Műsor - 2021. szeptember 11. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Budapest Basket/ABudapest Basket/A O GY, 142 - 31 1 - 0 TOMPOS Péter (21)
(MAFC/A)
- -
Aréna: Constantinum Sportcentrum Játékvezetők: Arató Balázs, Burján Bianka (Budai Csaba)
Műsor - 2021. szeptember 11. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Félegyházi TSIFélegyházi TSI I GY, 16 - 96 2 - 0 ORBÁN Imre (20)
(MAFC/A)
- -
Aréna: Constantinum Sportcentrum Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Budai Csaba)
Műsor - 2021. szeptember 12. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZEDEÁK/ASZEDEÁK/A O V, 50 - 88 2 - 1 PAPP Botond (19)
(SZEDEÁK/A)
- -
Aréna: Constantinum Sportcentrum Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
Műsor - 2021. szeptember 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A I V, 71 - 50 2 - 2 PUCZ Zalán (24)
(KASI Delfinek/A)
- -
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Kincs Károly)
Műsor - 2021. szeptember 25. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A I V, 61 - 57 2 - 3 DEMETER Levente (21)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
DEMETER Levente (11)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
VIOLA Dávid Zsolt (2)
(MAFC/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly)
Műsor - 2021. szeptember 26. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Nyíregyházi Sportcentrum/ANyíregyházi Sportcentrum/A O GY, 78 - 50 3 - 3 TAKÁCS Bence (16)
(Nyíregyházi Sportcentrum/A)
TOMPOS Péter (9)
(MAFC/A)
BLASKOVITS Márk Mihály (3)
(MAFC/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Ntasis Lazaros (Kincs Károly)
Műsor - 2021. október 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Félegyházi TSIFélegyházi TSI I GY, 43 - 126 4 - 3 - -
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István (Budai Csaba)
Műsor - 2021. október 9. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló DMTK/ADMTK/A O V, 50 - 65 4 - 4 SEREGÉLY Balázs (17)
(DMTK/A)
ORBÁN Imre (11)
(MAFC/A)
SEREGÉLY Balázs (7)
(DMTK/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. október 16. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Beszterce KKBeszterce KK I V, 76 - 73 4 - 5 CSERÉNYI Martin (23)
(Beszterce KK)
CSERÉNYI Marcell (15)
(Beszterce KK)
CSERÉNYI Marcell (6)
(Beszterce KK)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Gombos Márk Bálint (Orbay Csaba)
Műsor - 2021. október 22. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DEAC KA U16/BDEAC KA U16/B O GY, 69 - 65 5 - 5 SZIEGL Gábor (28)
(DEAC KA U16/B)
SZILÁGYI Péter (28)
(DEAC KA U16/B)
VIOLA Dávid Zsolt (3)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Sancilio Alexis, Paulus Bence Máté (Vághy Tamás János)
Műsor - 2021. november 6. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló MEAFC/AMEAFC/A O GY, 100 - 39 6 - 5 MOLNÁR Tamás (19)
(MAFC/A)
BLASKOVITS Márk Mihály (9)
(MAFC/A)
BIBER Zsigmond (4)
(MAFC/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2021. november 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Újpest-MT/AÚjpest-MT/A I GY, 58 - 90 7 - 5 ORBÁN Imre (21)
(MAFC/A)
ORBÁN Imre (13)
(MAFC/A)
BIBER Zsigmond (3)
(MAFC/A)
Aréna: Bajza József Általános Iskola Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. november 21. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló PVSK NKA/APVSK NKA/A I GY, 51 - 87 8 - 5 VIOLA Dávid Zsolt (18)
(MAFC/A)
VIOLA Dávid Zsolt (9)
(MAFC/A)
MÜLLER Andor János (5)
(MAFC/A)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. november 28. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Félegyházi TSIFélegyházi TSI O GY, 78 - 48 9 - 5 ORBÁN Imre (19)
(MAFC/A)
FEHÉR Péter (15)
(Félegyházi TSI)
FARKAS Levente (7)
(Félegyházi TSI)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. december 5. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló DMTK/ADMTK/A I GY, 59 - 71 10 - 5 VINCZE Máté (20)
(MAFC/A)
VIOLA Dávid Zsolt (9)
(MAFC/A)
VINCZE Máté (7)
(MAFC/A)
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám Attila (Konta Gyula)
Műsor - 2021. december 12. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Beszterce KKBeszterce KK O GY, 68 - 42 11 - 5 BLASKOVITS Márk Mihály (26)
(MAFC/A)
CSERÉNYI Marcell (12)
(Beszterce KK)
BIBER Zsigmond (4)
(MAFC/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. december 18. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló DEAC KA U16/BDEAC KA U16/B I GY, 44 - 132 12 - 5 ORBÁN Imre (22)
(MAFC/A)
VIOLA Dávid Zsolt (12)
(MAFC/A)
IRK Levente (4)
(MAFC/A)
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Szabó László)
Műsor - 2022. január 15. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Újpest-MT/AÚjpest-MT/A O V, 53 - 56 12 - 6 BARABÁS Balázs (18)
(Újpest-MT/A)
BARABÁS Balázs (12)
(Újpest-MT/A)
BÉKÉSI Benedek (6)
(Újpest-MT/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. január 30. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló MEAFC/AMEAFC/A I GY, 46 - 95 13 - 6 ORBÁN Imre (15)
(MAFC/A)
IRK Levente (11)
(MAFC/A)
VINCZE Máté (5)
(MAFC/A)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
Műsor - 2022. február 5. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló PVSK NKA/APVSK NKA/A O GY, 65 - 43 14 - 6 MOGYORÓSI Balázs (16)
(PVSK NKA/A)
MOGYORÓSI Balázs (10)
(PVSK NKA/A)
VINCZE Máté (4)
(MAFC/A)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Ntasis Lazaros (Gyuris Péter)
Műsor - 2022. február 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szombathelyi SI KA/ASzombathelyi SI KA/A O V, 66 - 67 14 - 7 PESTI Péter (28)
(Szombathelyi SI KA/A)
PESTI Péter (12)
(Szombathelyi SI KA/A)
SÁNDOR Péter Barnabás (4)
(Szombathelyi SI KA/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hőgerl Bence (Szabari János)
Műsor - 2022. február 23. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló NKA Pécs/BNKA Pécs/B O GY, 63 - 53 15 - 7 RIEDER Martin (16)
(NKA Pécs/B)
TOMPOS Péter (9)
(MAFC/A)
MÜLLER Andor János (4)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Bujtor Péter, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly)
Műsor - 2022. február 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BUDAFOK-PSEBUDAFOK-PSE O GY, 72 - 50 16 - 7 SIMON Levente (17)
(BUDAFOK-PSE)
TOMPOS Péter (14)
(MAFC/A)
LUCEY Ciarán József (5)
(BUDAFOK-PSE)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence (László Zsolt Károly)
Műsor - 2022. március 2. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Budapesti Honvéd SE/BBudapesti Honvéd SE/B O V, 61 - 65 16 - 8 HALUPKA Dániel László (20)
(Budapesti Honvéd SE/B)
SZLATINAI Áron (10)
(Budapesti Honvéd SE/B)
VINCZE Máté (3)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. március 7. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Soproni TigrisekSoproni Tigrisek I V, 84 - 57 16 - 9 TALLÓS Levente (29)
(Soproni Tigrisek SE)
WRATSCHKO Péter (12)
(Soproni Tigrisek SE)
BŐSZE Gergő (12)
(Soproni Tigrisek SE)
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
Műsor - 2022. március 10. 13:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B I V, 68 - 57 16 - 10 VIOLA Dávid Zsolt (17)
(MAFC/A)
IRK Levente (8)
(MAFC/A)
ZÖLDI Péter András (5)
(Vasas Akadémia/B)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. március 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Szombathelyi SI KA/ASzombathelyi SI KA/A I V, 84 - 62 16 - 11 PESTI Péter (20)
(Szombathelyi SI KA/A)
VARGA Ádám Dániel (9)
(Szombathelyi SI KA/A)
HORVÁTH Roland Péter (9)
(Szombathelyi SI KA/A)
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András (Esztergályos Róbert)
Műsor - 2022. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló BUDAFOK-PSEBUDAFOK-PSE I GY, 49 - 69 17 - 11 MOLNÁR Tamás (18)
(MAFC/A)
VIOLA Dávid Zsolt (10)
(MAFC/A)
VIOLA Dávid Zsolt (5)
(MAFC/A)
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pál Roland (László Zsolt Károly)
Műsor - 2022. március 30. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Budapesti Honvéd SE/BBudapesti Honvéd SE/B I V, 71 - 57 17 - 12 HUMPESTER Tamás György (17)
(Budapesti Honvéd SE/B)
ORBÁN Imre (11)
(MAFC/A)
GYENGE Bálint (5)
(Budapesti Honvéd SE/B)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, NAGY ISTVÁN (Gyuris Péter)
Műsor - 2022. április 3. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Soproni TigrisekSoproni Tigrisek O V, 57 - 76 17 - 13 BŐSZE Gergő (29)
(Soproni Tigrisek SE)
BŐSZE Gergő (15)
(Soproni Tigrisek SE)
BŐSZE Gergő (5)
(Soproni Tigrisek SE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2022. április 6. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B O GY, 70 - 49 18 - 13 VIOLA Dávid Zsolt (15)
(MAFC/A)
HREHUSS Máté Pál (9)
(MAFC/A)
VIOLA Dávid Zsolt (4)
(MAFC/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (László Zsolt Károly)
Műsor - 2022. április 9. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló NKA Pécs/BNKA Pécs/B I GY, 72 - 89 19 - 13 ORBÁN Imre (22)
(MAFC/A)
ORBÁN Imre (9)
(MAFC/A)
BLASKOVITS Márk Mihály (7)
(MAFC/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
Műsor - 2022. május 22. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A I GY, 40 - 79 20 - 13 - -
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence (Schwarz Mária)
Műsor - 2022. május 22. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Beszterce KKBeszterce KK O GY, 72 - 43 21 - 13 - -
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence (Schwarz Mária)

Megyei szövetségek