Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/B | O | GY, 92 - 17 | 1 - 0 | - | - | ||
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Szokody Márton (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC/B | I | V, 80 - 35 | 1 - 1 |
VAJDA Konrád (18) (MAFC/B) |
PICHOVSZKY Bertalan (1) (MAFC/B) |
LŐRINCZI Zsombor Attila (2) (MAFC/B) |
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Ürögi Zsolt (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK-PSE/A | O | GY, 79 - 32 | 2 - 1 |
PARÁDI Gergő (16) (Keresztúri SE) |
- |
KACSKÓ Henrik (2) (BUDAFOK-PSE/A) |
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Steiner Máté, Marjai Réka (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF KK | I | GY, 48 - 69 | 3 - 1 |
ZHAO Jieyu (16) (BLF KK) |
- |
TÓTH Olivér (3) (BLF KK) |
|
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Róbert Márió (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/B | I | V, 87 - 67 | 3 - 2 |
FELTER Bendegúz (22) (Keresztúri SE) |
SZIGETI Soma (1) (BUDAFOK/B) |
PARÁDI Gergő (3) (Keresztúri SE) |
|
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Gombos Márk Bálint (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | V, 51 - 78 | 3 - 3 |
DEMETER-NYITRAI Dávid (16) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
PAÁR Gergely (3) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Horváth Brúnó József (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC/B | I | V, 70 - 50 | 3 - 4 |
SZÉKELY Lőrinc (21) (MAFC/B) |
OLÁH-VINICZAI Ákos (1) (MAFC/B) |
NAGY Milán (3) (Keresztúri SE) |
|
Aréna: Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Waigand Ágoston (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK-PSE/A | O | GY, 110 - 46 | 4 - 4 |
BODOR Bence (23) (Keresztúri SE) |
GEIGER Zénó (1) (BUDAFOK-PSE/A) |
PUREV-OCHIR Erkhis (4) (BUDAFOK-PSE/A) |
|
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Korpás Máté (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/C | O | GY, 100 - 42 | 5 - 4 |
TÓTH Csanád Tibor (28) (Keresztúri SE) |
SZÉKELY Ádám (1) (Budapesti Honvéd/C) |
TÓTH Csanád Tibor (2) (Keresztúri SE) |
|
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Németh Fanni, Kiss Bálint (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | GY, 46 - 73 | 6 - 4 |
FEKETE Nándor (17) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- |
LANTOS Levente Ferenc (3) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Zakár Adrienn, Horváth Brúnó József (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | V, 58 - 62 | 6 - 5 |
FELTER Bendegúz (14) (Keresztúri SE) |
- |
TÓTH Zoltán (2) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Ürögi Zsolt (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/B | I | V, 101 - 57 | 6 - 6 |
TÓTH Csanád Tibor (28) (Keresztúri SE) |
KELEMEN Attila Szabolcs (1) (BUDAFOK/B) |
TÓTH Csanád Tibor (4) (Keresztúri SE) |
|
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Borsos Balázs, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC/B | I | V, 51 - 49 | 6 - 7 |
TURBUCZ Barnabás Ádám (22) (MAFC/B) |
- |
TURBUCZ Barnabás Ádám (2) (MAFC/B) |
|
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
TFSE | O | GY, 65 - 35 | 7 - 7 |
LIPCSEI Zalán (22) (Keresztúri SE) |
- |
FELTER Bendegúz (4) (Keresztúri SE) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Marjai Réka (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | V, 51 - 68 | 7 - 8 |
DOBOS Levente (18) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- |
BODOR Bence (3) (Keresztúri SE) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kovács Róbert Márió (Dr. Gencsev Plámen) |