Műsor - 2021. szeptember 18. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni SI KA SKC/ASoproni SI KA SKC/A I V, 75 - 50 0 - 1 NYERGES Bulcsú (18)
(Soproni SI KA SKC/A)
SZABÓ Bence (1)
(Szolnoki KA/A)
BALÁZS Domonkos (4)
(Soproni SI KA SKC/A)
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. szeptember 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Cívis KK Debrecen/ACívis KK Debrecen/A I V, 95 - 38 0 - 2 SZŰCS Nándor (22)
(Cívis KK Debrecen/A)
LŐCSEI Zalán Andor (1)
(Szolnoki KA/A)
MELCZER Bernát (5)
(Cívis KK Debrecen/A)
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. október 2. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B O GY, 70 - 56 1 - 2 DÁVID Tamás (20)
(Szolnoki KA/A)
RÓNYAI Barnabás (1)
(Szolnoki KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (3)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Borsos Balázs (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. október 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Gödi SEGödi SE I GY, 31 - 66 2 - 2 DÁVID Tamás (17)
(Szolnoki KA/A)
TÖRÖK Richárd Csaba (1)
(Gödi SE)
FARAGÓ Viktor Róbert (3)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. október 3. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Tigrisek/ASoproni Tigrisek/A O GY, 66 - 52 3 - 2 SZALONTAI Máté (28)
(Soproni Tigrisek SE/A)
SZALONTAI Máté (2)
(Soproni Tigrisek SE/A)
SZALONTAI Máté (4)
(Soproni Tigrisek SE/A)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Tahin András, Boros Krisztina (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. október 16. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MEAFC/AMEAFC/A I GY, 82 - 87 4 - 2 BÁLINT Valér (32)
(MEAFC/A)
DÁVID Tamás (1)
(Szolnoki KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (5)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Bernáth András)
Műsor - 2021. október 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Tigrisek/ASoproni Tigrisek/A O GY, 85 - 74 5 - 2 SZALONTAI Máté (25)
(Soproni Tigrisek SE/A)
SZALONTAI Máté (1)
(Soproni Tigrisek SE/A)
SZALONTAI Máté (4)
(Soproni Tigrisek SE/A)
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor (Bernáth András)
Műsor - 2021. november 6. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zalakerámia ZTE KK/AZalakerámia ZTE KK/A I V, 84 - 62 5 - 3 DÁVID Tamás (35)
(Szolnoki KA/A)
DÁVID Tamás (2)
(Szolnoki KA/A)
GERGÁLY Dávid (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. november 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Tigrisek/ASoproni Tigrisek/A I V, 79 - 66 5 - 4 SZALONTAI Máté (41)
(Soproni Tigrisek SE/A)
NAGY Zétény (1)
(Soproni Tigrisek SE/A)
NAGY Zétény (3)
(Soproni Tigrisek SE/A)
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. november 27. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A I V, 119 - 43 5 - 5 CZEIBERT Soma Gergő (50)
(KASI Delfinek/A)
OROS Márton (1)
(KASI Delfinek/A)
RÓNYAI Barnabás (3)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Ostoros Károly Csarnok Játékvezetők: Bozóki Bettina, Matucza Gyula (Szoó László Márton)
Műsor - 2021. november 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zalakerámia ZTE KK/AZalakerámia ZTE KK/A O V, 69 - 93 5 - 6 GÉRCZEI Bence (41)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (3)
(Szolnoki KA/A)
GÉRCZEI Bence (5)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
Aréna: Ostoros Károly Csarnok Játékvezetők: Bozóki Bettina, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
Műsor - 2022. január 8. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  KASI Delfinek/AKASI Delfinek/A O V, 45 - 127 5 - 7 SÁGHY Tamás (25)
(KASI Delfinek/A)
DROSS Máté (2)
(KASI Delfinek/A)
KREKA Balázs (3)
(KASI Delfinek/A)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szántó Dénes (Kele János)
Műsor - 2022. január 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MEAFC/AMEAFC/A O V, 83 - 87 5 - 8 BÁLINT Valér (29)
(MEAFC/A)
BÁLDOS Ábel Simon (1)
(Szolnoki KA/A)
HORVÁTH Péter (6)
(MEAFC/A)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Szántó Dénes (Kele János)
Műsor - 2022. január 29. 14:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 87 - 30 5 - 9 HALASY Örs (23)
(Vasas Akadémia/A)
ZÖLDI Péter András (1)
(Vasas Akadémia/A)
DÁVID Tamás (3)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2022. január 30. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MAFC/AMAFC/A I V, 63 - 56 5 - 10 DÁVID Tamás (27)
(Szolnoki KA/A)
DEME Dániel (2)
(MAFC/A)
DEME Dániel (6)
(MAFC/A)
Aréna: Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2022. január 30. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A O GY, 74 - 65 6 - 10 KESZTE Ádám (30)
(Kiss Lenke KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (2)
(Szolnoki KA/A)
KESZTE Ádám (6)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2022. február 12. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I V, 107 - 46 6 - 11 JAMBRIK Áron (25)
(Kecskeméti KA/A)
LÉDECZI Márton (1)
(Kecskeméti KA/A)
DÁVID Tamás (5)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Papp Attila)
Műsor - 2022. február 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MVM-OSE Lions U14/AMVM-OSE Lions U14/A O V, 67 - 87 6 - 12 BARÁTH Zsombor (30)
(MVM-OSE Lions U14/A)
PAP Gergő (6)
(MVM-OSE Lions U14/A)
BARÁTH Zsombor (4)
(MVM-OSE Lions U14/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Arató Balázs, Kovács István (Papp Attila)
Műsor - 2022. február 13. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zsíros Akadémia Kőbánya/AZsíros Akadémia Kőbánya/A I V, 71 - 47 6 - 13 FARAGÓ Viktor Róbert (17)
(Szolnoki KA/A)
TENKE Márton (1)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (5)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Papp Attila)
Műsor - 2022. március 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A O V, 65 - 70 6 - 14 KESZTE Ádám (26)
(Kiss Lenke KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (2)
(Szolnoki KA/A)
KESZTE Ádám (12)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton)
Műsor - 2022. március 5. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MEAFC - Jezsuita/BMEAFC - Jezsuita/B O GY, 66 - 44 7 - 14 FARAGÓ Viktor Róbert (19)
(Szolnoki KA/A)
SZABÓ Bence (1)
(Szolnoki KA/A)
SZABÓ Bence (4)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka Játékvezetők: Németh András, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton)
Műsor - 2022. március 6. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szombathelyi Sportiskola KA/ASzombathelyi Sportiskola KA/A I V, 95 - 57 7 - 15 HORVÁTH Dániel (23)
(Szombathelyi Sportiskola KA/A)
- VERASZTÓ Vilmos (8)
(Szombathelyi Sportiskola KA/A)
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka Játékvezetők: Rokob Krisztián, Németh Balázs (Szoó László Márton)
Műsor - 2022. március 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  DMTK DMTK I GY, 64 - 115 8 - 15 DESBORDES-KORCSEV Brúnó (40)
(DMTK )
SZABÓ Bence (4)
(Szolnoki KA/A)
DESBORDES-KORCSEV Brúnó (4)
(DMTK )
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Emese Kata (Krékity Kornél)
Műsor - 2022. március 19. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Radobasket/ARadobasket/A O GY, 80 - 54 9 - 15 FARAGÓ Viktor Róbert (25)
(Szolnoki KA/A)
SZABÓ Bence (1)
(Szolnoki KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (8)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Ádám Attila (Krékity Kornél)
Műsor - 2022. március 20. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Alba Fehérvár/AAlba Fehérvár/A O GY, 92 - 71 10 - 15 FARAGÓ Viktor Róbert (26)
(Szolnoki KA/A)
SZABÓ Bence (1)
(Szolnoki KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (6)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola Játékvezetők: Molnár Tamás, Hamzi Virág (Krékity Kornél)
Műsor - 2022. április 9. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kecskeméti KA/BKecskeméti KA/B O GY, 65 - 52 11 - 15 KOVÁCS Zalán (18)
(Szolnoki KA/A)
KOVÁCS Zalán (3)
(Szolnoki KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (5)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Szolnok Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János (Balogh László György)
Műsor - 2022. április 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B I GY, 73 - 76 12 - 15 KOVÁCS Zalán (22)
(Szolnoki KA/A)
KOVÁCS Lázár (2)
(Vasas Akadémia/B)
KOVÁCS Zalán (7)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Szolnok Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kovács Csaba, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
Műsor - 2022. április 10. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Tigrisek/ASoproni Tigrisek/A O V, 74 - 82 12 - 16 FARAGÓ Viktor Róbert (35)
(Szolnoki KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (4)
(Szolnoki KA/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (9)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Szolnok Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla (Szabó László)
Műsor - 2022. április 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MAFC/AMAFC/A O V, 65 - 104 12 - 17 TURCSÁNYI Nándor (22)
(MAFC/A)
FARAGÓ Viktor Róbert (3)
(Szolnoki KA/A)
SZEKERES Teó (6)
(MAFC/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Sancilio Alexis, Tahin András (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. április 30. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kiss Lenke KA/AKiss Lenke KA/A I V, 77 - 57 12 - 18 DÁVID Tamás (20)
(Szolnoki KA/A)
SZABÓ Bence (2)
(Szolnoki KA/A)
KESZTE Ádám (5)
(Kiss Lenke KA/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. május 1. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Zalakerámia ZTE KK/AZalakerámia ZTE KK/A I GY, 78 - 86 13 - 18 GÉRCZEI Bence (30)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
GÉRCZEI Bence (3)
(Zalakerámia ZTE KK/A)
RÓNYAI Barnabás (6)
(Szolnoki KA/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán (Schäffer Béla Róbert)

Megyei szövetségek