Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Tigrisek/B | I | GY, 14 - 110 | 1 - 0 |
BOKÁNYI-ZOLTAI Benedek (20) (Ifjú Sólymok) |
- |
TOLNAI Márton (3) (Ifjú Sólymok) |
|
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Bence, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tatai SE | O | GY, 95 - 64 | 2 - 0 |
VIDA Balázs (35) (Tatai SE) |
- |
PÖLÖSKEY Zsigmond (5) (Ifjú Sólymok) |
|
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Nagy Péter (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE U14/B | I |
NAGY Zsombor (22) (Ifjú Sólymok) |
- |
SZOKOLIK Gergely (5) (VUKE U14/B) |
|||
Aréna: Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola | Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/B | O | GY, 110 - 39 | 4 - 0 |
PÖLÖSKEY Zsigmond (17) (Ifjú Sólymok) |
PÖLÖSKEY Zsigmond (1) (Ifjú Sólymok) |
NYÁRI Tamás Jusztin (2) (Győri KC/B) |
|
Aréna: Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola | Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | O | GY, 63 - 60 | 5 - 0 |
LAKATOS Botond (33) (CREDOBUS Mosonmagyaróvár) |
- |
BALOGH Róbert (5) (CREDOBUS Mosonmagyaróvár) |
|
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Conoil Pápa KC | O |
TAKÁCS Marcell Csanád (66) (Conoil Pápa KC) |
- |
TAKÁCS Marcell Csanád (30) (Conoil Pápa KC) |
|||
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/A | I | V, 54 - 52 | 6 - 1 |
MEILINGER Zétény (21) (Győri KC/A) |
MEILINGER Zétény (1) (Győri KC/A) |
KOVÁCS Áron (3) (Győri KC/A) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/B | I | GY, 36 - 86 | 7 - 1 |
TOLNAI Márton (18) (Ifjú Sólymok) |
- |
CSŐRE Levente Márk (2) (Ifjú Sólymok) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Várpalota Sárkányok | I |
GERENCSÉR Zsolt (26) (Ifjú Sólymok) |
- |
NAGY József (3) (Várpalota Sárkányok) |
|||
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE U14/A | I | GY, 93 - 107 | 9 - 1 |
BERTALAN Máté Márk (40) (VUKE U14/A) |
BERTALAN Máté Márk (1) (VUKE U14/A) |
BOKÁNYI-ZOLTAI Benedek (9) (Ifjú Sólymok) |
|
Aréna: Egyetemi Tornacsarnok | Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár/B | O | GY, 82 - 41 | 10 - 1 |
LALÁK Alex Dominik (14) (Alba Fehérvár/B) |
CSŐRE Levente Márk (1) (Ifjú Sólymok) |
PAP Miklós (3) (Alba Fehérvár/B) |
|
Aréna: Egyetemi Tornacsarnok | Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/A | I | V, 85 - 81 | 10 - 2 |
TALLÉR Péter (27) (Győri KC/A) |
- |
KOVÁCS Áron (6) (Győri KC/A) |
|
Aréna: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Tigrisek | O | GY, 79 - 41 | 11 - 2 |
BALOGH Gergő (23) (Tapolcai Tigrisek) |
BOKÁNYI-ZOLTAI Benedek (1) (Ifjú Sólymok) |
MOLNÁR Barnabás (3) (Tapolcai Tigrisek) |
|
Aréna: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/B | I | GY, 61 - 72 | 12 - 2 |
SZALAI Dominik Dániel (17) (Dávid Kornél KA /B) |
- |
BUDAI Áron (5) (Dávid Kornél KA /B) |
|
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/A | I | V, 65 - 51 | 12 - 3 |
TALLÉR Péter (21) (Győri KC/A) |
KOVÁCS Áron (1) (Győri KC/A) |
KOVÁCS Áron (3) (Győri KC/A) |
|
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA/A | I | V, 75 - 64 | 12 - 4 |
SZABÓ Damján (26) (PVSK NKA/A) |
GALAMBOS Gábor (1) (PVSK NKA/A) |
KIS Ágoston (4) (Ifjú Sólymok) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Marossy Gergely, Lovász Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC/A | I | V, 95 - 68 | 12 - 5 |
TALLÉR Péter (28) (Győri KC/A) |
KOVÁCS Áron (2) (Győri KC/A) |
TALLÉR Péter (4) (Győri KC/A) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kiss Zoltán, Lenger Levente (Várhalmi Zsolt László) |