Műsor - 2021. október 2. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Pityke KSEPityke KSE I GY, 32 - 116 1 - 0 GÉRCZEI Bence (37)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
BÁRÁNY Szabolcs (1)
(Pityke KSE)
GERGÁLY Dávid (4)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Lakos Koppány Ádám (Kele János)
Műsor - 2021. október 2. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A O V, 43 - 109 1 - 1 KREKA Balázs (18)
(KASI Delfinek/A)
OROS Márton (1)
(KASI Delfinek/A)
BONCZ Benjamin (5)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Deák Zsuzsanna (Kele János)
Műsor - 2021. november 6. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MEAFC/AMEAFC/A I GY, 76 - 84 2 - 1 GÉRCZEI Bence (36)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. november 6. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki KA/ASzolnoki KA/A O GY, 84 - 62 3 - 1 DÁVID Tamás (35)
(Szolnoki KA/A)
DÁVID Tamás (2)
(Szolnoki KA/A)
GERGÁLY Dávid (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. november 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki KA/ASzolnoki KA/A I GY, 69 - 93 4 - 1 GÉRCZEI Bence (41)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (3)
(Szolnoki KA/A)
GÉRCZEI Bence (5)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Ostoros Károly Csarnok Játékvezetők: Bozóki Bettina, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
Műsor - 2021. november 27. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Tigrisek/ASoproni Tigrisek/A I GY, 73 - 91 5 - 1 SZALONTAI Máté (44)
(Soproni Tigrisek SE/A)
SZALONTAI Máté (4)
(Soproni Tigrisek SE/A)
GÉRCZEI Bence (5)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Ostoros Károly Csarnok Játékvezetők: Bozóki Bettina, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
Műsor - 2021. december 18. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A O V, 53 - 143 5 - 2 SÁGHY Tamás (29)
(KASI Delfinek/A)
SZVATH Milán János (2)
(KASI Delfinek/A)
SÁGHY Tamás (3)
(KASI Delfinek/A)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
Műsor - 2021. december 18. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Tigrisek/ASoproni Tigrisek/A O GY, 113 - 103 6 - 2 SZALONTAI Máté (61)
(Soproni Tigrisek SE/A)
BONCZ Benjamin (2)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
SZALONTAI Máté (14)
(Soproni Tigrisek SE/A)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
Műsor - 2022. január 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A I V, 135 - 52 6 - 3 CZEIBERT Soma Gergő (24)
(KASI Delfinek/A)
SÁGHY Tamás (1)
(KASI Delfinek/A)
GÉRCZEI Bence (2)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szántó Dénes (Kele János)
Műsor - 2022. január 8. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MEAFC/AMEAFC/A O GY, 106 - 88 7 - 3 BÁLINT Valér (39)
(MEAFC/A)
GÉRCZEI Bence (4)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
BONCZ Benjamin (7)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám (Kele János)
Műsor - 2022. január 29. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MEAFC - Jezsuita/BMEAFC - Jezsuita/B O GY, 102 - 39 8 - 3 GÉRCZEI Bence (35)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
BONCZ Benjamin (2)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Ostoros Károly Csarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Kocsis Tamás (Schneider Bertold Antal)
Műsor - 2022. január 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Alba Fehérvár/AAlba Fehérvár/A O GY, 104 - 57 9 - 3 GÉRCZEI Bence (26)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
TAKÁCS Bence (1)
(Alba Fehérvár/A)
RÉKLI Hunor (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Ostoros Károly Csarnok Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás (Schneider Bertold Antal)
Műsor - 2022. január 30. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I V, 87 - 64 9 - 4 GÉRCZEI Bence (27)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (2)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (9)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Ostoros Károly Csarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Schneider Bertold Antal)
Műsor - 2022. február 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A I V, 146 - 52 9 - 5 CZEIBERT Soma Gergő (36)
(KASI Delfinek/A)
SZVATH Milán János (1)
(KASI Delfinek/A)
RÖSZLER Áron (5)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kele János)
Műsor - 2022. február 12. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 112 - 41 9 - 6 MASZLAG Tamás (24)
(Vasas Akadémia/A)
ZÖLDI Péter András (3)
(Vasas Akadémia/A)
MASZLAG Tamás (4)
(Vasas Akadémia/A)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
Műsor - 2022. február 13. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szombathelyi Sportiskola KA/ASzombathelyi Sportiskola KA/A O V, 57 - 76 9 - 7 GÉRCZEI Bence (29)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (2)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
HORVÁTH Dániel (5)
(Szombathelyi Sportiskola KA/A)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kele János)
Műsor - 2022. március 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MAFC/AMAFC/A O V, 69 - 84 9 - 8 DEME Dániel (19)
(MAFC/A)
DEME Dániel (2)
(MAFC/A)
GÉRCZEI Bence (7)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. március 5. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Alba Fehérvár/AAlba Fehérvár/A O GY, 99 - 54 10 - 8 GÉRCZEI Bence (21)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (2)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Vigh Barnabás Dominik (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. március 6. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MVM-OSE Lions U14/AMVM-OSE Lions U14/A I V, 111 - 35 10 - 9 MAGYAR Benjámin (21)
(MVM-OSE Lions U14/A)
PAP Gergő (5)
(MVM-OSE Lions U14/A)
RÉKLI Hunor (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2022. március 19. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B O GY, 94 - 83 11 - 9 BOGDÁN Áron Imre (21)
(Vasas Akadémia/B)
- RÖSZLER Áron (4)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor)
Műsor - 2022. március 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni SI KA SMAFC/BSoproni SI KA SMAFC/B I GY, 59 - 122 12 - 9 RÖSZLER Áron (26)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
- CSENDES Dávid (2)
(Soproni SI KA SMAFC/B)
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szalontai Dorina Enikő (Molnár Gábor)
Műsor - 2022. március 20. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MEAFC - Jezsuita/BMEAFC - Jezsuita/B O GY, 84 - 70 13 - 9 BONCZ Benjamin (19)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
SZOJKA Milán (2)
(MEAFC - Jezsuita/B)
SZOJKA Milán (8)
(MEAFC - Jezsuita/B)
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
Műsor - 2022. április 9. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Radobasket/ARadobasket/A O GY, 110 - 59 14 - 9 GÉRCZEI Bence (26)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (4)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
BONCZ Benjamin (4)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
Műsor - 2022. április 9. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  NKA Pécs/BNKA Pécs/B O V, 86 - 91 14 - 10 INALEGWU Noel (45)
(NKA Pécs/B)
GÉRCZEI Bence (4)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÁSPÁR Vince (9)
(NKA Pécs/B)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
Műsor - 2022. április 10. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Nyíregyházi SportcentrumNyíregyházi Sportcentrum I GY, 69 - 97 15 - 10 GÉRCZEI Bence (43)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (7)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
KRAKKÓ Péter (3)
(Nyíregyházi Sportcentrum)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
Műsor - 2022. április 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A I GY, 69 - 94 16 - 10 GÉRCZEI Bence (41)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (4)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
KESZTE Ádám (3)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Sancilio Alexis, Tahin András (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. április 30. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MAFC/AMAFC/A I V, 92 - 71 16 - 11 GÉRCZEI Bence (24)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
DEME Dániel (4)
(MAFC/A)
TURCSÁNYI Nándor (4)
(MAFC/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zádeczki Donát László (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. május 1. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki KA/ASzolnoki KA/A O V, 78 - 86 16 - 12 GÉRCZEI Bence (30)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
RÓNYAI Barnabás (6)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. május 20. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Körmendi TörpördögökKörmendi Törpördögök I GY, 56 - 64 17 - 12 GÉRCZEI Bence (21)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
BARTIK Zalán (7)
(Körmendi Törpördögök)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Hamzi Virág, Konta Csanád János (Kunvári József László)
Műsor - 2022. május 21. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A O GY, 85 - 77 18 - 12 GÉRCZEI Bence (41)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GAJÁRSZKY-TÓTH Zsombor (2)
(Dávid Kornél KA/A)
GÉRCZEI Bence (7)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Farkas Dominik, Horváth Emese Kata (Kunvári József László)
Műsor - 2022. május 22. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Bajai Bácska FKE/ABajai Bácska FKE/A I V, 82 - 70 18 - 13 BÁNÓCZKY Bence (40)
(Bajai Bácska FKE/A)
GÉRCZEI Bence (4)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (11)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Gelányi Dániel, Farkas Dominik (Kunvári József László)

Megyei szövetségek