKESI Kolos (32) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
GULYÁS Gergő Zoltán (14) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
BODOR Csongor (3) (KASI Delfinek/A) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Soproni SI KA SKC/A | O | GY, 87 - 75 | 25 - 3 |
PAVLIK Botond Oliver (31) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KELLER Bendegúz (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
ARATÓ Gergő (2) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | O | GY, 93 - 76 | 26 - 3 |
KÉKESI Kolos (41) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KUPAI László Levente (18) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
PAVLIK Botond Oliver (7) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Földi László, Téczely Roland Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/A | I | V, 90 - 79 | 26 - 4 |
GYÜRK Zsigmond (29) (Budapesti Honvéd SE/A) |
MÁRKUS Balázs (10) (Budapesti Honvéd SE/A) |
GYENGE Bálint (3) (Budapesti Honvéd SE/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Téczely Roland Balázs, Fülöp Ádám László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | O | GY, 78 - 57 | 27 - 4 |
KÉKESI Kolos (37) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KISS-LEIZER Gergő (20) (Vasas Akadémia/A) |
KÉKESI Kolos (4) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Földi László, Nyíri Péter Patrik (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | O | GY, 91 - 73 | 28 - 4 |
KÉKESI Kolos (32) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
KELLER Bendegúz (21) (Soproni SI KA SKC/A) |
PAVLIK Botond Oliver (7) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Földi László, Dr. Popgyákunik Balázs, Fülöp Ádám László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | I | V, 77 - 57 | 28 - 5 |
LUKÁCSI Gábor (28) (NKA Pécs/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (17) (NKA Pécs/A) |
PAVLIK Botond Oliver (4) (Atom City-Atomerőmű SE U16/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Földi László, Csák Máté Károly, Tóth Bence (Bogárdi János) |